Mode » Tendences

Ādas bikses ir atgriezušās - piemērotākais ādas bikšu modelis Tavam auguma tipam

Pinterest.com

Ja kādreiz esi redzējusi seriāla “Draugi” sēriju, kurā Ross iestrēgst ādas biksēs (atzīsimies, kura no mums kādreiz nav nokļuvusi līdzīgā situācijā?), Tu, iespējams, līdz šim esi bijusi nedaudz vairāk kā piesardzīga pret šo bikšu tendenci. Zinot, cik grūti ir novilkt ļoti piegulošas īstās ādas bikses un cik slikti tas var beigties, pagājis zināms laiks, lai spētu saredzēt to pievilcību.

 

 

Tomēr šosezon, kad atkal esam sākušas izmantot rudens garderobi, kārdinājums izmēģināt ādas bikses parādās aizvien lielāks. Īpaši pēc tam, kad redzēti tik daudz lieliski ielu modes piemēri. Ādas bikses šajā sezonā kļuvušas tik populāras, kā vēl nekad un tās pieejamas ne tikai klasiskā melnā krāsā, bet arī bagātīgi skaistos brūnos toņos. Un kas ir pats labākais, ka zīmoli piedāvā satriecošus mākslīgās ādas modeļus, kas nereti ir krietni ērtāki un praktiskāki par īstās ādas fasoniem. Atliek vien atrast sev piemērotāko.

Tas ir fakts, ka ne katrs apģērba gabals ir piemērots visiem auguma tipiem. Zināmā mērā tā ir taisnība, taču vienmēr ir iespēja atrast siluetu, lai tas glaimotu Tavām auguma aprisēm. Galu galā, kuram ir tiesības mums teikt: “Tu to nevari vilkt”. Nevienam! Bet zini, vienmēr ir iespēja veidot optisko acu apmānu, jo tas, ko mēs redzam, lielā mērā balstās uz ilūzijām. Un to, kā citi mūs redz, varam ietekmēt ar apģērba palīdzību. Kas jādara? Mēs izmantojam savā labā proporcijas, ņemtot vērā auguma svara un garuma savstarpējo attiecību.

 

Pinterest

 

Nav runa par precīziem izmēriem, bet apģērba piegriezumu atbilstoši auguma aprisēm. Tāpat kā dziļš dekoltē izgriezums vai kleita ar atkailinātu muguru pieprasa tvirtas krūtis vai prasmīgu maģiskās līmlentas izmantošanu, ādas biksēm svarīgi atrast vispiemērotāko piegriezumu augumam, pretējā gadījumā, Tev pat nebūs iespēja normāli apsēsties. Kāpēc? Tieši tāpēc, ka tās ir ādas bikses un tās nepadodās, nestaipās, tās nav ne kokvilnas bikses, ne elastīgi legingi un arī ne džinsas, kuras, kā mēs zinām, ar laiku pieguļ aizvien labāk un kļūst ērtākas.

Tātad, vai ādas bikses ir paredzētas ikvienam?  Jā, ja mēs skatamies uz piemērota izmēra un silueta ādas biksēm. Protams, lielākai daļai slaidu sieviešu piemērota ādas bikšu modeļa piemeklēšana nesagādā problēmas, tāpēc raksts vairāk tiek adresēts tām, kam šis uzdevums sagādā problēmas. Turpini lasīt un atrodi sev vispiemērotāko ādas bikšu piegriezumu, jo garantējam, ka šo apģērba gabalu Tu noteikti iemīļosi rudens/ ziemas sezonā un labprāt nēsāsi atkal un atkal.

 

# Īsa auguma īpašniecei ar pilnīgiem gurniem un augšstilbiem

Pinterest

 

Neatkarīgi no tā, vai esi pilnīga vai sportiskas miesas būves, ādas bikses ar paplatinātiem staru galiem, jeb tautā dēvētās “kļošas” būs labākā izvēle. Kamēr cieši pieguļošais klasiskais ādas bikšu fasons vēl vairāk izcels pilnīgos augšstilbus, zvanveida apakšējā bikšu daļa līdzsvaros auguma siluetu. Ja izvēlies tās kombinēt ar augsta papēža kurpēm,  kas lieks Tev izskatītes vizuāli garākai.

 

# Pilnīgam augumam

Pinterest

 

Ja Tavs augums ir pilnīgs vai korpulents, Tu vari izvēlēties dažādus piegriezumus, taču vienmēr laba izvēle ir ādas bikšu palaco modelis ar platām bikšu starām un paaugstinātu jostasvietu. Šis fasons koriģē un nomaskē pilnīgās aprises un liks Tev justies komfortabli un izskatīties stilīgi.

Tāpat labi izskatīsies pega stila bikses ar saīsinātām bikšu starām, kas ir taisnas vai nedaudz ar sasšaurinājumu uz leju un paaugstinātu jostas vietu. Šis modelis nevi slēpj Tavus apaļumus, bet gan graciozi izrāda auguma sievišķīgās aprises. Pega modelis līdzsvaro auguma proporcijas, kā rezultātā pilnīgs augums tajās izskatītās satriecoši un jūtas komfortabli un brīvi. Lai radītu stilīgu tēlu, kombinē tās ar apaviem uz smaila papēža.

