Mode » Modes skates

Zīmola „Rock and Mouse” modes skate veikalā „AWAKE”, SS19 kolekcijas prezentācija– „Mazie pētnieki”

Edīte Timofejeva/ Styliste.lv

Bērnu modes skate, latviešu dizaina veikalā „AWAKE”, kurā arī ikdienā ir atrodama „Rock and Mouse” dizaina produkcija. „Rock and Mouse” radītāja ir dizainere Ieva Trumpekoja. Iepazīstināšu Tevi ar „Rock and Mouse”. Ievedīšu Tevi bērnu modes skatē „Mazie pētnieki”, redzēsi modes skates aizkulises, modes skates mazos mirkļus un latviešu dizaina veikala „AWAKE” atmosfēru.

 

Sāksim ar vietu, kur norisinājās bērnu modes maģija un apskatīsim rosību pirms tās.

 

Edīte Timofejeva/ styliste.lv

 

Zīmolu Rock and Mouse iedvesmoja kāda ļoti aktīva maza meitenīte un došanās kopīgos piedzīvojumos. Iedvesmas vēlme to izlikt taustāmā veidā aizsākās 2016.gadā kā neliels projekts, ko Ieva (dizainere) uzsāka no mājām ar vīziju, ka Rock and Mouse kļūs par atpazīstamu bērnu modes zīmolu.

 

Edīte Timofejeva/ styliste.lv

 

Zīmola iedvesmas avots ir trīskāršojies – Rock and Mouse mūzas nu ir trīs, precizējot trīs meitenes četru gadu laikā, un viņas ir uzņēmuma “Testēšanas nodaļa”. Testēšanas nodaļā valda vienots uzskats – komfortā nav kompromisu.

 

Katra kolekcija sākas ar ideju – skices un ar roku zīmēti zīmējumi, kas vēlāk pārtop Rock and Mouse unikālajās apdrukās. Visi produkti ir roku darbs -  ar mīlestību un aizrautību.

 

Tālāk mazliet ieskatīsimies jaunajā kolekcijā

 

Edīte Timofejeva/ styliste.lv

 

„Rock and Mouse” mājaslapa – rockandmouse.com

Lasītākie raksti Pavasara/ vasaras apavu tendences 2017 Pavasara/ vasaras apavu tendences 2017 Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri? Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri? Rozā vai sarkana Valentīndienas kleita Rozā vai sarkana Valentīndienas kleita Labākie rotu trendi, kurus redzēsi 2018. gadā Labākie rotu trendi, kurus redzēsi 2018. gadā
Pavasara/ vasaras apavu tendences 2017 Pavasara/ vasaras apavu tendences 2017 Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri? Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri? Rozā vai sarkana Valentīndienas kleita Rozā vai sarkana Valentīndienas kleita Labākie rotu trendi, kurus redzēsi 2018. gadā Labākie rotu trendi, kurus redzēsi 2018. gadā