top of page

Sveika, esmu Marta!

Esmu šeit, lai Tev palīdzētu veidot tērpus, kas izskatās tik pat labi, kā esi tos iztēlojusies, lai turpmāk Tu pilnībā baudītu ģērbšanās procesu!

Pēdējo 16 gadu laikā esmu palīdzējusi neskaitāmi daudzām sievietēm atbrīvoties no neapmierinātības, ko rada sajūta, kad nezini, ko vilkt mugurā. Tieši pretēji, esmu viņām iemācījusi ģērbties atbilstoši savam ķermenim un personībai, kā arī palīdzējusi izveidot viegli lietojamu garderobi, kura piepildīta ar brīnišķīgiem tērpiem, kurus nēsāt ar prieku un pārliecību. 

Arī es esmu piedzīvojusi šo vilšanos...

Savā apģērbā es nejutos labi un pašpārliecināti.  Bieži vien, tas kā to biju iedomājusies, realitātē izskatījās daudz sliktāk. Es bieži piedzīvoju vilšanos, kad piemērot apgērbu, kas man patiešām patīk, neizskatās labi. Vēlējos, kaut man būtu savādāks augums, kuram piemērotas drēbes atrast būtu daudz vieglāk. 

Tikai tad, kad atradu laiku, lai izprastu savas auguma aprises un to, kā apģērbs, ko es valkāju, var izcelt, maskēt un mainīt manas ķermeņa proporcijas, es sapratu, ka problēma nebija mans augums, bet gan tas, ka man nebija nepieciešamās zināšanas un prasmes!

 

Pieaugot manām zināšanām, pieauga arī mana pārliecība.

Es sāku gūt prieku no ģērbšanās un iepirkšanās procesa, veidojās daudz glaimojošāks  priekšstats par augumu un lēnām sāku attīstīt prasmes, lai apģērbs, kas man patīk, arī derētu MAN. Iepirkšanās un ģērbšanās kļuvusi tik ļoti viegla un patīkama, tāpēc vēlos to iemācīt arī Tev. Daudzus gadus strādājot ar sievietēm, esmu pārliecinājusies, ka daudz efektīvāku rezultātu var sasniegt, ja pareizas ģērbšanās un garderobes veidošanas principus pati pielietoju savā ikdienā un varu dalīties ar savu pieredzi. Manas profesionālās zināšanas, kā arī pašas ikdienas paradumi pārdomātas garderobes uzturēšanā var kļūt arī par Tavu risinājumu. Es strādāju un aizvien meklēju risinājumus, lai ik viena sieviete, kas zaudējusi pārliecību un vienkārši grib izskatīties un justies labi, varētu no jauna iemīlēt savu ārējo izskatu.

Lai personīgā stilista pakalpojumi būtu pieejamāki jebkurai sievietei, daudzus gadus esmu strādājusi pie tā, lai tas būtu pieejams ikvienai, neatkarīgi no rocības un aizņemtības.

 

Es esmu profesionāla vizuālā tēla stiliste, grimētāja un friziere – modelētāja ar 16 gadu pieredzi skaistumkopšanas jomā. Esmu apguvusi iemaņas labākajās šīs nozares izglītības iestādēs Latvijā. Imidža dizainera kvalifikāciju ieguvu Bogomolov’ Image school, grimētāja un vizāžista prasmes apguvu Starptautiskā grima mākslas skolā un mācību centrā „Atelier”, savukārt friziera – modelētāja specializācijai kvalificējos mācību centrā „Riman”. Tāpat turpinu papildināt savas zināšanas un prasmes, apmeklējot dažādas meistarklases un seminārus.

Ilgus gadus es strādāju kā stiliste un grimētāja tādās televīzijās, kā „Latvijas Televīzija”, „TV5”, "LNT",„PRO100TV”, dažādos reklāmas projektos, valsts un firmu pasākumos, foto sesijās, kino projektos un TV šovos. Tomēr visvairāk mani aizrauj darbs ar klientu individuāli, tāpēc jau vairākus gadus savu profesionālo darbību īpaši attīstu šajā jomā, piedāvājot divus galvenos virzienus: individuālu pakalpojumu sniegšanu un apmācības personīgām vajadzībām. Lai palīdzētu ar vien vairāk sievietēm, 2010.gadā es izveidoju savu uzņēmumu. Tad arī sākās brīnišķīga sadarbība ar "Košuma darbnīcu", kuras laikā saposu ļoti daudz sievietes īpašiem dzīves mirkļiem, kā arī izveidoju apmācības sievietes pašizaugsmei. Manā gādībā simtiem sievietes iemācījās uzklāt meikapu pašas rokām nodarbību ciklā "Pati sev vizāžists", kā arī veidot pārdomātu garderobi apmācībās "Pati sev stilists".

