Ieteikumi » Padomi

9 stilīgu sieviešu ikdienas paradumi

Getty Images

Lai gan nav tāda universāla lieta vai darāmo darbu saraksts, ko ievēro visas perfekti ģerbtās sievietes, tomēr ir pāris lietas, ko der ievērot, lai apgūtu mākslu katru dienu izvēlēties ideālu apģērbu salikumu. No laikapstākļu pārzināšanas līdz piemērotas apakšveļas izvēles, lūk 9 viegli ievērojami ikdienas paradumi, kas palīdz labi ģerbtajām sievietēm ikdienas izskatīties lieliski.

 

#1 Viņu apģērbu skapis ir sakārtots un organizēts

Iespējams, ka Cher Horowitz arī spēj sakomplektēt ideālu apģērbu salikumu no drēbēm, kas izmētātas pa zemi, lielākajai daļa no mums tas tomēr nebūs pa spēkam. Pacel, pakarini un ieliec skapī savas drēbes, tā vietā, lai nomestu tās uz krēsla vai dīvāna malas. Tas palīdzēs Tev no rīta ātrāk izvēlēties apģērbu, kā arī to pamainīt, ja vajadzīgs. Ja drēbes skapī būsi salikusi pēc kādas sistēmas, tas arī dos Tev perfektu iespēju redzēt, kas Tev ir un kas iespējams vēl trūkst. Lasi mūsu padomus par prakstiski izmantojamas garderobes veidošanu.

 

#2 Viņas pārbauda laika ziņas katru rītu

Padari laika ziņu aplikāciju par Tavu labāko draugu! Tu vari izvēlēties vislabāko apģērbu, to perfekti sakombinēt, bet, jas tas nebūs piemērots dienas temperatūrai vai lietainam laikam, tas vairs neizskatīsies labi. Zamšādas kurpes lietusgāzes laikā vai vai apģērbs kārtu kārtām dienā, kas izvēršas ļoti silta, izskatīsies nepiemēroti.

Chris Jackson/Getty Images

 

#3 Viņas saplāno savu tēlu jau iepriekš

Lai gan nevienmēr ir iespējams izplānot savu tēlu iepriekšējā vakarā, dod sev adekvātu laiku apģērbu un aksesuāru sakomplektēšanai. Tas noteikti dos labāku rezultātu, nekā pēdējā brīdī, jau skrienot ārā pa durvīm, izvēlēts apğērbs.

 

#4 Viņas dod sev pietiemani daudz laika, lai no rīta sagatavotos

Ne visām no mums ir dotas spējas no rīta sataisīties 10 minūtēs un tāpat izskatīties tik šiki un skaisti kā parīzietes. Uzliec savu modinātāju nedaudz agrāk un dod sev laiku kārtīgi sagatavoties un nedaudz veltītu laiku arī savam apģērbam.

Gustavo Spindula/Unsplash.com

 

#5 Viņas kombinē gan dārgu, gan lētāku apģērbu

Tev nav nepieciešams ietērpties no galvas līdz kājām dizaineru apģērbā, lai izskatītos labi. Iemācies kombinēt gan augstās modes apģērbu ar vienkāršākām un ne tik dārgām drēbēm. Ieguldi naudu pāris klasiskos apģērbos, ko kombinēt kopā ar trendīgākiem apģērbiem pa zemākām cenām.

 

#6 Viņas izvēlas apģēbu, kas der ideāli

Iespiešanās pārāk šaurās džinsu biksēs neizskatās labi uz nevienu. Izvēlies savam augumam pareizā izmēra apģērbu. Kā arī atrodi savu ideālo šuvēju, kura telefona numuru ieprogrammē uz ātrajiem zvaniem, lai nepieciešamības gadījumā pielāgotu Tevis izvēlēto apģērbu tieši Tavam augumam.

 

#7 Viņas izvēlas tvaika gludekli

Fakts: Saburzītas drēbes izskatās lēti. Uz lielāko daļu apģērba tvaika gludeklis der labāk nekā klasiskais gludeklis. Plus, tas ir arī daudz ērtāks uz dažādu piegriezuma un auduma apģērbiem.

Andrew H. Walker/Getty Images

 

#8 Viņas izvēlas piemērotu apakšveļu

Redzamas krūštura lencītes derēja Kerijai Bredšovai (Carrie Bradshaw), bet īstajā dzīvē tas neizskatās pārāk labi. Redzamas biksīšu līnijas vai nepiemērots krūšturis var sabojāt kopējo izskatu un novērst uzmanību pat no vislabāk izvēlētā tēla.

 

#9 Viņām jau ir gatavs back-up apģērba komplekts

Sagatavo savu ideālo apģēbu un aksesuāru salikumu, uz kuru Tu vienmēr vari paļauties. Vienalga vai tās būtu džinsu bikses ar blūzi vai kāda kleita vai bikškostīms, atrodi ideālo tēlu un padari to par savu. Tas būs kā Tavs glābiņš dienās, kad “Tev nebūs nekā ko vilkt”.

Brian Dowling/Getty Images

 

Lūk, ievēro šos vienkāršos paņēmiemus un garantējam, ka Tu vienmēr izskatīsies lieliski!

 

 

Lasītākie raksti Ikdienas ādas kopšana pēc 30 Ikdienas ādas kopšana pēc 30 Ernests Bo - cilvēks, kurš dāvaja pasaulei Chanel No.5 smaržas Ernests Bo - cilvēks, kurš dāvaja pasaulei Chanel No.5 smaržas Ķermeņa skrubji - kāpēc svarīgi tos lietot? Ķermeņa skrubji - kāpēc svarīgi tos lietot? 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvārkus 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvā...
Ikdienas ādas kopšana pēc 30 Ikdienas ādas kopšana pēc 30 Ernests Bo - cilvēks, kurš dāvaja pasaulei Chanel No.5 smaržas Ernests Bo - cilvēks, kurš dāvaja pasaulei Chanel No.5 smaržas Ķermeņa skrubji - kāpēc svarīgi tos lietot? Ķermeņa skrubji - kāpēc svarīgi tos lietot? 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvārkus 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvā...