Mode » Iepirkšanās

Korsešveidīgās jostas - šīs vasaras revolucionārā tendence

Platās korsešveidīgās jostas liek mums visām justies nedaudz kā Kimai Kardašjanai (Kim Kardashian), bet, pateicoties Ashley Graham, Isabel Marant, Malan Breton un citiem dizaineriem, šī aksesuāra izmantošana šogad ir īpaši aktuāla. Bet kā to pareizi izmantot? Lūk kā!

 

Eamonn M. McCormack/Getty Images

 

Platu jostu vilkt virs apģērba ir revolucionāra tendence un Malan Breton modeles šo trendu izmanto ļoti labi. Gaišai žaketei pievieno plato jostu, saskaņo to ar svārku krāsu, klāt vēl pievelc augstpapēžu sandeles un, aiziet, lielisks dienas tēls būs gatavs!

 

Mike Coppola/Getty Images

 

Taču pārceļoties no modes skatēm uz ikdienu, kā iegūt šiku pilsētas stilu, lieliski parāda modele Ashley Graham. Papildini savu midi kleitu ar platu jostu un pieskaņotām siksniņkurpēm, un lielisks tēls kā ikdienai, tā saviesīgākam pasākumam ir gatavs. Ja vēl pievieno kleitai pieskaņotu mēteli, iegūsti perfektu apģērbu salikumu, pārdomātu līdz pēdējai detaļai!

 

Tagad Tu redzēji, kā šīs platās jostas ir izmantojamas, nu ir laiks iegādāties kādu arī sava tēla atsvaidzināšanai. Lūk, mūsu veikalu atradumi!

 

ASOS Clip Front Corset Waist Belt 20,27EUR

 

Pull&Bear Metallic Plisse T-Shirt Dress 31,07EUR

 

Lipsy Tie Up Sandals 87,73EUR

 

ASOS Belted Duster Coat with Split Sleeve 67,57EUR

 

Vai iedrošinājām Tevi atsvaidzināt savu garderobi ar plato korsetes jostu? Lasi arī kādu citu šīs sezonas provokatīvo tendenci - īsie topi!

 

 

Lasītākie raksti RFW SS2018 - Talented RFW SS2018 - Talented Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām izklaidēm Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām i... Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Kosmētikas pareiza uzglabāšana Kosmētikas pareiza uzglabāšana
RFW SS2018 - Talented RFW SS2018 - Talented Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām izklaidēm Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām i... Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Kosmētikas pareiza uzglabāšana Kosmētikas pareiza uzglabāšana