Mode » Ielu mode

Franču stils: 8 noslēpumi, kā izskatīties šiki un eleganti

gettyimages.com

Franču mode var būt noslēpumaina un meistarīga vienlaicīgi, un to nav iespējams pilnībā apgūt. Šajā īpaši šikajā valstī sievietes vienmēr būs tās, kas atļausies un uzdrīkstēsies vairāk. Nevienas citas nācijas pārstāves nevar cīnīties par šo titulu, jo īpaši tāpēc, ka tieši francūzietes ir visbiežāk sastopamas starp stilīgākajām pasaules sievietēm daudzus jo daudzus gadus, un šo elegances un gaumes izjūtu pārspēt nevar pat itāļu sievietes. Pieņemot un iemācoties viņu mierīgo un atbrīvoto attieksmi pret ģērbšanos, ir stila nianses, kuras mēs varam izmantot, iekļaujot savā garderobē mazliet šo kāroto vieglumu un neatkarību.

Ļoti iespējams, ka Tu jau zini dažus svarīgākos franču modes noteikumus, piemēram, matu ķemmēšana ir zaimojoša, viens no ikdienas pilāriem ir nekad netaupīt skapī esošās lietas. Franču sievietes ir jautras un bauda dzīvi pilnībā – tas ir tas, ko vēsta apkārtējai pasaulei viņu apģērbs, taču ir arī citi daudz niansētāki faktori, kas nosaka sievietes garderobes veidošanu kopumā. Un tieši tas ir tas, ko vēlējāmies noskaidrot un padalītes arī ar Tevi.

 

Pievienojies mūsu franču stila skolai un uzzināsi visu no pašiem pamatiem, līdz pat sarežģītām niansēm. Šonedēļ kopā ar mums iemācies būt izcili šika un eleganta, lai neatpaliktu no Parīzes modes dāmām. Lasi tālāk un apgūsti franču modes vadlīnijas.

 

#1 Tava stila ikona ir mamma

Instagram/ jeannedamas

 

Un jā, tas ir pilnībā normāli, pat ģeneāli – ģērbties līdzīgi vai pat tieši tāpat, kā Tava mamma. Lieliska stila izjūta un klasika garderobē nekad nenoveco, tā kā kāpēc gan Tu nevarētu valkāt vienu un to pašu apģērbu gan šodien, gan pēc pāris dekādēm? Franču stila meitene jeb “It girl” Jeanne Damas lieliski to pierāda, fotogrāfējoties kopā ar savu mammu tērpušās vienādos, svītrotos, zilas krāsas topos un džinos ar augsto jostas vietu.

 

#2 Kad vien iespējams, atkailini savas kājas

Instagram/ camillecharriere

 

Varbūt arī visas franču sievietes ir apdāvinātas ar ideālām auguma aprisēm kā Camille Charriere. Bet varbūt viņas vienkārši zina, tieši kā vislabāk valkāt īsu apģērbu, neizskatoties pārspīlēti un muļķīgi. Varbūt arī abi iespējamie varianti, bet noteikti mēs esam ieintriģētas, veroties francūziešu gaumīgi veidotajos tēlos, pat ja pāri 30.

 

#3 Valkā augstpapēžu kurpes, kas ir ērtas

Instagram/ emmanuellealt

 

Jebkura gaumīgi tērpta francūziete mums pateiktu, ka nekas nav tik nepievilcīgs, kā klibošana apkārt augstpapēžu kurpēs. Lai rastos pašpārliecinātas un stilīgas sievietes tēls, augstpapēžu kurpēs Tavai gaitai jābūt gaisīgai un vieglai. Piemēram, Vogue Paris galevnā redaktore Emmanuelle Alt, bieži izvēlas Chanel radītus modeļus, jo Karls Lāgerfelds vienmēr domā, pirmkārt, par sievietes ērtumu un nekad saviem klientiem nepiedāvā augstpapēžu kurpes, kas sievietei varētu radīt diskomfortu.

