Ieteikumi » Padomi

12 stila kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai

gettyimages.com

Ir daudz dažādu veidu, kā glaimot savam vecumam. Pareizi izvēlēts apģērbs var likt Tev izskatīties un justies jaunākai. Mēģinot par visām varītēm izskatīties, cik vien labi iespējams, mēs mēdzam pārcensties, kā rezultātā panākam pilnīgi pretēju efektu. Esam apkopojuši 12 pašas populārākās stila kļūdas, kuras iesakām turpmāk nepieļaut. Pievērs tām uzmanību, un garantējam, ka rezultāts būs un pavisam drīz aizvien biežāk saņemsi atzinību un komplimentus no apkārtējiem.

 

#1 Par daudz melnas krāsas

Mike Coppola/ gettyimages.com

Melnā krāsa dara brīnumus un ideāli koriģē auguma nepilnības, tam liekot izskatīties slaidākam. Tāpat šī ir krāsa, kas piemērota jebkuram pasākumam un dzīves situācijai, bet sievietei kļūstot vecākai, ādas tonis kļūst bālāks un valkājot melnas krāsas apģērbu Tu radi krasu kontrastu, kā rezultātā tiek izceltas krunciņas un veidojas tumšas ēnas zem zoda līnijas un acīm. Pievieno melnam apģērbam košas vai gaišas krāsas aksesuāru, kā, piemēram, apjomīgu kaklarotu. Jebkurš krāsas atsvaidzinājums mazinās noguruma pazīmes. Noteikti iesakām melno aizstāt ar tumši zilu vai dabīgajiem toņiem, kā kakao, kamieļvilnas brūns, olīvzaļš vai pelēks. Tie tāpat, kā melna krāsa, veido kontrastu, taču būs daudz maigāki. Tāpat dārgakmeņu nokrāsas ir toņu grupa, kas glaimo vairumam sieviešu. Ja tomēr izvēlies valkāt melno krāsu, neizmanto to dekoltē zonā, kur krāsas laukums ir pārāk tuvu sejai.

 

#2 Tu mēģini paslēpties apjomīgā apģērbā

Eamonn M. McCormack/ gettyimages.com

Ja mēģini paslēpt savus pilnīgos gurnus, rokas vai vēderu zem bezformīgas žaketes, Tu liec sev izskatīties daudz smagnējākai un masīvākai, kāda patiesībā esi. Labi pieguloša žakete, kura izceļ jostasvietu un ir īsāka garuma (nebeidzas gurnu platākajā vietā, bet virs tiem), ideāli izceļ auguma skaistākās daļas un rada vienmērīgu līniju visa ķermeņa garumā.

 

#3 Svārku garums arvien pagarinās

Frazer Harrison/ gettyimages.com

Tikai tāpēc, ka vecums pieaug, nenozīmē, ka arī svārku garumam jāpalielinās. Svārki, kuri beidzas tuvu potītēm, ne tikai paslēpj ceļus, bet arī liek sievietei vizuāli izskatīties platākai un pilnīgākai. Lai atrastu savu ideālo svārku garumu, palūkojies spogulī un atrodi šaurāko vietu ceļu daļā. Parasti sievietēm tā atrodas ceļu vidusdaļā vai tieši zem tā – šī arī ir ideālā līnija, kur Tev vajadzētu beigties svārkiem. Ja vēlies, lai Tev būtu iespēja izvēlēties dažādus svārku garumus, otrs ideālais variants ir midi svārki, kas beidzas liela vidusdaļā, virs tā platākās vietas.

 

#4 Krūšturis aiztaisīts uz nepareizā āķīša

Elisabetta Villa/ gettyimages.com

Nepareiza izmēra krūšturis liek Tev izskatīties īsākai, vecākai un pilnīgākai. Krūštura aizdari aizķer aiz pēdējā āķīša, un to arī izmanto nēsāšanai. Ar laiku izstiepjas krūštura gumija, un Tev ir opcija pamazām to aiztaisīt ciešāk, lai krūšturis turas stingri pareizajā vietā. Kad pienāk brīdis, ka krūšturis daudz maz labi piekļaujas, ja tas aiztaisīts uz pirmā āķīša, zini, ka laiks iegādāties jaunu apakšveļu. Tā kā krūšu izmērs ir mainīgs un svārstās svara pieauguma vai zuduma ietekmē, kā arī hormonālo izmaiņu dēļ, rekomendējam vismaz reizi gadā pārbaudīt, pielaikojot veikalā dažādus modeļus, kāda izmēra krūšturis Tev der vislabāk. Pēc statistikas datiem, ja krūšturis regulāri tiek valkāts, tas nonēsājas vidēji desmit mēnešu laikā.

