Mode » Tendences

Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde

gettyimages.com

Koačellas (Coachella) mūzikas festivāls ir interesants laiks modes pasaulē. Patīk mums tas vai nē, bet Kalifornijā bāzētais 3 dienu mūzikas pasākums nosaka festivālu stilu visai sezonai. Iesākumā tās bija bārkstis, spalvas, izgriezumi, kas raksturoja šo stilu, vēlāk jau to papildināja ar ziedu vainagiem un armijas stila zābakiem. Bet nu jau ir pagājušas gandrīz 2 desmitgades, kopš 1999. gadā uz mūzikas festivāla Koačella atklāšanas skatuves kāpa Beck, Morissey, Rage Against the Machine, un visu šo laiku festivāla modes galvenais uzdevums ir bijis izcelties pūlī un būt pamanāmam.

Koačella oficiāli atklāj vasaras koncertu sezonu, un neoficiāli iezīmē vasaras festivālu modi. Un kamēr mūzikas zvaignes (šogad tie bija tādi mākslinieki kā Radiohead, Lady Gaga, Kendrick Lamar u.c.) sniedz pasakainus priekšnesumus uz skatuves, viņi un citas zvaigznes, kā arī festivāla apmeklētāji, pārsteidz mūs ar savu vēso, untumaino un tēlaino izskatu.

Ja vēl neesi paspējis iepazīties ar šī gada spilgtākajiem Koačellas apmeklētājiem, skaties tālāk un uzzini, kādas šovasar iezīmes redzēsim vasaras festivālu apģerbos.

 

#1 Sportisks un ērts

gettyimages.com

 

Apmeklējot mūzikas festivālu liela nozīme ir ērtumam, gan, kad runājam par apģerbu, gan apaviem.

 

#2 Kā rokzvaigzne

gettyimages.com

 

Spēcīgs, roķīgs tēls noteikti izceļas starp apkārtējiem. Tas arī ir galvenais Koačellas mūzikas festivālā.

 

#3 Aksesuāri

gettyimages.com

 

Noteikti lielisks veids, kā kļūt pamanāmai, ir izmantot aksesuārus – saulesbrilles, ziedu vainagus, cepures, spīdumus, tas viss ir lieliski izmantojams vasaras festivālos.

 

#4 Seksīgums

gettyimages.com

 

Īsi šortiņi, caurspīdīgi krekliņi – tas viss piederas pie vasaras festivālu stila.

 

Šīs ir tikai pāris vispārīgas iezīmes, kas bija manāmas Koačellas 2017 mūzikas festivālā. Ienāc rītdien un uzzini, kā ģērbties festivālā, lai izskatītos ne tikai stilīgi, bet arī ērti. Šīs nedēļas laikā uzzināsim dažādus ieteikumus par to , kādu apģērbu izvēlēties, pošoties šīs vasaras festivāliem. Bet tikmēr, lasi par aktuālajām modes tendencēm no Kūrortu modes nedēļas 2018.

 

 

Lasītākie raksti Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Tonālie krēmi vasarai, kas liks Tavai ādai izskatīties nevainojami un justies tīrai Tonālie krēmi vasarai, kas liks Tavai ādai izskatīties neva... Apakšveļas tendences šajā gadā Apakšveļas tendences šajā gadā Ādas kopšanas līdzekļi - kā orientēties plašajā piedāvājumu klāstā? Ādas kopšanas līdzekļi - kā orientēties plašajā piedāvājumu...
Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Tonālie krēmi vasarai, kas liks Tavai ādai izskatīties nevainojami un justies tīrai Tonālie krēmi vasarai, kas liks Tavai ādai izskatīties neva... Apakšveļas tendences šajā gadā Apakšveļas tendences šajā gadā Ādas kopšanas līdzekļi - kā orientēties plašajā piedāvājumu klāstā? Ādas kopšanas līdzekļi - kā orientēties plašajā piedāvājumu...