Mode » Iepirkšanās

Mohito augstpapēžu bums

gettyimages.com

Zīmols Mohito savā jaunajā kolekcijā maigi ierosina atteikties no sporta kurpēm, lai teiktu skaļu Jā! izsmalcinātiem (un nedaudz dumpinieciskiem) melniem augstpapēžu puszābakiem un klasiskām laiviņām. Un kurai gan sievietei negribas iegādāties vēl vienu skaistu kurpju pāri?! Kā teica slavenā modes ikona Merilina Monro: Iedodiet meitenei pareizās kurpes, un viņa iekaros pasauli. Iespējams, ka tieši šī gudrā atziņa iedvesmoja Mohito 2017.gada rudenī, jo kolekcijas pērle - melni augstpapēžu puszābaki ir īsts atradums. Liekas, ka tie piestāv jebkuram tērpam.

Pārliecinies pati, aplūkojot Mohito lookbook modernos tēlus.

 

#1 Ielu stils

Mohito.com

Puszābaki komplektā ar žaketes piegriezuma kleitu vai īsu melnu mēteli parādīs visiem Tavas garās kājas. Tēls piesaista uzmanību un vienlaikus ir diezgan atturīgs. Šajā terpā var aiziet uz darba interviju piektdienā un pēc tam vakarā pasēdēt kādā bārā ar draugiem.

 

Mohito.com

Bet melnas laiviņas ar īsajām mežģīņu zeķēm kopā ar caurspīdīgu blūzi un 7/8 garajām biksēm, protams, nav variants Latvijas ielām novembrī, iespējams, šīs laiviņas varētu kļūt par maiņas apaviem kādam pasākumam iekštelpās, piemēram, izstādes vai teātra apmeklējumam, var arī pagaidi siltākas dienas, lai tās uzvilktu.

 

#2 Jaunā gada sagaidīšanai

Mohito.com

 Vēl viens šiks Mohito lookbook tērps.  Laiviņas, spīdīga blūze un kļoša bikses. Vai tas varētu būt Tavs Ziemassvētku ballītes vai Jaunā gada sagaidīšanas tērps?

 

#3 Ziemassvētku vakaram

Mohito.com

Šajā variantā mēs redzam puszābakus ar biksēm un laiviņas ar kleitu. Atsevišķi skatoties, augstpapēžu puszābaki kopā ar violeto blūzi varētu veidot oficiālu koptēlu, bet abi tērpi kopumā izskatās piemēroti kādam svētku pasākumam, un katra meitene atspoguļo dažādu svētku apģērba stilu.

 

#4 Svinīgam pasākumam

Mohito.com

 Melni apavi kontrastā ar spilgtu apģērbu. Augstpapēžu puszābaki un romantiska violeta kleita, ka arī laiviņas ar satriecošu zilu velveta bikškostīmu. Kurš tērps Tev patīk vairāk?

 

#5 Svētki Parīzē

Mohito.com

Šie Mohito tērpi atgādina siltas un saulainas dienas Parīzē. Puszābaki ar kleitu un mazu ādas jaku izskatās sievišķīgi un tajā pašā laikā tēls varētu būt roka iedvesmots.

Bet laiviņas, balta blūze, lakoti svārki, violetas zeķubikses ar tagad tik aktuālo bereti izskatās ļoti stilīgi un krāšņi. Tādos tērpos Tu vari būt kā ista francūziete, kura dzīvo tikai pēc saviem noteikumiem!

 

#6 Bohēmiskais svētku tērps

Mohito.com

Puszābaki ar ādas jaku un ziedu motīvu kleitu ir absolūts hīts, jo šajā tērpa Tu izskatīsies rotaļīgi un romantiski plus ikviens vīrietis nespēs atraut no Tevis savu skatienu.

Un, protams, puszābakus var kombinēt arī ar citām kleitām, bet ziedu printi ir trendā šajā rudenī, tā kā negribētos laist garām izdevību uzvilkt kauk ko puķainu un meitenīgu, kamēr kolekcijas piedāvā šos aktuālos printus.

 

#7 Tusiņam ar draugiem

Mohito.com

Vēl viena ziedu, ādas un puszābaku variācija, bet šajā gadījumā puszābaki tiek kombinēti ar ziedu topu, ādas mini svārkiem un garāku mēteli. Drosmīgi un valdzinoši, ko nu vēl teikt.

 

#8 Randiņam

Mohito.com

Puszābaki ar svārkiem un ziedu motīvu blūzi. Atšķirībā no iepriekšējā tēla, šis ir nepārprotami maigs un romantisks. To var uzvilkt uz kādu īpašu tikšanos jau tagad vai arī nopirkt pavasarim, un tad būt daļai no plaukstošas un ziedošas dabas, pateicoties puķainai blūzei.

 

#9 Svētki darbā

Mohito.com

Puszābaki ar strīpainām biksēm un gaiši lillā blūzi. Tērps ir piemērots nopietnām pārrunām vai kādam darba pasākumam.

 

#10 Svētku brīvdienām

Mohito.com

Kombinācijā laiviņas un zili džinsi. Casual tipa tēls, lai savās ikdienas gaitās izskatītos kā miljons dolāru meitene. 

 

PĒRC AUGSTPAPĒŽU APAVUS

Mohito Melni augstpapēžu puszābaki €34.99

 

Mohito Augstpapēžu laiviņas €29.99

 

Mohito Augstpapēžu satīna laiviņas €19.99

 

Vēlam Tev patīkamu iepirkšanos Mohito mājaslapā vai Mohito veikalos Rīgā! Ja savā svētku tērpā vēlies izmantot sarkanu krāsu, iepazīsties ar Reserved piedāvātajiem tēliem. 

 

 

Lasītākie raksti Tēlu idejas Valentīna dienai Tēlu idejas Valentīna dienai Apavu tendences pavasarim Apavu tendences pavasarim Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām izklaidēm Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām i... Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Monse Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Monse
Tēlu idejas Valentīna dienai Tēlu idejas Valentīna dienai Apavu tendences pavasarim Apavu tendences pavasarim Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām izklaidēm Stilīgākie rīdzinieki gaumīgā ballītē ļaujas provokatīvām i... Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Monse Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Monse