 

#5 Džinsi ir pārāk elastīgi

Jason Kempin/ gettyimages.com

Elastīgi džinsi ir kā dāvana sievietēm, kas iepērkoties meklē komfortu un stilu. Taču džinsi, kuru sastāvā ir pārāk daudz elastāns, lai arī ir ļoti ērti, tie izceļ visas nepilnības un liek sievietei izskatīties pilnīgākai. Vislabākā alternatīva būs džinsi, kuru sastāvā ir 2 procenti elastīgās auduma šķiedras. Uz etiķetes par džinsu pareizu kopšanu visbiežāk redzēsi tādus apzīmējumus, kā likra, spandeks vai elastāns. Pareizi izvēlēts džinsu pāris izcels Tavu auguma siluetu un neliks kājām izskatīties iespīlētām, ko parasti panāk modeļi, kuru materiāls sastāv no 4 un vairāk procentie elastīgo šķiedru.

 

#6 Pārāk modernas un šikas brilles

Dimitrios Kambouris/ gettyimages.com

Tumši, biezi ietvari pastiprina krunciņas un veido ēnas zemacu zonā. Vislabākā izvēle ir gaišākas krāsas smalki plastmasas rāmji, kas rotāti ar sīkām detaļām vai ir nedaudz vizuļojoši. Tie atstaro gaismu un liks sejai izskatīties mirdzošākai. Otra alternatīva ir košas krāsas briļļu rāmju iekšpusē. Tas radīs tādu pašu, izgaismojošu efektu. Un vēl, lielākā daļa sieviešu mēģina maskēt krunciņas, maisiņus vai tumšos lokus zem acīm ar masīvākiem briļļu rāmjiem, taču, jo vecākas kļūstam, jo smalkākam un delikātākam tam vajadzētu būt.

 

#7 Tu valkā trikotāžas auduma apģērbu

Frazer Harrison/ gettyimages.com

Trikotāža noteikti ir materiāls, kas neglaimo auguma aprisēm, jo ir ļoti piegulošs. Šī auduma apģērbs parasti ir ļoti ērts, tāpēc liela daļa sieviešu to izvēlas tik bieži nēsāt. Ja tomēr Tu esi ļoti iemīļojusi trikotāžas audumu, lai slēptu nepilnības, izvēlies modeļus, kuri veido drapējumu, savilkumus un sakrokojumus. Vai otrs variants, izvēlies stingrāku trikotāžu, kas būs blīvāks audums, un tāpat komfortam nedaudz saglabās elastīgumu. Tāpat vari izvēlēties nedaudz brīvāku taisna piegriezuma kleitu, kas veido ilūziju par sievišķīgu formu, neizceļot lieko. Šāda veida kleita būs piemērota lielākai daļai sieviešu.

 

#8 Tiek slēpts kakls

Dimitrios Kambouris/ gettyimages.com

Tas šķiet vieglākais risinājums – paslēpt kaklu bītlenē, bet viennozīmīgi daudz labāka izvēle ir V  kakla vai dziļāks apaļais kakla izgriezums, kas pievērš uzmanību dekoltē zonai (kamēr āda šajā zonā ir pietiekami elastīga).  Krekli un kreklblūzes ar apkakli arī ir laba izvēle, jo novērš uzmanību no kakla zonas, vienlaikus vairāk nosedzot dekoltē zonu. Tāpat droši izvēlies apjomīgas pagarinātas kaklarotas, un tieši pretēji, izvairies no rotām, kas izvietojas ļoti tuvu kaklam, piemēram, čokeriem. Izvēlies kaklarotas, kuras ir vismaz 55 cm garas.

