Mode » Tendences

Elle Fanning - Kannu filmu festivāla 2017 atklāšanas ceremonijas zvaigzne

Kannas saturās – Elle Fanning ir ieradusies! Jaunā zvaigzne, kura ir ieradusies Kannās uz savas pēdējās filmas “The Beguiled” debiju, Kannu filmu festivāla atklāšanas ceremonijā ieradās vienreizējā Vivienne Westwood kleitā, kas ir apgleznota ar rokām, lai paustu aktrises stilu.

“Sirdī es esmu vienradža puķu bērns, sajaukumā ar skolas puiku, un laiku pa laikam arī sērfotāja” – tā par sevi izteicās Fanninga.

 

Getty Images

 

Getty Images

 

Getty Images

 

Un ko domā Tu – Elle Fanning bija vakara zvaigzne? Skaties arī citus Kannu filmu festivāla 2017 atklāšanas ceremonijas spilgtākos tērpus.

 

 

Lasītākie raksti Āda - veselības spogulis Āda - veselības spogulis Piecas lietas, kurām nevajadzētu atrasties Tavā garderobē Piecas lietas, kurām nevajadzētu atrasties Tavā garderobē Paštonējošie – ilūzija vai glābējzvans? Paštonējošie – ilūzija vai glābējzvans? Stila un modes padomi, kurus aizgūt no senlatviešiem Stila un modes padomi, kurus aizgūt no senlatviešiem
Āda - veselības spogulis Āda - veselības spogulis Piecas lietas, kurām nevajadzētu atrasties Tavā garderobē Piecas lietas, kurām nevajadzētu atrasties Tavā garderobē Paštonējošie – ilūzija vai glābējzvans? Paštonējošie – ilūzija vai glābējzvans? Stila un modes padomi, kurus aizgūt no senlatviešiem Stila un modes padomi, kurus aizgūt no senlatviešiem