Ieteikumi » Padomi

5 lietas, kas liek sievietei izskatīties pievilcīgākai

Clemens Bilan/ gettyimages.com

Neatkarīgi no tā, vai Tu vēlies palielināt iespēju atrast savu īsto un vienīgo, vai vienkārši piemeklēt sev atbilstošu stilu, šis raksts ir tieši tas, ko meklēji. Liekot personības iezīmes malā, mēs meklējām kādu zinātnisku izskaidrojumu, kādi apģērbi liek vīriešiem mūs ievērot. No mūžvecā trika ar sarkano apģērbu līdz negaidīti atkailinātām ķermeņa daļām - lasi un uzzini, kas vīriešu acīs mūs padara īpaši pievilcīgas (saskaņā ar zinātnes datiem).

  

#1 Augstpapēžu kurpes

Antony Jones/Getty Images

 

Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts žurnālā Archives of Sexual Behaviour”, augsti papēži palielina sievietes pievilcību vīriešu acīs. Pētījumā arī atklāts, ka augsti papēži palielina iespēju, ka sieviete tiks pamanīta apkārtējo vīriešu vidū. Jūties pārsteigta? Lasi tālāk, uzzini mūsu veikalu favorītus un nākamo punktu sarakstā.

 

True Decadence Diamante Court Shoes 45,94EUR

 

Glamorous Gold Patent Two Part Heeled Sandals 31,07EUR

 

#2 Sarkana kleita

Pascal Le Segretain/Getty Images

 

Nekas jauns, bet, ja gadījumā Tev ir vajadzīgs atsvaidzināt savas zināšanas, žurnālā The Journal of Personality and Social Psychologyir raksts, kurā ir pierādīts, ka sarkana krāsa palielina sievietes pievilcību vīriešu acīs. Vēlies papildināt savu garderobi ar sarkanas krāsas apģērbu? Lūk, mūsu ieteikumi!

 

ASOS Drama Sleeve Bardot Midi Dress 33,78EUR

 

Boohoo Lace Open Back Maxi Dress 47,30EUR

 

#3 Melna kleita

Noam Galai/Getty Images

 

Protams, šim varbūt nav zinātniska pamatojuma, bet Elizabeth Hawes teiktajā par to, kas vīriešiem šķiet pievilcīgs, ir vērts ieklausīties: “Pieci no pieciem vīriešiem ir atzinuši, ka atskatās uz sievietēm melnā kleitiņā.” Pietiekami vienkārši, vai ne? Turpini skatīties un atrodi savu jauno little black dress.

 

Love Triangle Cami Midi Dress with Frill Hem and Overlay 56,75EUR

 

New Look Frill Bardot Bodycon Dress 27,01EUR

 

#4 Topi un kleitas bez piedurknēm

Neilson Barnard/Getty Images

 

Ja Tu domā, ka garas, slaidas kājas ir tas, kas vislabāk iedarbojas uz vīriešu zemapziņu, taču padomā vēlreiz. Pētījums New South Wales universitātē pierāda, ka vīriešus vairāk piesaista nevis kājas, bet gan rokas. Izmanto šo jauno atklājumu un iegādājies kādu no mūsu favorītiem.

 

ASOS Corset in Crepe 48,65EUR

 

ASOS Square Neck Low Back Sexy Cami 13,51EUR

 

#5 Augumam pieguļošas kleitas

Mike Coppola/Getty Images

 

Izrādi savas ķermeņa aprises, velkot kādu pieguļošu kleitu, it īpaši, ja esi apdāvināta ar smilšu pulksteņa tipa augumu. Saskaņā ar Jaunzēlandes pētnieku atklāto, vīrieši priekšroku dod sievietēm ar smilšu pulksteņa auguma tipu un izteiktu gurnu īpašniecēm. Tā kā, ja esi šāda auguma īpašniece, izmanto to!

 

Boohoo Floral Off The Shoulder Midi Dress 24,32EUR

 

ASOS Mini Sundress With Cut Out Front 29,73EUR

 

Lūk, esam Tev zinātniski pierādījušas, kas visveiksmīgāk iedarbojas uz vīriešiem! Bet ja gadījumā, nezini, kāda auguma tipa īpašniece Tu esi, lasi šeit, kā to pavisam vienkārši noskaidrot.

 

 

Lasītākie raksti Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman 13 modes tendences, ko Tu valkāsi rudens/ ziemas sezonā 2017 13 modes tendences, ko Tu valkāsi rudens/ ziemas sezonā 2017 Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Triks, kā atrast perfektu vaigu sārtuma toni Triks, kā atrast perfektu vaigu sārtuma toni
Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman 13 modes tendences, ko Tu valkāsi rudens/ ziemas sezonā 2017 13 modes tendences, ko Tu valkāsi rudens/ ziemas sezonā 2017 Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Triks, kā atrast perfektu vaigu sārtuma toni Triks, kā atrast perfektu vaigu sārtuma toni