 

# Smilšu pulksteņa auguma tipam un pilnīgākiem augšstilbiem

Pinterest

 

Ja šis ir Tavs gadījums, protams, Tu vari nēsāt ādas bikses, taču tām nevajadzētu būt pārāk pieguļošām augšsstilbu daļā. Cigaretes piegriezuma saīsināts vai taisna piegriezuma modelis ar paaugstinātu jostas vietu liks Tev izskatīties satriecoši. Ļoti laba izvēle ir “paper bag” piegriezuma ādas bikses, kas papildus iezīmē vidukli. Modelim jābūt pietiekami pieguļošam, lai parādītu sievišķīgās auguma aprises, bet tajā pat laikā gana brīvam, lai radītu izsmalcinātu izskatu. Bikses kombinē ar gaisīgām blūzēm, ko vari ielikt biksēs vai laba izvēle būs arī saīsināts džemperis.

 

# Taisnstūra auguma tipam

Pinterest 

 

Ja Tev piemīt taisnstūra augums, kuram nav izteikta vidukļa līnija, taču esi pilnīga, ļoti labi izskatīsies “paper bag” piegriezuma ādas bikses ar ielocēm, kas veidos papildus apjomu gurnu daļā, bet tajā pat laikā paslēps auguma nepilnības. Kombinē ar bieza adījuma džemperiem vai augšām ar kuplām piedurknēm. Tā tiks radīta ilūzija par platāku gurnu un plecu līniju un šaurāku vidukli.

Savukārt, ja esi slaids taisnstūra auguma tips, Tavs trumpis ir slaidas kājas. Šajā gadījumā ideāli piemērots būs klasisks cieši pieguļošs ādas bikšu variants. Tās kombinē ar pagarinātu “oversize” žaketi, kas vizuāli piedos apjomu gurniem un plecu līnijai.

 

# Bumbiera auguma tipam

Pinterest

 

Ja gurni un sēžamvieta ir pilnīga un platāka par pleciem, Tev noteikti jālepojās ar sievišķīgajām auguma aprisēm, taču jāuzmanās, lai pārlieku neizceltu ķermeņa vidusdaļu ļoti pieguļošā apģērbā. Tavam augumam iesakām izvēlēties brīvi krītošu modeli ar pietiekami platām, taisna piegriezuma bikšu starām un paaugstinātu jostasvietu. Ādas bikses kombinē ar gaišas vai košas krāsas džemperi, ideālā variantā – modelis ar horizontālām strīpām.

 

# Ābola auguma tipam

Pinterest

 

Ja Tev piemīt ābola tipa augums, kura aušdaļa ir masīvāka proporcionāli apakšdaļai, iesakām izvēlēties ādas bikšu modeli, kas ir taisns brīva piegriezuma ar pazeminātu jostasvietu. Tev labi izskatās saīsināti bikšu modeļi virs potītēm. Kombinē ar Chanel tila žaketi vai brīva piegriezuma blūzi tumšā tonī.  

 

# Trijstūra auguma tipam

Pinterest

 

Ja Tev auguma platākā vieta ir pleci, vislabāk izvēlēties brīvu modeli ar sašaurinātiem staru galiem. Tas vizuāli paplatinās gurnu līniju. Papildus gurniem piedod vizuālu apjomu, ādas bikses kombinējot ar neitrālas krāsas džemperi un garāku kreklu, kas beidzas gurnu platākajā vietā. Vislabāk izvēlēties džemperi ar reglāna tipa piedurknēm, lai tos vizuāli sašaurinātu. Lieliski augumu koriģēs, ja izvēlēsies gaišākas vai košākas krāsas ādas bikses, tās kombinējot ar tumšāku apģērbu ķermeņa augšdaļā izlīdzināsi proporciju. Apjomu gurniem piešķirs "paper bag" bikšu modelis ar ielocēm. 

 

Vai iedvesmojām arī Tevi šajā rudenī ieviest garderobē ādas bikses? Sazinies ar mums un mūsu speciālisti Tev atradīs piemērotāko modeli. 

 

 

Lasītākie raksti Iepirkšanās stratēģija Iepirkšanās stratēģija 3 lieliski veidi, kā šovasar izmantot kreklus savā garderobē 3 lieliski veidi, kā šovasar izmantot kreklus savā garderobē SPA kapsulas, kas tās tādas? SPA kapsulas, kas tās tādas? Tērpjamies kažokādās Tērpjamies kažokādās
Iepirkšanās stratēģija Iepirkšanās stratēģija 3 lieliski veidi, kā šovasar izmantot kreklus savā garderobē 3 lieliski veidi, kā šovasar izmantot kreklus savā garderobē SPA kapsulas, kas tās tādas? SPA kapsulas, kas tās tādas? Tērpjamies kažokādās Tērpjamies kažokādās