 

#9 Iepirkšanās kopā ar sev īpašu cilvēku

Eugene Gologursky/ gettyimages.com

Tava 16 gadīgā meita var izskatīties satriecoši koši dzeltenā volānu kleitā, un tas nav nekas slikts, ja arī Tu vēlies sekot līdzi aktuālākājām modes tendencēm. Dažādām paaudzēm var būt atšķirīga gaume un izpratne par to, kas izskatās labi, tāpēc vajadzētu godīgi izvērtēt, vai meitas sniegtais padoms tiešām ir vērā ņemams. Kad esi nolēmusi savu garderobi papildināt ar kādu trendīgu apģērba gabalu, tomēr iesakām izvēlēties tos vairāk klasiskā stilā, lai tikai atsevišķās detaļās atspoguļojas aktuālās tendences.

 

#10 Koriģējošā veļa tikai svētku reizēs

Fernando Leon/ gettyimages.com

Koriģējošā veļa ir viens no lieliskiem paņēmieniem, kā vizuāli izskatīties jaunākai. Paslēpjot liekos apjomus, augums izskatās jauneklīgāks. Ja kādreiz veikalos pieejamā koriģējošā veļa bija tik nesimpātiska, ka pašai bija neērti uz sevi lūkojoties spogulī, šobrīd dizaineri rada aizvien koķetākus un sievišķīgākus apakšveļas modeļus. Lai arī formējošai veļai cieši jāpieguļ augumam, tomēr svarīgi, lai tā nav pārāk stingra. Ja esi izvēlējusies pareizu izmēru, tā var būt lielisks ikdienas apakšveļas komplekts. Tas, ka izvēlēsieties veļu mazāka izmēra, negarantēs, ka izskatīsies vēl tievāka. Pārāk ciešā apakšveļā Tu tikai jutīsies neērti un nevarēsi ne brīvi kustēties, ne elpot. Tā rezultātā vari iedzīvoties tikai nevajadzīgās veselības problēmās. 

 

# 11 Masīvu apavu nēsāšana

Aaron Davidson/ gettyimages.com

Masīvi papēži un platformas kurpes piešķir nevajadzīgu smagumu ķermeņa apakšējai daļai. Noteikti rekomendējam izvēlēties smalkākus apavus. Smalkas un sievišķīgas stilettas ir mūsu izvēle numur viens. Lai apavi būtu ērti un kājas ātri nenogurtu, izvēlies stabilu kitten papēdi vai smalku platformu. Vienmēr labākā izvēle būs apavi ar nedaudz smailu purngalu. Tas vizuāli kāju padara smalkāku un garāku vienlaicīgi.

 

#12 Tu sien lakatiņu ap kaklu

Jamie McCarthy/ gettyimages.com

Īsas zīdu šallītes, kas apsietas tuvu kaklam, pievērš nevēlamu uzmanību tam, nemaz nerunājot par to, ka izskaties, kā sešdesmito gadu aviokompānijas stjuarte. Tā vietā, lai atsvaidzinātu tēlu, piesien kontrastējošas krāsas lakatiņu bantē vai mezglā  pie savas rokassomas roktura. Un vēl pēdējais ieteikums, valkāt piespraudi vai brošu pie jakas atloka, arī ir novecojis paņēmiens, kas bija aktuāls kādu laiku atpakaļ. Lielisks veids, kā izmantot piespraudes, ir tās lietojot, kā  aizdares kardiganam un citām jakām.

 

Vai šie ieteikumi Tev šķiet noderīgi? Ja esi iedvesmota pārmaiņām,lasi šeit, kā veidot praktiski izmantojamu garderobi.

 

 

 

Lasītākie raksti Dabīgās sastāvdaļas kosmētikā, kurām iesakām pievērst uzmanību Dabīgās sastāvdaļas kosmētikā, kurām iesakām pievērst uzmanību Īsais matu griezums, kas liks Tev izskatīties satriecoši Īsais matu griezums, kas liks Tev izskatīties satriecoši Slavenību stils - Kara Delavinja Slavenību stils - Kara Delavinja 9 skaistākie lūpu toņi, ko pamēģināt šosezon 9 skaistākie lūpu toņi, ko pamēģināt šosezon
Dabīgās sastāvdaļas kosmētikā, kurām iesakām pievērst uzmanību Dabīgās sastāvdaļas kosmētikā, kurām iesakām pievērst uzmanību Īsais matu griezums, kas liks Tev izskatīties satriecoši Īsais matu griezums, kas liks Tev izskatīties satriecoši Slavenību stils - Kara Delavinja Slavenību stils - Kara Delavinja 9 skaistākie lūpu toņi, ko pamēģināt šosezon 9 skaistākie lūpu toņi, ko pamēģināt šosezon