Mode » Iepirkšanās

Ar izsmalcinātu ballīti un slavenību klātbūtni tiek atklāts veikals Hogl tirdzniecības centrā Spice

Juris Zolbergs

Tirdzniecības centrā Spice ar izsmalcinātu ballīti tika vērtas durvis Austrijas apavu zīmola HÖGL jaunākajam veikalam Rīgā. Atklāšanas svētki vienuviet pulcēja sabiedrībā zināmas personības un citus augstvērtīgas modes cienītājus.

Pavasarīgajos apavu veikala HÖGL atklāšanas svētkos viesiem tika ne tikai prezentēta jaunā pavasara - vasaras sezonas kolekcija, bet tika sniegti arī modes dizaineres un stilistes Sonitas Pāvuliņas ieteikumi, kā neapjukt sezonas tendenču un preču piedāvājumā un izvēlēties sev atbilstošākos apavus no jaunā klāsta. Turklāt viesiem padomus sniedza arī fizioterapeits, izstāstot pareizas apavu izvēles pamatprincipus. Sievišķības svinēšanai, sadarbībā ar Douglas, tika izveidota īpaša make-up zona, kurā pasākuma laikā tika lutinātas šo svētku viešņas. Par īpašiem, pavasarīgiem dzērieniem sievišķīgā gaisotnē parūpējās Scavi Prosecco no Servaali Latvia. Vakara īpašais pārsteigums – šarmantā radio personība un TV dīva Maija Rozīte pirmoreiz demonstrēja savas diskžokeja prasmes, rūpējoties par lielisku mūziku un sievišķīgu gaisotni HÖGL veikala atklāšanas svētku laikā.

 

Juris Zolbergs

Juris Zolbergs

Juris Zolbergs

 

Pasākuma apmeklētāju vidū bija tādas sabiedrībā zināmas personības kā Kaspars Krištopāns ar māsu Nikolu, Rīgas Domes pārstāvis Armands Krūze ar kundzi un meitu modeli Amandu, Valda Birkava kundze Marina Dianova, viesnīcas īpašniece Sveta Loeva, radio personība Natālija Olesika, plus izmēru modele Tatjana Mackēviča, modes dāma Liene Stūraine, TV šovu vizāžiste un stiliste Jūlija Zolberga, stilistes un modes redaktores Kristīne Rudzinska un Dace Vaivara modes dizainere Olga Krūze, vadošo modes un izklaides mediju redaktori un žurnālisti un virkne modes mīļotāju un blogeru.

 

Juris Zolbergs

Juris Zolbergs

 

Zīmola HÖGL pārdošanas direktors Haralds Vincers (Harald Winzer), pārgriežot sarkano lentu, atklāšanas svētku viesiem uzsvēra, ka zīmolam ir liels prieks un pagodinājums iepriecināt pircējus jauna koncepta veikalā Latvijā prestižākajā un Baltijas valstīs lielākajā tirdzniecības centrā “Spice” . “Šī stratēģiski mums ir ļoti nozīmīga tirdzniecības vieta, jo te pulcējas augstvērtīgas modes cienītāji un mūsu klienti. HÖGL apavi apvieno mūsdienu stilu un maksimālu komfortu, un šo sajūtu pieredzi vēlamies nodot klientiem arī mūsu jaunatklātajā veikalā – piedāvājot augstvērtīgu komfortu, bet tajā pat laikā ievērojot pasaules modes tendences”. Piebilda Haralds.

 

Juris Zolbergs

Juris Zolbergs

 

Pavasarīgs vieglums jaunajā HÖGL apavu kolekcijā

Neviena cita sajūta nelīdzinās pavasara gaidām, kad pēc aukstas un garas ziemas, mūs silda pirmie saules stari un pirmie pavasara vēstneši liecina, ka ziema nu ir galā. Jaunajā HÖGL pavasara-vasaras kolekcijā “Nebeidzamā vasara” dominē dekoratīvas apdrukas, maigi pasteļtoņi, inovatīvas formas, intensīvi toņi un Vidusjūras reģionam raksturīgi dizaini. Šis kopums rada priecīgu satraukumu un padara mūsu ilgas pēc vasaras vēl spilgtākas.

 

Hogl kolekcija SS19

 

HÖGL vērtības

HÖGL ir viens no vadošajiem modernu, augstas kvalitātes apavu ražotājiem. Tas nodrošina mūsdienīgus, ērtus apavus, kas atbilst jaunākajām tendencēm, piedāvājot jaunas kolekcijas katru sezonu. Gadu desmitu pieredze apavu ražošanā un jaunāko tehnoloģiju izmantošana tajā, kā arī rūpīgi atlasīti izejmateriāli padara HÖGL apavus par īpašu pavadoni mūsdienīgas sievietes ikdienas gaitās. Latvijā HÖGL pārstāvēts trīs zīmola veikalos Rīgā – tirdzniecības centros Alfa, Galerija Centrs un Spice.

 

Hogl kolekcija SS19

 

 

Lasītākie raksti Kļūdas, ko pieļaujam, izvēloties un valkājot krūšturi Kļūdas, ko pieļaujam, izvēloties un valkājot krūšturi Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaistai un brīvai! Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaist... Kosmētikas pareiza uzglabāšana Kosmētikas pareiza uzglabāšana Tikai 3 jautājumi un uzzini savu auguma tipu Tikai 3 jautājumi un uzzini savu auguma tipu
Kļūdas, ko pieļaujam, izvēloties un valkājot krūšturi Kļūdas, ko pieļaujam, izvēloties un valkājot krūšturi Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaistai un brīvai! Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaist... Kosmētikas pareiza uzglabāšana Kosmētikas pareiza uzglabāšana Tikai 3 jautājumi un uzzini savu auguma tipu Tikai 3 jautājumi un uzzini savu auguma tipu