Ieteikumi » Padomi

Iepirkšanās stratēģija

Gettyimages.com

Skapis pilns, bet nav, ko vilkt! Lai šāda situācija Tevi nepiemeklētu atkal un atkal, ir pienācis laiks ko mainīt savos iepirkšanās paradumos. Esam Tev sagatavojuši ieteikumus, kas palīdzēs iepirkšanos padarīt konstruktīvu, vienkāršu un patīkamu. Stratēģiski pareizi iepērkoties Tu iemācīsies naudu tērēt racionāli un garantējam, ka nekad vairs nebūsi vīlusies savos pirkumos.

 

 • Kad runājam par jaunu lietu iegādāšanos, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm, pieturies pie 30-70% noteikuma. Tas nozīmē, ka tendenču apģērbi nedrīkst pārsniegt vairāk, kā 30% no Tavas garderobes. Kāpēc? Tāpēc, ka lielākā daļa tendenču apģērba ir grūti sakombinējamas un variējamas ar citām lietām. Kā arī tās nāk un iet, liekot Tev atjaunot garderobi pārāk bieži. 70% no pamatlietām garderobē ir pietiekamas, lai veidotos stabils skapja pamats, atstājot 30 %, lai tērpus padarītu interesantākus un atbilstošus tendencēm.
 • Iegādājoties garderobes pamatlietas, domā, lai tās būtu pēc iespējas kvalitatīvākas, kādas vari atļauties, lai bieži tās velkot, atbilstoši arī kalpotu.

 

gettyimages.com

 

 • Iepērcies tikai tad, kad skaidri zini, ko Tev vajag un vēlies. Ieplānojot doties iepirkties, pārliecinies, ka Tev ir sagatavots nepieciešamo lietu saraksts.
 • Iepirkšanās sarakstu sastādot, pārbaudi, kas no pamatlietām trūkst, to arī tajā iekļauj.
 • Vispirms iegādājies pamata un universālas lietas, tikai tad, ja līdzekļi atļauj, iegādājies impulsīvas un interesantas lietas.
 • Lai pārliecinātos, ka jauniegādātās lietas vilksi vairāk kā pāris reizes, uzdod sev 5 vienkāršus jautājumus:
 1. Vai to būs iespējams sakombinēt ar vismaz 3 lietām no jau skapī esošā?
 2. Vai to būs iespējams uzvilkt dažādos veidos (pie dažāda stila, vajadzību tērpiem)?
 3. Vai to vilksi visās sezonās?
 4. Vai tā būs novecojusi pēc 3 mēnešiem?
 5. Vai to varēsi uzvilkt vismaz reizi nedēļā?

 

 • Drēbju dēļ nekad neieslīgsti parādos. Sākumā var būt grūti atturēties, neiegādājoties kādu ļoti skaistu lietu. Bet dienas beigās to vari ļoti nožēlot.

 

gettyimages.com

 

 • Kad iegādājies pamatlietas, koncentrējies uz aksesuāriem, jo tie ir lētāki un var būt palīgs dažādu tēlu veidošanā.
 • Uz īpašiem pasākumiem, izdomā rūpīgi, ko vilksi. To iegādājies vismaz 5 dienas pirms pasākuma. Ja atliksi līdz pēdējam brīdim, būsi stresā un iegādāsies to, kas pagadīsies pirmais, vai nu ļoti dārgu vai tādu, ko pēc tam vairs nevilksi. Tu varētu nožēlot savu pirkumu.
 • Lietai, ko grasies iegādāties, apsver tās izmaksas bez cenas. Ja šiltē rādās, ka var tīrīt tikai ķīmiskā tīrītavā, apdomā, vai to varēsi maz atļauties un vai tas ir tā vērts.
 • Pārdomā divreiz pirms iegādāties lietas, kuras izdaiļotas ar pērlītēm, akmentiņiem utt.., tie kādu dienu nokrīt, un vai būsi tas cilvēks, kas veltīs laiku, lai to piešūtu atpakaļ. Beigās atkal šī lieta mētāsies kaut kur skapī un krās putekļus.

 

Vai mūsu ieteikumi Tevi iedvesmojuši jaunām pārmaiņām? Pastāsti mums, kādi ir Tavi iepirkšanās paradumi!

 

 

Lasītākie raksti Kuru krāsu redzēsim šogad visvairāk? Kuru krāsu redzēsim šogad visvairāk? Paņēmiens, kā atbrīvoties no kutikulām, tās neizgriežot Paņēmiens, kā atbrīvoties no kutikulām, tās neizgriežot Riga Fashion Week – Amoralle Riga Fashion Week – Amoralle Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas
Kuru krāsu redzēsim šogad visvairāk? Kuru krāsu redzēsim šogad visvairāk? Paņēmiens, kā atbrīvoties no kutikulām, tās neizgriežot Paņēmiens, kā atbrīvoties no kutikulām, tās neizgriežot Riga Fashion Week – Amoralle Riga Fashion Week – Amoralle Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas