Mode » Tendences

2017. gada pavasara / vasaras modes trendi

gettyimages.com

2017.gada pavasara/ vasaras tendences atgriežas modē iezīmējot robežas, atgriežot pašpārliecinātu izskatu. To izcelt palīdzēs pārsīlētas strīpas, metāliski efekti, grafiskas apdrukas un spilgtas krāsas. Jaunās tendences saviļņo un aizrauj visus modes entuziastus: stilistus, pircējus, modes redaktorus un jebkuru, kurš interesējas par jaunāko stila pasaulē. Kāpēc? Tāpēc, ka šī ir sezona, kura liek visiem kļūt dzīvespriecīgākiem. No dažādām interpretācijām par 80tiem, līdz tik košām un piesātinātām krāsu paletēm, kādas vienkopus neesam redzējuši pēdējā desmitgadē. Optimismu izstaro katrs auduma valdziņš un šuve. Pat strīpas un ziedu motīvi, kas ir katras pavasara/ vasaras sezonas uzticami un stabili līderi audumu apdrukās, šoreiz ir atgriezušies īpaši pārliecinoši un drosmīgi, lai atkal Tev liktu domāt no jauna, kā izcelties citu vidū.

Šī, viennozīmīgi, ir sezona, kurā Tu esi tā, kas veido noteikumus. Dizaineri šai sezonai radījuši simtiem skaistu apģērba un aksesuāru modeļu. Turklāt, tos iespējams valkāt jebkur un jebkurā dzīves situācijā. Iedvesmojies no modes namu skatēm un veido neidomājamas kombinācijas, lai pārsteigtu apkārtējos ik dienu.

Ja kādreiz esi domājusi, ka siltās sezonas tendences ir tik paredzamas, tad šis mainīs Tavu redzējumu vēl vairāk.

 

Skaties tālāk, lai iepazītos ar, mūsuprāt, svarīgākajām 2017.gada pavasara/ vasaras sezonas tendencēm, kas ieviesīs svaigas pārmaiņas katrā garderobē.

 

Ziedos no matu galiņiem līdz papēžiem

gettyimages.com

Ziedu motīvs pavasara/ vasaras kolekcijās nav pārsteigums, taču šogad tas iezīmējas īpaši drosmīgi un spilgti. 70to gadu stils apvienots ar filrtu un kiču. Ietērpies ziedos no galvas līdz kājām un būsi trendā.

 

Caurspīdīgs

gettyimages.com

Kā valkāt vienu no provakatīvākajiem un intīmākajiem šīs sezonas trendiem?! Katrs pats izvēlas, kā valkāt caurspīdīgu apģērbu, lai justos ērti un pašpārliecināti. Nav nepieciešams pārvarēt  kautrīgumu un ētikas kodeksu, lai būtu stilīgs. Izvēlies caurspīdīgos apģērba gabalus vilkt kārtās, piemēram, pa virsu t-kreklam. Esi radoša un ļauj vaļu savai fantāzijai!

 

Izteiksmīgas strīpas

gettyimages.com

Ja ziedu motīva cienītājiem šķiet, ka šī ir tendence, ko 2017.gada pavasara/ vasaras sezonā valkāt no galvas līdz kājām, tad varam iepriecināt arī strīpotu apdruku piekritējus. Šajā sezonā dizaineri piedāvā apģērbu, kas rotāts izteiksmīgām strīpām. Svītru apdruku arī droši vari valkāt it visā, vienalga vai tā ir adīta kleita, trikotāžas krekls vai apavi uz masīvas platformas zoles. 

 

80to gadu iedvesmots

gettyimages.com

80to gadi šosezon modē izpaužas pamatā tumšās krāsās. Šī tendence varbūt ne tik bieži tiks izmantota ikdienas apģērbā, bet ja vēlēsies saposties kādam vakara pasākumam, noteikti iesakām ietērpties kičīgā minī kleitā ar apjomīgu plecu līniju, ko vēl iespaidīgāku padara iejosts šmaugs viduklis platā jostā ar metāliskiem elementiem. Tēlu papildini ar apjomīgiem kristāla auskariem un augstām smailpapēžu stiletām

 

Super spilgtas krāsas

gettyimages.com

Fuksija rozā, saules dzeltens... Košas krāsas, kas modes redaktoriem aizvien biežāk liek parādīties modes skatēs ar saulesbrillēm. Šīs krāsas žilbina un neatstāj vienaldzīgu nevienu. Šosezon spilgto toņu devu palielinām un drosmīgi izmantojam lielos laukumos.

 

Apakšveļa kā virsdrēbes

gettyimages.com

Krūšturis (bralettes), naktskrekls vai korsete tiek vilkti pa virsu kleitai, kreklam, t-kreklam.. jebkam. Lielisks veids, kā modernizēt klasiku 2017. gadā. Tāpat halāti un pidžamas tiek transformētas par mēteļiem, blūzēm vai kostīmiem. Esam radoši un turpinām guļamistabu “iznest” ielās.

 

Lūk, esi iepazinies ar svarīgākajām 2017.gada pavasara/ vasaras sezonas modes tendencēm. Tās noteikti Tevi iedvesmojušas jauniem pirkumiem! Padalies ar mums, kura tendence, Tavuprāt, kļūs par sezonas Must-have!

 

 

Lasītākie raksti 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem
3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem