Ieteikumi » Padomi

Krāsas, kas liks ikvienai izskatīties satriecoši

pixabay.com

Kamēr meklē konkrētus toņus, kas piestāv blondīnēm, rudmatēm, zilu vai brūnu acu īpašniecēm, mēs gribam Tevi iepazīstināt ar vienu krāsu grupu, kura ikvienai glaimo un liek izskatīties starojoši. Neona toņi sievietes ādas toni var iekrāsot iedzeltenu, savukārt pasteļtoņi spilgtākas tonalitātes sievietei liek izksatīties nogurušai un pelēcīgai. Taču dārgakmeņu toņi, sākot no dūmu kvarca brūnā līdz pat maigai citrīna dzeltenam, ir lieliski izmantojami jebkuras sievietes daiļuma izcelšanai, lai āda vienmēr veselīgi starotu un acis mirdzētu. Ietērpies dārgakmeņu toņos un izskaties satriecoši.

 

Turpini lasīt, lai noskaidrotu, kuru dārgakmens toni Tev vislabāk izvēlēties.  

 

#1 Ametists

Andrew Toth/ gettyimages.com

Ja Tev ir brūnas vai zaļi brūnas acis un blondi mati (tumšākas krāsas mati, kas balināti vai krāsoti blondā tonī), izvēlies ametista lillā. Tumšāki toņi var likt izskatīties bālai, tāpēc koši lillā krāsā esošais zilais pigments padarīs siltāku un mīlīgāku Tavu ādas toni.

 

ASOS Wedding Lace Jersey maxi dress 87.83EUR

 

#2 Safīrs

Thomas Lohnes/ gettyimages.com

Ja Tev ir zilas acis, saskaņo tās ar safīra zilo toni. Īpaši efektīgi būs, ja šo toni izmantosi kaklarotā vai auskaros, tādā veidā visu uzmanību pievēršot acīm un liekot ādas tonim izskatīties mirdzošam.

 

Lipsy Peplum Pencil dress 81.08EUR

 

#3 Rubīns

Dimitrios Kambouris/ gettyimages.com

Ja Tev piemīt tumsnējāka āda un tumšas krāsas acis, mēģini granātu vai rubīnu, vienu no šīm divām dziļajām un piesātinātajām nokrāsām, lai novērstu ādas pelēcīgumu.

 

ASOS Premium Lace Tulle midi prom dress 74.32EUR

 

#4 Smaragds

Emma McIntyre/ gettyimages.com

Ja esi rudmate, izcel savu skaistumu ar smaragda zaļo toni. Divu pretkrāsu kombinēšana rada harmonisku kontrastu, liekot Tev izskatīties satriecoši. Garāmgājēji uz ielas noteikti atskatīties.

 

ASOS midi sleeveless t-shirt dress 24.32EUR

 

#5 Citrīns

Jason Merritt/ gettyimages.com

Ja esi apveltīta ar tumšu matu krāsu, kura kontrastē ar bālo ādu, iesakām izvēlēties citrīna dzelteno vai jebkuru rozā dārgakmeņu toni. Tie mazinās pat vismazāko iespēju Tavai ādai izskatīties iedzeltenai.

 

ASOS Curve Choker Neck midi dress 74.32EUR

 

#6 Tirkīzs vai jebkurš cits košs tonis

Jason Merritt/ gettyimages.com

Ja nēsā pelēcīgu matu toni, tai skaitā sirmu, jebkura dārgakmens nokrāsa liks Tev mirdzēt. Pelēks matu tonis jebkurai ādai liek izskatīties vairāk vai mazāk sagurušai, tāpēc izvēlies dārgakmeņu toņus, lai to mazinātu.  Taču labākam efektam iesakām piesātinātus un tīrus toņus, kas atpoguļojas Tavā acu krāsā: safīrs, tirkīzs, smaragds, topāzs.

 

ASOS Scuba V back mini dress 43.24EUR

 

#7 Dūmu kvarcs

Mike Coppola/ gettyimages.com

Šis dārgakmeņa tonis ir ideāli piemērots visiem un visur. Tumši brūns tonis, ar silti pelēko nokrāsu jebkurai sievietei liks izskatīties starjojošai un izcels dabas doto skaistumu.

 

ASOS lace midi dress 51.35EUR

 

Padomā, kuru dārgakmeņu toni Tu esi iemīļojusi un izmanto atkārtoti savā garderobē? Ja vēlies uzzināt, kuras ir šīs sezonas aktuālākās krāsas, lasi tālāk šeit.

 

 

Lasītākie raksti Iedvesmojošas slavenības dalās skaistumkopšanas noslēpumos un vienojas kopīgā fotosesijā. Iedvesmojošas slavenības dalās skaistumkopšanas noslēpumos ... Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes ska... Kā ielīst kurpēs, kas ir par mazu Kā ielīst kurpēs, kas ir par mazu
Iedvesmojošas slavenības dalās skaistumkopšanas noslēpumos un vienojas kopīgā fotosesijā. Iedvesmojošas slavenības dalās skaistumkopšanas noslēpumos ... Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Adam Selman Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes ska... Kā ielīst kurpēs, kas ir par mazu Kā ielīst kurpēs, kas ir par mazu