Mode » Tendences

2018.gada kāzu tendences

unsplash.com

Kāzas ir ik vienas meitenes sapnis, kuru gribas izbaudīt. Lai šis brīnišķīgais notikums izdotos kā iecerēts, plānošanas darbi jāsāk laicīgi. Katrs sīkums ir svarīgs, jo tas rada noskaņu un sajūtas, kuras vēlies sajust. Ir labi, ja kāds pasaka kaut ko priekšā, lai nekas neaizmirstos.

Tāpēc Styliste ir apkopojusi spilgtākās 2018. gada kāzu tendences.

 

#Tematika

unsplash.com

 

Pāri nereti izvēlas svinēt kāzas kādā stilā. Arī šajā gadā tematiskās kāzas būs aktuālas. Pāriem šī ir lieliska iespēja atšķirties no citiem pāriem un radīt pašiem savas ideālās kāzas, kuras paliks atmiņā visiem, jo tās būs orģinālas un īpašas. Jāņem vērā, ka nevajadzētu jaukt kāzu tēmas, jo tas viesiem var radīt dažādus jautājumus un apjukumu. Pieturoties pie vienas tēmas būs arī vieglāk organizēt kāzas.

 

#Krāsas

unsplash.com

 

Šogad modē ir košas un piesātinātas krāsas. Tās varēsim redzēt gan ziedu izvēlē, dekoros un, protams, foto sesijās. Krāsai jābūt atbilstošai izvēlētajai tematikai. Krāsa sekos līdzi cauri visām kāzām, sākot ar ielūgumiem un beidzot ar bildēm. Tieši krāsa ir tā, kas rada sajūtu, ko gribat piedzīvot kāzās un kādu atmosfēru sajust ap sevi.

Pantone krāsu institūts par 2018. gada krāsu atzinis ultra violeto (ultra violet), kas nozīmē, ka tieši šī krāsa noteikti dominēs arī nākamā gadu kāzu dekorāciju elementu tendencēs. Bet nekur nepazudīs greenery jeb zaļā.

 

#Ielūgumi un galda kartes

unsplash.com

 

Esi radoša, veidojot kāzu ielūgumus, tie ir pirmie, kas pavēsta par lieliskajiem jaunumiem. 2018. gadā ierastā baltā papīra vietā izmanto dažādu krāsu papīrus. Daudzi pāri izvēlas ielūgumos izmantot dabas elementus – kaltētas puķes un lapas. Galda kartes var būt arī akmens uz kura uzrakstīts vārds. Esiet radoši, lai viesi par jūsu kāzām atcerētos vēl ilgi.

 

#Dekorācijas

unsplash.com

 

Rose Gold un zelta krāsa bija aktuāla vairākas sezonas, taču šā gada metāliskās krāsas ir kapars un sudrabs. Izvēlies vienu no šiem metāliem, kuru izmantot par akcentu dekorācijās. Kapara izstrādājumi ir lēti, taču tie izskatās dārgi, ja tos pareizi pielieto. Kapara jeb vara krāsa lieliski izskatīsies kopā ar rudens toņiem. Aksesuāri metāliskās krāsās – svečturi galda rotājumi un piederumi, vāzes un pat trauki izskatīsies lieliski. Ja esi īpaši drosmīga, krēsli var būt no vara vai sudraba krāsā.

 

  • Ziedi, kas karājas no griestiem.  Ja esi gatava izaicinājumiem  un arī Tava kāzu rīkotāja ir, tad noteikti, ka ir vērts ieguldīt šāda veida dekorā.
  • Caurspīdīgs. Pāriem, kuri vēlas ienest Skandināvu noskaņas, patiks caurspīdīgi elementi kāzu dekoros. Pauspapīrs kāzu ielūgumiem, galda kartēm. Plašas stiklotas telpas, no kurām paveras lielisks skats, caurspīdīgi krēsli ceremonijas vietā. Stikla detaļas – milzīgas vāzes, kurās salikti ziedi.
  • Pērles. Ne tikai rotas lietas var būt no pērlēm, bet arī dekorācijas. Tās var izvietot uz galda, ēdamas pērles uz tortes, tās arī var vīties cauri ziediem un karāties pie griestiem. Ļauj vaļu fantāzijai!

 

#Kleitas un aksesuāri

unsplash.com

 

  • Melnas krāsas akcenti un aksesuāri  līgavas kleitai. Varētu šķist, kas tas ir trakums, līgavai tērpties melnā, bet kad redzēsi, kā dizaineri ir izmantojuši melno krāsu, sapratīsi, ka tā piešķir mūsdienīgu un elegantu odziņu. Ņem iedvesmu no Vera Wang, Marchesa and Reem Acra Savasara 2018 kāzu kleitu kolekcijām.
  • 3D ziedi 2018. gadā varam redzēt daudz jaunu kāzu kleitu dizainu, kuros apspēlēti ziedi visdažādākās formās. Vasarā ziediem noklātā kleita izskatīsies ļoti grezni un atbilstoši gada laikam. Ja vēl neesi iegādājusies savu sapņu kleitu, tad iedvesmojies no Viktor & Rolf vai Oscar de la Renta kolekcijām.
  • Pērles atkal svin savu uzvaras gājienu. Izmanto pērles ne tikai auskariem, kaklarotām, bet arī matu rotām, līgavas un līgavu māsu pušķī. Līgavas kleita, kas rotāta ar pērļu izšuvumiem, piestāvēs visām līgavām. Taču atceries, izmanto vienu akcentu – pērles vai ziedus, lai neveidojas pārāk daudz detaļu.
  • Piedurknes. Jā, arī kāzu kleitu modē atgriežas 90’tie ar lielām piedurknēm. Šo tendenci labi var apspēlēt rudens un ziemas līgavas, kad ārā ir vēsāks.

 

#Uzvalks

unsplash.com

 

Ir uzskats, ka uzvalkam jābūt melnam. Taču šajā sezonā ļoti aktuāla joprojām būs tumši zilā krāsa. Ja neveidojat pavisam tradicionālas kāzas, tad var izvēlēties uzvalku tādā krāsā, kāda dominē kāzu tēmā. Bet pats svarīgākais – vīrietim tāpat kā sievietei ir jājūtas labi un pašpārliecināti apģērbā, kurš ir izvēlēts.

 

Kādas tendences Tu esi pamanījusi un vēlētos izmantot savu kāzu organizēšanā? Turpinājumā lasi interviju ar šarmanto dizaina studijas "Amelia" radītāju Ievu Ruku. 

 

 

Lasītākie raksti Desmit apģērbu kombinācijas, kas liks Tev izskatīties perfekti Desmit apģērbu kombinācijas, kas liks Tev izskatīties perfekti Iespaidīgākie sarkanā paklāja tērpi Metgala ballē Iespaidīgākie sarkanā paklāja tērpi Metgala ballē 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles RFW SS2018 - Anna Led RFW SS2018 - Anna Led
Desmit apģērbu kombinācijas, kas liks Tev izskatīties perfekti Desmit apģērbu kombinācijas, kas liks Tev izskatīties perfekti Iespaidīgākie sarkanā paklāja tērpi Metgala ballē Iespaidīgākie sarkanā paklāja tērpi Metgala ballē 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles RFW SS2018 - Anna Led RFW SS2018 - Anna Led