 

#4 Vienmēr izcel savu vidukli  

Instagram/ ariadibari

 

Mēs nerunājam par vidukļa iespīlēšanu par visām varītēm korsetē. Francūzietes vienmēr cenšas izcelt savas sievišķīgās aprises, veidojot ideālās smilšu pulksteņa figūras siluetu. Pat valkājot brīvu piegriezumu apģērbu, viduklis tiek izcelts, to apjožot ar jostiņu vai kādā citā kreatīvā veidā. Perfekti vienmēr ar šo uzdevumu tiek galā pa pusei franču, pa pusei itāļu modes blogere Aria di Bari.

 

#5 Nebaidies valkāt ko pārlieku seksīgu

Stuart C.Wilson/ gettyimages.com

 

Modele un modes mīļotāja Aymeline Valade ir ideāls piemērs tam, kā valkāt koķetu un caurspīdīgu apģērbu. Tēlu veidošanā, kurā izvēlies izmantot seksīgas detaļas, vienmēr pārliecinies par pareizu attiecību - 50/50, koķetās tērpa nianses kombinējot ar lakonisku un klasisku apģērbu. Lai iznestu šādu tēlu un izskatītos perfekti, jābūt 100 procentīgi pašpārliecinātai. Savādāk, pat nemēģini!

 

#6 Vienmēr ieguldi labu virsapģērbu iegādē

Caroline De Maigret / Pascal Le Segretain/ gettyimages.com

 

Baikera stila ādas jaka, vilnas mētelis, pilota jaka vai bleizeris - franču sievietes vienmēr investē līdzekļus, lai iegādātos vislabākās kvalitātes un dizaina āra apģērbu. Tas nozīmē, ka vienkārši džinsi,  topi, krekli un svārki vienmēr izskatīsies labi, ja tie tiks papildināti ar lielisku virsapģērbu. Un tā kā mūsu platuma grādos laikapstākļi liek vienmēr pa tvērienam turēt virsjaku, tā vienmēr kalpos ilgāk, ja būsi izvēlējusies labākas kvalitātes.

 

#7 Papildinot tēlu ar vairākiem aksesuāriem vienlaikus, izvēlies vienkāršu apģērbu

Instagram/ Lou Doillon

 

Franču modē ir noteikums, kas attiecas uz aksesuāru konkrētu daudzumu izmantošanu attiecībā pret izvēlēto apģērbu. Tāpat, kā izmantojot koķetus apģērba gabalus, arī aksesuāru izvēlē pieturies pie saprātīgas attiecību izvēles. Ja vēlies vienlaikus ietērpties savās jaunajās kurpēs, somā un cepurē, pārliecinies, ka apģērbs, pie kā aksesuāri tiek pieskaņoti, ir izvēlēts vienkāršs, lakonisks, un vēlams neitrālā krāsā.  

 

#8 Brīvdienu apģērbu valkā kā un kad vēlies

Instagram/ Adenorah

 

Sākot ar espadrilles stila vasaras kurpēm, līdz pat gaisīgām vasaras kleitām, tas ir pavisam pieņemami, ja pludmales stilu izmanto arī pilsētas tēlu veidošanā. Visiem taču mums labi zināmās jūrnieku stila detaļas ir daļēji radušās, iedvesmojoties no franču kūrortiem, un izskatās tik šiki un stilīgi.

 

Kur iedvesmojies Tu, veidojot savu stilu? Ja vēlies savu tēlu veidot perfektu, uzzini to, kādas ir tipiskākās stila kļūdas, ko mēdzam pieļaut. 

 

 

Lasītākie raksti Kāpēc taukojas mati 1.daļa // Pati sev frizieris Kāpēc taukojas mati 1.daļa // Pati sev frizieris Natālija Jansone vasaras sezonai piedāvā dabīgus audumus Natālija Jansone vasaras sezonai piedāvā dabīgus audumus 15 sekunžu triks kā iegūt apjomīgus matus 15 sekunžu triks kā iegūt apjomīgus matus Mana matu rutīna Mana matu rutīna
Kāpēc taukojas mati 1.daļa // Pati sev frizieris Kāpēc taukojas mati 1.daļa // Pati sev frizieris Natālija Jansone vasaras sezonai piedāvā dabīgus audumus Natālija Jansone vasaras sezonai piedāvā dabīgus audumus 15 sekunžu triks kā iegūt apjomīgus matus 15 sekunžu triks kā iegūt apjomīgus matus Mana matu rutīna Mana matu rutīna