Strādājot individuāli ar klientēm, kā arī vadot nodarbības, aizvien vairāk atskārtu, cik apģērbs, tā izvēle un iegādāšanās tomēr ir sasāpējusi un milzīga problēma daudzām jo daudzām sievietēm. Tāpēc sāku meklēt risinājumus, kā varētu palīdzēt plašākai sabiedrības daļai. Tad arī radās "STYLISTE" - platforma, kas palīdz sievietēm veidot ērtu, praktisku un funkcionālu garderobi. Iesākumā STYLISTE bija blogs, kas rada noderīgu un izzinošu saturu par stilu, ģērbšanos un ārējo izskatu. Paralēli tam kopā ar brīnišķīgo kolēģi Zandu veidojām virtuālu stilistu, lai maksimāli atvieglotu ikdienu sievietēm. 2019.gadā jau nonācām tuvāk savam sapnim un radījām Latvijā pirmās un vienīgās personalizētas stila kastes. Šis ir sieviešu iemīļots pakalpojums un stila kastes veidošana katrai klientei ir individuāls process, kas rada milzu prieku un gandarījumu. Paldies mūsu burvīgajām klientēm, no kurām saņemam tik daudz jaukas atsauksmes, tas iedvesmo. 

 

Esmu palīdzējusi daudzām sievietēm un tagad vēlos palīdzēt Tev! Ik viena sieviete ir pelnījusi justies un izskatīties skaisti un mans uzdevums ir palīdzēt Tevī radīt šo pārliecību.

Nav svarīgi, kāds ir Tavs auguma tips un parametri, vai apģērbs, kas Tev patīk, nav piemērots tavam augumam. Tā pat nav nozīmes tam, ka Tev zināšanas un prasmes, kā veidot tērpus, jo MAN IR. 

Es ģērbšanos varu pārvērst par kaut ko vieglu, jautru un patīkamu... Tā liks Tev justies LABI!

Un tagad es to visu varu izdarīt tiešsaistē. Gribu Tev palīdzēt, lai kur Tu dzīvotu, cik aizņemta Tu būtu un kāda būtu Tava rocība!

Katrs klients man sniedz aizvien jaunas pozitīvas emocijas. Esmu laimīga, ka varu darīt to, ko patiesi mīlu.

Kļūsti arī Tu par daļu no mana prieka! 

Wardrobe_edited.jpg

Lūk, kā es varu Tev palīdzēt...

1

TIEŠSAISTES STILA PAKALPOJUMI

strādā ar mani

Es piedāvāju tiešsaistes iepirkšanās paketes, kas Tev nodrošinās daudzpusīgu apģērbu kolekciju izveidi. Virtuālā garderobes revīzija, kas palīdzēs izveidot vairāk tērpu no apģērba, kas jau atrodas Tavā skapī. Un stila ceļvedis atbilstoši auguma tipam — personalizēts ceļvedis, kas precīzi pateiks, kā ģērbties atbilstoši savām auguma aprisēm. 

2

RAKSTI BLOGA

bezmaksas padomi+ieteikumi

Šeit atradīsi daudz noderīgu rakstu, kuros atradīsi vērtīgus padomus un ieteikumus, sākot no piemērotākie džinsa piegriezumi Tavam augumam, kā daudzveidīgi nēsāt apģērbu un kādām pamatlietām jāatrodas Tavā garderobē. Ja ir kāda tēma, kura Tevi interesē, bet neatrodi par to rakstu, lūdzu, ziņo man. 

3

STILA VĒSTULES

vēl vairāk bezmaksas padomi un ieteikumi

Bezmaksas iknedēļas e-pasts, kas tiek nosūtīts katru piektdienu. Tajā ir sniegti iepirkšanās, skapja un stila padomi (nav atrodami manā blogā), lai palīdzētu Tev ģērbties, maksimāli izmantojot savas auguma aprises, un lai pārvērstu Tavu haotisko skapja saturu par viegli lietojamu.

bottom of page