Ieteikumi » Padomi

Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām

Carlos Alvarez/Getty Images

Tu droši vien zini, kā iztaisnot matus ar matu taisnotāju, kā arī to, ka ar matu taisnotāju var gludināt kreklus. No šāda skatu punkta izklausās, ka esi matu taisnošanas profesionāle, vai ne? Bet vai joprojām iegūsti briesmīgu kroku pie matu saknēm, lai gan centies panākt super gludu taisnojumu? Lūk, pavisam vienkāršs veids, kā no tā izvairīties.

 

Kas Tev jādara? Paņem matu šķipsnu no augšējā matu slāņa, kas atrodas vistuvāk celiņam, un turi vertikāli prom no skalpa. Virzi taisnotāju no matu saknēm uz galiem un ļauj tiem brīni atgriezties dabiskajā vietā.

 

Kāpēc tas strādā? Tā vietā, lai novietotu taisnotāju paralēli skalpam un taisnotu matus virzienā uz leju, izmantojot šo metodi, Tu vari taisnot matus maksimāli tuvu tā saknēm. Matiem pēc tam atdziestot vertikāli un dabiski atgriežoties vietā, neveidojas nekādas ieloces vai nevēlamas lokas.

 

Bet vai zini, kā likvidēt tik nepatīkamo matu elektrizēšanos? Lasi un uzzini pavisam vienkāršu triku.

Lasītākie raksti Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku Limfodrenāžas zābaku piedzīvojums Limfodrenāžas zābaku piedzīvojums Slavenību stils - Natālija Portmane Slavenību stils - Natālija Portmane Mitrinošas un barojošas maskas ziemā Mitrinošas un barojošas maskas ziemā
Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku Limfodrenāžas zābaku piedzīvojums Limfodrenāžas zābaku piedzīvojums Slavenību stils - Natālija Portmane Slavenību stils - Natālija Portmane Mitrinošas un barojošas maskas ziemā Mitrinošas un barojošas maskas ziemā