Mode » Tendences

Garie svārki - ideāls apģērbs vēsākām vasaras dienām

gettyimages.com

Diemžēl šī vasara vismaz pagaidām nav mūs īpaši lutinājusi ar pārāk siltiem laikapstākļiem. Kamēr sinoptiķi vēl nesola lielus karstumus, bet vēlies izskatīties maksimāli sievišķīgi un ikdienā valkāt svārkus, mums ir risinājums – garie svārki. Iekļaujot visu, sākot no krāšņiem audumiem, šķēlumiem un iedvesmotiem dizainiem, dizaineri savās kolekcijās ir iekļāvuši garos svārkus arī ikdienai. Milzīgais izsmalcinātības piesitiens būs lielisks pamudinājums arī Tev pārskatīt savu izvēlēto svārku garumu.

 

Kā tos iekļaut ikdienas apģerbā?

 

Nav nozīmes, vai Tu izvēlies siksniņkurpes uz augstiem papēžiem vai mežģīņotas botas, daudzi no midi vai garajiem svārkiem izskatās spēcīgi un svaigi, uzsvaru liekot uz Tavām potītēm. Atšķirībā no mini svārkiem, kuri kopā labi izskatās ar kādu gaumīgu žaketīti, šie garie svārki lieliski izskatīsies arī ar vienkārši džemperi, neatkarīgi no tā, vai tas būs garš un biezi adīts, vai smalka adījuma džemperītis, kas sniedzas līdz viduklim un lieliski izceļ Tava auguma aprises.

 

Izvēlies savus jaunos garos svārkus vēsākiem vasaras vakariem!

 

ASOS Stripe Midi Skirt with Oversized Pocket €47.30

 

 

Alice and Olivia Shannon Pleated Maxi Skirt EUR 457.68

 

Tile Print Maxi Skirt €25.33

 

Diagonal Strip Print Maxi Skirt €25.33

 

Bershka Wrap Front Maxi Skirt €20.26

 

Floral Embroidered Midi Skirt €40.31

 

ASOS Midi Skirt with Oversize Pockets €43.24

 

VINCE CAMUTO Midi Pencil Skirt EUR 65.11

 

Mango Stripe And Embroidered Skirt €48.63

 

Maje Jonah High/Low Ruffled Skirt EUR 278.38

 

Nu, kad esi atradusi savus ideālos svārkus, iesaisties akcijā “30 dienas svārkos” un laimē vērtīgas balvas no apģērbu veikala “Outlet Bazaar”. Iespējams, ka tieši Tu iegūsi iespēju tikt pie pieskaņota džempara vai jaunas kleitas. Vairāk par konkursu lasi, “Styliste izaicina – 30 dienas svārkos.

 

 

Lasītākie raksti Slavenību stils - Emīlija Rataikovski Slavenību stils - Emīlija Rataikovski 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sievietes garderobē 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sieviet... Igauņu rotaslietu meistaru izstāde “ESTONISHING! MIGLA/UDUJUTT” Igauņu rotaslietu meistaru izstāde “ESTONISHING! MIGLA/UDUJ... Pievilcīgs lietusmētelis ir tas, kas Tev vajadzīgs Pievilcīgs lietusmētelis ir tas, kas Tev vajadzīgs
Slavenību stils - Emīlija Rataikovski Slavenību stils - Emīlija Rataikovski 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sievietes garderobē 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sieviet... Igauņu rotaslietu meistaru izstāde “ESTONISHING! MIGLA/UDUJUTT” Igauņu rotaslietu meistaru izstāde “ESTONISHING! MIGLA/UDUJ... Pievilcīgs lietusmētelis ir tas, kas Tev vajadzīgs Pievilcīgs lietusmētelis ir tas, kas Tev vajadzīgs