Ieteikumi » Padomi

Iepazīsties ar 15 modes blogeriem, kuriem Tev būtu jāseko Instagramā

Getty Images

Vai zināji, ka katras 0,25 sekundes kāds pasaulē sociālajos tīklos meklē kaut ko par modi, modes blogeriem? Ok, varbūt tas nav zinātniski pierādīts, bet izklausās diezgan patiesi, vai ne? Meklējot tēla idejas internetā, ir viegli iekrist “melnajā caurumā”. Kad Tu beidzot pacel acis no telefona, Tu atklāj, ka pagājušas jau 2 stundas, kamēr Tu neesi tikusi ne par gramu tuvāk sava mērķa sasniegšanai. Kura gan no mums nav bijusi tādā situācijā, vai ne?

Bet mēs nebaidāmies no smaga darba, lai Tev palīdzētu, tāpēc esam pārmeklējuši internetu, lai atrastu gan Eiropas, gan pasaules labākos modes blogerus, no kuriem noteikti ir vērts iedvesmoties sava ideālā tēla veidošanā.

 

#1 Margaret Zhang

margaret__zhang/Instagram

Šī 22 gadus vecā austrāliete žonglē starp blogeri, fotogrāfi, stilisti, studentu un modeli. Tik universāla un koša personu noteikti nevarējām iekļaut šajā sarakstā.

 

#2 Valentina Rios

lefreakeschic/Instagram

Šī Čīlē dzīvojošā stiliste ir pazītama ar savām raksturīgajām sarkanajām lūpām un ekscentrisko stilu.

 

#3 Zanita Whittington

zanitazanita/Instagram

Seko šai Austrāliešu modelei un fotogrāfei viņas ceļojumos pa pasauli. Savā blogā viņa dalās arī ar stila un skaistuma noslēpumiem.

 

#4 Alex Noiret

alexnoiret/Instagram

Šī Franču modele savu zvaigžņu stundu piedzīvoja Aritzai modes skatē (kā arī daudzās citās, kur iespējams esi viņu pamanījusi), bet ko daudzi nezina, viņa ir arī ievērojama rakstniece. Savā blogā viņa dalās ar saviem pozitīvajiem dienas iespaidiem, intervijām, kā arī daudzām forogrāfijām.

 

#5 Evangelie Smyrniotaki

styleheroine/Instagram

Bildes Style Heroine atgādina fotogrāfijas no glancēto žurnālu lappusēm, kuru veidotāja ir grieķiete Smyrniotaki.

 

#6 Nicole Warne

garypeppergirl/Instagram

Dzīvestila bloga Gary Pepper veidotāja ir austrāliešu radošā direktore, kura savu pirmo veiksmīgo uzņēmumu izveidoja jau 20 gadu vecumā. Warne ir ļoti ietekmējusi arī modi, jo ir gozējusies uz vairāku modes žurnālu vākiem (Elle Australia, Vogue Australia), kā arī ir iekļauta Forbs veidotajā sarakstā “30 under 30 Asia”.

 

#7 Cipriana Quinn

ciprianaquann/Instagram

Quinn veido pusi no dzīvestila bloga Urban Bush Babes satura un 2015. gadā ir nosaukta par labāk ģērbto žurnāla Vogue blogeri. Viņa ir pazīstama ar saviem pārsteidzoši dabiskajiem matiem un ekscentrisko stilu.

 

#8 Brittany Xavier

thriftsandthreads/Instagram

Ja Tev liekas, ka daudzu modes blogeru dizaineru apģērbu iegādāties ir nereāli, tad Tev ir jāatrod Brittany Xavier. Viņai lieliski izdodas parādīt, ka ne tikai dizaineru apģērbs, bet arī vienkāršs apģērbs var izskatīties tikpat lieliski, un tu vari ietaupīt arī pāris eiro.

 

#9 Yoyo Cao

yoyokulala/Instagram

Cao ir galvenā street style pārzinātāja, kas viņai nodrošina, ka regulāri tiek iekļauta modes nedēļu labāk ģērbto apmeklētāju sarakstā.

 

#10 Aleali May

alealimay/Instagram

May savu modes karjeru sāka strādājot pie Louis Vuitton un viņas pilsētnieciskais stils ir licis viņu pamanīt arī tādiem gigantiem kā Nike un Adidas, ātri vien panākot sadarbību. 

 

#11 Natalie Suarez

natalieoffduty/Instagram

Koačellas meitene, kura mīl Amerikāņu vintage stilu. Modeles Suarez kombinētais apģērbs liks Tev krist ģībonī.

 

#12 Sandra Hagelstam

5inchandup/Instagram

Šīs Londonas dizaineres blogs un Instagram konts noteikti ir vismākslinieciskākais un gleznainākais, kā arī tas ir viens no visskatītākajiem un populārākajiem kontiem.

 

#13 Sylvia Haghjoo

sylviahaghjoo/Instagram

Haghjoo ir izsmalcināts Instagram konts, par viņas ceļojumiem un lieliskajiem stila pirkumiem.

 

#14 Chriselle Lim

chrisellelim/Instagram

Šī blogere un māte sāka savu ceļu modes pasaulē kā stiliste, izmantojot The Chriselle Factor, lai dalītos ar saviem stila knifiņiem un dzīvestila un skaistuma padomiem. Vislabāk gan viņa ir pazīstama no viņas Youtube kanāla, kur viņa ar saviem padomiem iedvesmo sievietes. Viņās Youtube kanālam jau ir vairāk kā 600 000 sekotāju. Bet, mūsuprāt, arī viņas Instagram konts ir ievērības cienīgs.

 

#15 Sarah Mikaela

srhmikaela/Instagram

Mēs mīlam šo blogeri, jo viņas veidotie attēli ir piezemēti un 100% īsti. Bieži vien viņu redzēsi kedās un džinsos vai arī vienkāršā t-kreklā.

 

Uzskati sevi vairāk par minimālisma un klasiskā stila piekritēju? Tad lasi par minimālisma modes blogeriem, kuriem būtu vērts sekot.

 

 

Lasītākie raksti Slavenību stils - Rihanna Slavenību stils - Rihanna Praktiski izmantojamas garderobes veidošana Praktiski izmantojamas garderobes veidošana 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis
Slavenību stils - Rihanna Slavenību stils - Rihanna Praktiski izmantojamas garderobes veidošana Praktiski izmantojamas garderobes veidošana 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis