Ieteikumi » Padomi

5 padomi, kā iepirkšanos internetā padarīt vienkāršu

gettyimages.com

Preču pārlūkošana internetā ir viena no vienkāršām brīvā laika pavadīšanas iespējām. Pamēģini, kādreiz, kad esi sliktā omā, apmeklēt kādu no savu mīļāko brendu interneta veikaliem. Paskaties, ko jaunu viņi piedāvā, un redzēsi, ka jau pēc dažām minūtēm visas rūpes būs izgaisušas, kā nebijušas. Tev nav nepieciešams stundām ilgi klīst pa cilvēku pārpildītiem lielveikaliem, mēģinot atrast sev nepieciešamo. Visu vari apskatīt jebkurā vietā un , kas būtiski, jebkurā diennakts laikā. Bet, diemžēl, var gadīties situācija, ka vienā brīdī iepirkšanās intenetā vairs nesagādā prieku. Tas ir reizēs, ja saskaramies ar situāciju, kad saņemot paciņu pie savām mājas durvīm,  konstatējam, ka pasūtītās preces izmērs vai kvalitāte neatbilst gaidītajam.

Šeit esam apkopojuši piecas vienkāršas metodes, kas nodrošinās, ka virtuālā iepirkšanās Tev turpmāk nesagādās vilšanos un noteikti tā kļūs aizvien ērtāka un aizraujošāka.

 

gettyimages.com

 

VIENMĒR IEPAZĪSTIES UN PĀRBAUDI IZMĒRU TABULAS

Tikai tāpēc, ka zini, ka kāda konkrēta ražotāja piedāvātais apģērbs Tev vienmēr der 38. izmēra, nenozīmē, ka tas būs tāds pats cita brenda produktiem. Izmēru pārbaudīšana ir ļoti svarīgs faktors, lai iepirkšanās internetā vienmēr būtu veiksmīga. Tu ietaupīsi ļoti daudz laika, ja izskatīsi brenda piedāvāto izmēra tabulu un pārliecināsies, ka tur norādītie lielumi sakrīt ar Tavu krūšu, vidukļa un gurnu apkārtmēru.

Vairumā gadījumu links uz izmēru tabulu ir turpat pie preces apraksta, ko plānojat iegādāties. Iesakām vienreiz, kad sevi esi nomērījusi, apkārtmērus pierakstīt sev ērti pieejamā vietā gan datorā, gan telefonā, lai vienmēr ir, kur ieskatīties .

pixabay.com

 

VEIDO  BRENDU SARAKSTU AR IZMĒRIEM

Ja parasti iepērcies vienos un tajos pašos interneta veikalos, būs ļoti parocīgi, ja pierakstīsi, kuri izmēri tajos iegādātajām precēm Tev visbiežāk der. Un tieši tāpat, arī šo sarakstu saglabā gan datorā, gan telefonā, lai brīžos, kad plāno iegādāties ko jaunu internetā, vari paskatīties, kāda izmēra apģērbu iepriekš pirki šajā veikalā. Lai katru reizi, kad atkārtoti vēlēsies iegādāties sev iemīļota brenda apģērba gabalu, nav jāmeklē skapī jau esošās lietas un jāmēģina etiķetēs salasīt izmēru. Ir labi, ka tas viss jau piefiksēts vienotā tabuliņā.

 

VIENMĒR IZLASI KLIENTU ATSAUKSMES

Vairums mazumtirgotāju internetā ir sagatavojuši vietu klientu atsauksmēm. Tas ir lielisks palīgs, kā iepazīties ar reālām cilvēku atsauksmēm, par to, vai prece atbilst izmēram, kvalitātei un aprakstā norādītajai informācijai. Protams, ļoti jāizvērtē, vai visas atsauksmes patiešām ir objektīvas, taču, ja vairums apgalvo, ka labāk konkrēto preci izvēlēties par izmēru lielāku, kā parasti, noteikti iesakām to arī ņemt vērā.

 

unsplash.com

 

PIRMS VEIC PIRKUMU, IEPAZĪSTIES AR KOMPĀNIJAS ATGRIEŠANAS POLITIKU

Biji ieplānojusi aizvadītajā sestdienā doties uz pastu, lai atgrieztu veikalam kleitu, kura Tev tomēr nederēja?! Taču dzīvē gadās visādi un tomēr plāni mainījās un paciņu neizsūtīji. Paskatoties atgriešanas politikas noteikumos, atskārti, ka esi nokavējusi 14 dienu preču atgriešanas laiku?! Pat, ja esi pārliecināta, ka īsā laika periodā izvērtēsi, vai preci nepieciešams atgriezt un uzreiz arī rīkosies, tomēr iesakām kārtīgi iepazīties ar visiem piegādes un atgriešanas noteikumiem, pirms ievadi savas kredītkartes datus.

 

pixabay.com

 

ATSTĀJ PRECES SAVĀ IEPIRKUMA GROZĀ

Tu tikko ieraudzīji skaistas platformas sandales, bet tieši šobrīd budžets neļauj tās iegādāties. Ja esi pārliecināta, ka prece ir no jaunās kolekcijas un noteikti pieejama pietiekami daudzos eksemplāros, tad vari paciesties dažas dienas. Atgriežoties interneta veikalā, sandales nebūs jāmeklē no jauna, bet būs saglabājušās Tavā iepirkuma grozā. Internetu sistēmas ir ļoti smalki izstrādātas un parasti, redzot, ka esi kādu preci ielikusi grozā, bet vilcinies ar pirkumu, tā var piedāvāt atlaižu kodu, lai mudinātu Tevi veikt pirkumu. Protams, Tu no tā būsi tikai ieguvēja. Viltīgs gājiens, bet var nostrādāt Tavā labā. Tāpat saliekot grozā visas noskatītās preces, Tev būs vieglāk plānot savus pirkumus un nesteidzoties varēsi izvērtēt, kuras lietas vari un tiešām gribi iegādāties, nepārsniedzot ieplānoto budžetu.

 

Varbūt arī Tevi ir kāds noderīgs ietiekums, kā iepirkšanos internetā padarītu veiksmīgāku! Esi jau atradusi savu šīs sezonas ideālo ādas jakas modeli? Ja ne, iepazīsties tālāk ar mūsu favorītiem. 

 

 

Lasītākie raksti 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēžu kurpēm 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēž... Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Christian Dior Christian Dior Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm
6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēžu kurpēm 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēž... Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Christian Dior Christian Dior Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm