Ieteikumi » Padomi

8 ieteikumi sievietēm ar apjomīgām krūtīm

gettyimages.com

Lai gan kuplu krūšu īpašnieces bieži vien tiek apskaustas, tas nenozīmē, ka šādām sievietēm nenākas saskarties ar pamatīgiem izaicinājumiem, izvēloties apģērbu. Meklējot piemērotāko kalka izgriezumu, lai pēc iespējas vairāk glaimotu Tavam izskatam, ņem stila piemēru no slavenībām, kuras to dara vislabāk!

 

#1 Izmēģini pārliekamās kleitas

Nicholas Hunt/Getty Images

Neatkarīgi vai tā ir žakete vai kleita, pārliekamais apģērbs glaimo jebkuram auguma tipam, un arī krūšu izmēram.

 

#2 Blūzes ar augstu kakla aizdari

Joe Maher/Getty Images

Blūzes ar augstu kaklu vai stāvapkakli kombinācijā ar paaustinātas jostas vietas svārkiem vai biksēm veido ļoti glaimojošu koptēlu. It īpaši brīžos, kad vēlies noslēpt savu dekoltē.

 

#3 Korsešveida jostas

Getty Images

Ņem piemēru no Ešlijas Greiemas (Ashley Graham) un akcentē savu izskatu ar korsešveida jostu, tādā veidā iegūstot ideālo smilšu pulksteņa auguma formu.

 

#4 Nebaidies no raibiem audumiem

Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Raiba auduma kleitas varbūt izklausās ne pārāk glaimojoši lielu krūšu īpašniecēm, bet Pamela Andersone (Pamela Anderson) pierāda, ka ar pareiza piegriezuma apģērbu, arī koši un krāsaina auduma apģērbs var būt pat ļoti piemērots. Iesakām izvēlēties tumšu pamatu, kas rotāts ar krāsainu vai gaišu apdruku. 

 

#5 Atkailināts viduklis

Getty Images

Gluži tāpat kā korsešveida jostas arī atkailināts viduklis var veidot smilšu pulksteņa siluetu, pievēršot uzmanību tieši viduklim.

 

#6 Atrodi perfekti piegulošu pogājamu blūzi

Mireya Acierto/Getty Images

Kad esi nonākusi pie pogājamas blūzes meklējumiem, netaupi laiku, lai atrastu blūzi, kas pieguļ perfekti un neveido kroku starp pogām. Ja tāda veidojas, izvēlies par izmēru lielāku blūzi un pārliecinies, lai sprauga vairs neveidojas. Izvēlies vienkārša modeļa blūzi, bez liekām detaļām krūšu daļā (bez kabatām, volāniem, uzlikām, izšuvumiem).

 

#7 Izvēlies ciešu laiviņveida kakla izgriezumu

Frazer Harrison/Getty Images

Laiviņveida kalka izgriezums vienmēr ir glaimojošs, kad tas pareizi pieguļ Tavām krūtīm.

 

#8 Lepojies ar to, kas Tev ir dots

Pascal Le Segretain/Getty Images

Un kā pēdējo, bet ne mazāk svarīgo, varam ieteikt, lai Tu ņem piemēru no Sjūzenas Sarandonas (Susan Sarandon), kura nebaidās izcelt savu augumu un izrādīt to, kas viņai ir. Apģērbs ar atkailinātu plecu daļu dod iespēju Tev mirdzēt!

 

Cerams, ka esam spējuši Tev palīdzēt atrast vislabāko apģērbu tieši Tev. Bet vai zini, kā ar apģērba palīdzību izskatīties tievākai? Lasi mūsu ieteikumus, kā apģēru izmantot savā labā!

 

 

Lasītākie raksti Ikdienas relaksācija - duša Ikdienas relaksācija - duša Garie svārki - ideāls apģērbs vēsākām vasaras dienām Garie svārki - ideāls apģērbs vēsākām vasaras dienām 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Populāras influenceres  ļaujas stilista un grima konsultācijai vasaras svētku sezonas ieskaņā. Populāras influenceres ļaujas stilista un grima konsultāci...
Ikdienas relaksācija - duša Ikdienas relaksācija - duša Garie svārki - ideāls apģērbs vēsākām vasaras dienām Garie svārki - ideāls apģērbs vēsākām vasaras dienām 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Populāras influenceres  ļaujas stilista un grima konsultācijai vasaras svētku sezonas ieskaņā. Populāras influenceres ļaujas stilista un grima konsultāci...