top of page
Gala Rack

GARDEROBES REVĪZIJA Klātienē

Izveido vairāk tērpus no apģērba, kas jau atrodams Tavā skapī un pārveido savu tik ierasto garderobi par viegli lietojamu - garderobi, kuru veido pārdomāta kapsulas kolekcija, ko nevarēsi vien sagaidīt, kad sākt nēsāt. 

Tu turpini pirkt drēbes, bet nezini, kā tās kombinēt ar jau skapī atrodamām lietām... galu galā tās paliek skapī karājamies vēl ar nenoņemtu cenuzīmi. (es zinu...es arī esmu to izjutusi)

 Tev skapī ir ļoti daudz drēbes, kuras vispār nevalkā?

Paiet "vesela mūžība" kamēr izdomā, ko vilksi mugurā? Beigās izvēlies to pašu, ko vilki vakar?  

Ja Tev beidzot izdodas sakombinēt kādu tērpu, to nēsā atkal un atkal? 

Tev skapis pilns, bet nav ko vilkt mugurā? 

Tev nekādi neizdodas sakombinēt apģērbu, izskatās, ka nekas nesader kopā? 

Nu iedomājies...

⚡Katru reizi atverot skapja durvis, Tu tajā redzi lietas, kas Tev patīk! Tu esi sajūsmā par izvēles iespējām, ko tajā atrodi!

⚡Un iedomājieties, ka Tev glaimojoša tērpa sakombinēšana ir tik pat viegla, kā vakarā uzvilkt savu mīļāko pidžamu.

Pēdējos 16 gadu laikā esmu revidējusi un pārveidojusi haotiskas garderobes, atbrīvojot tās no lietām, kas vairs nav derīgas, izveidojot neskaitāmas tērpu kombinācijas no skapī esošām vienībām un sastādot konkrētu trūkstošo lietu sarakstu. 

Zinu, ka reizēm ir sajūta, ka vienkāršākais veids ir no visa atbrīvoties un sākt visu no "baltas lapas", bet tici man, ka Tavā skapī ir pietiekoši daudz labas un vērtīgas lietas. Nedari tā! Tavā skapī ir tik daudz lielisku tērpu un es varu parādīt, kā tos salikt kopā!

Es ģērbšanos varu pārvērst par kaut ko vienkāršu un jautru... un katru rītu tas aizņems tikai dažas minūtes!⭐

 

 

 

 

 

 

Tikai 3 stundas Tava dārgā laika un Tu iemīlēsi savu garderobi no jauna...

Es izveidošu neskaitāmus jaunus tērpus, izmantojot jau esošās drēbes, noteikšu nepilnības Tavā garderobē un atstāšu Tev pārdomātu, ērti lietojama apģērbu kolekciju, kuru valkājot Tu būsi sajūsmā...netērējot ne centa jaunām lietām!

Tas darbojas šādi...

IEGĀDĀJIES GARDOREBES REVĪZIJU KLĀTIENĒ UN REZERVĒ KONKRĒTU LAIKU

Tu saņemsi e-pastā apstiprinājumu, kā arī manu klienta anketu un detalizētus norādījumus par to, ko darīt, gatavojoties sesijai, lai kopā pavadīto laiku mēs varētu izmantot maksimāli lietderīgi.

ES DODOS PIE TEVIS NORUNĀTAJĀ LAIKĀ. MUMS NOTIEK 3 STUNDU GARDEROBES REVĪZIJA

Es izpētīšu Tava skapja saturu, izņemsim lietas, kas Tev vairs nav derīgas, noteikšu visas nepilnības Tavā garderobē un izveidošu tērpus no skapī atrodamā apģērba. 

ATVER SKAPI UN ESI SAJŪSMĀ

Pēc dažām dienām Tu saņemsi e-pasta vēstuli no manis ar detalizētu ziņojumu, kurā būs attēli no katra tērpa, ko Tev izveidoju, kā arī saraksts ar lietām, kuras, manuprāt, trūkst Tavā garderobē. Tāpat pievenošu norādījumus par to, kur šīs lietas Tu varētu iegādāties.

Šeit ir sīkāka informācija par procesu...

Calendar

1.SOLIS - VEIC REZERVĀCIJU 

 •  Kad maksājums būs veikts, Tu saņemsi e-pastu, kurā būs klienta anketa, detalizēti norādījumi par sagatavošanos sesijai un saite uz privātu "Pinterest dēli", lai Tu varētu kopīgot ar mani stilus, kas Tev patīk.

 • Vienosimies un rezervēsim Tev konkrētu laiku un datumu garderobes revīzijai klātienē. 

Cat and Working

4. SOLIS - TU SAŅEM KOPSAVILKUMU

 •  5 dienu laikā pēc garderobes sesijas Tu saņemsi no manis digitālu stila pārskatu, kuru varēsi apskatīt savā datorā, planšetdatorā vai mobilajā tālrunī.

 • Tajā būs visas fotogrāfijas ar tērpiem, ko es Tev izveidoju.

 • Tāpat būs iekļauts saraksts ar lietām, kas, manuprāt, trūkst Tavā garderobē, lai Tu varētu bez raizēm aizpildīt nepilnības un iegūt funkcionālu garderobi, ko nēsāt ar prieku.

Girl Working in a Cafe

2. SOLIS - MĒS TIEKAMIES
PIE TEVIS  

 • Pāris dienas pirms garderobes revīzijas mums būs aptuveni 20 minūšu zvans ZOOM platformā, lai pārrunātu anketas rezultātu, apspriestu, uz ko vēlies koncentrēties revīzijas laikā, kā arī atbildētu uz visiem jautājumiem, kas Tev varētu rasties. Tāpat izskatīsim visus sagatavošanās darbus, iespējams, tas būs jādara, pirms sākam garderobes revīziju. 

Clothes Hanging on a Rack

Papildus iespēja
5. SOLIS - ES IZVEIDOJU TRŪKSTOŠO PREČU IEPIRKŠANĀS SARAKSTU

 • Ja vēlies, es varu piemeklēt trūkstošās vienības un iepazīstināt ar tām digitālā katalogā (saites uz precēm interneta veikalā iekļautas). Katalogā ir iekļauti izmēru ieteikumi un padomi katras preces nēsāšanai.

 • Tāpat katalogā atradīsi virkni koptēlu, kas parāda, ar ko kombinēt šos apģērba gabalus, lai Tev nekad vairs nebūtu jānopūlas ar tērpa komplektēšanu!

Clothes Hangers

3. SOLIS - GARDEROBES REVĪZIJA  

 • Savas garderobes sesijas dienā vienkārši gaidi manu zvanu pie Tavas mājas durvīm! Un mēs pavadīsim nākamās 3 stundas, lai rediģētu un pārveidotu Tavu skapi, atlasot drēbes, kas Tev vairs neder, un veidosim tērpu kombinācijas, izmantojot lietas, kas Tev labi izskatās un der. 

 • Katrs tērps tiks nofotografēts, lai pēc tam varu izveidot detalizētu pārskatu. Es pierakstīšu visas nepilnības vai izmaiņas, kas būs veiktas sesijas laikā, lai Tev nebūtu jāuztraucas, vai visu atcerēsies.

A Woman in Jeans and T-shirt

Vai esi gatava sakārtot savu skapi?

1

GARDEROBES REVĪZIJA KLĀTIENĒ

79EUR

Komplektā ietilpst:

 • 20 minūšu zvans ZOOM pirms garderobes revīzijas;

 • 3 stundu garderobes rediģēšana klātienē, lai pārveidotu Tavu skapi un turpmāk tas būtu ērti lietojams;

 • garderobes pārskats, kurā ir iekļauti tērpi, ko es saliku sesijas laikā un ieteikto lietu saraksts, kas trūkst tavā garderobē;

2

GARDEROBES REVĪZIJA + IEPIRKŠANĀS TIEŠSAISTĒ

139EUR

Komplektā ietilpst:

 • 20 minūšu zvans ZOOM pirms garderobes revīzijas;

 • 3 stundu garderobes rediģēšana klātienē, lai pārveidotu Tavu skapi un turpmāk tas būtu ērti lietojams;

 • garderobes pārskats, kurā ir iekļauti tērpi, ko es saliku sesijas laikā un ieteikto lietu saraksts, kas trūkst tavā garderobē;

 • digitāls iepirkšanās katalogs, kurā parādītas Tavā skapī trūkstošās vienības (līdz 10 vienībām). Katram produktam pievienota saite uz tā iegādi interneta veikalā, ieteicamie izmēri, informācija par katras preces valkāšanu un ilustrēti tērpu ieteikumi, lai Tu precīzi zinātu, kā visu kombinēt.

Vai Tev ir kas jautājams man? Spied šeit.

 • Pinterest
 • Facebook
 • Instagram
AEnB2UpOsrNPO428bYXn_fvcVfjKPI94-7Gw7wI5RE4kvrC-6UcKyXUWVoJJulZ3NJr5pyL0QLha9cICye_OilUE3U
bottom of page