Ieteikumi » Padomi

Krūtis pelnījušas pareizu krūšturi

Matheus Ferrero/ unsplash.com

Izrādās, ka lielākā daļa sieviešu nemaz nepievērš lielu uzmanību tam, vai izvēlēts pareiza izmēra krūšturis. Vairums sieviešu nēsā vienu krūšturi daudzus gadus pēc kārtas un nepamana, ka tas jau ir par mazu vai par lielu. Arī svara zudumi un dieātas, vai, gluži vienkārši, 2 gadu laika posms var mainīt krūšu izmēru, kā arī 2 kg robežās tās mainās.

Turpini lasīt un uzzini, vai šī brīža krūšturis Tev ir piemērots?

 

Pirmais solis. Izmēri krūškurvja apkārtmēru tieši zem krūtīm (bez apģērba), pie kam Tev jābūt uzvilktam parastam, nepolsterētam krūšturim, ar mērlenti, kas gludi pieguļ ķermenim. Vēlams, lai Tu stāvētu pie spoguļa, lai redzētu, ka mērlente ir paralēli grīdai. Nostiep mērlenti, lai pārliecinātos, ka mērījums ir precīzs. Rokām jābūt uz leju un pleciem nesaspringtiem. Noapaļo rezultātu uz augšu vai leju, lai sanāktu pilni centimetri.

 

 Apjoms    zem krūtīm 

68-72cm

73-77cm

78-82cm

83-87cm

88-92cm

93-97cm

98-102cm

103-107cm

108-112cm

 Krūštura  izmērs

70

75

80

85

90

95

100

105

110

 

 

pixabay.com

 

Otrais solis. Izmēri krūtis vispilnīgākajā daļā, turot mērlenti paralēli grīdai. Šoreiz nenostiep mērlenti – tikai skaties, lai tā nebūtu pārāk vaļīga. Arī šoreiz rokas jānolaiž un pleciem jābūt nesaspringtiem.

 

Starpība (cm)

12,5

15

17,5

20

22,5

25

Bļodiņas izmērs

A

B

C

D

E

F

 

Trešais solis. Pārliecinies, ka krūšturis Tev patiešām der pēc sekojošajiem punktiem:

  Krūšu pilnīgākā daļa atrodas tieši viduspunktā starp plecu un elkoni (kad roka ir nolaista).

  Jāpārliecinās, ka lencītes nodrošina krūšu pacelšanu, neiegriežoties plecos un ka zem lencītēm var pabāzt pirkstu. Jo smagākas krūtis, jo platākām vai pat dubultām lencītēm jābūt. Atceries, ka uz tām balstās viss krūšu svars. Šauras lencītes var iegriezties plecos, radot nepatīkamas sajūtas un neglīti izskatīties.

  Plecu lencītēm jābūt vertikālām priekšpusē un aizmugurē.

 Krūštura apakšējai joslai jābūt viscaur paralēli grīdai, gan priekšpusē, gan aizmugurē. Tā nedrīkst būt pārāk cieša vai brīva, vai sakrunkojusies.

  Stīpiņu daļai nevajadzētu izvirzīties, bet gan pilnībā pieglausties starp krūtīm – ja tā notiek, bļodiņa ir pārāk maza.

  Bļodiņas audumam jābūt gludam; krokas nozīmē, ka bļodiņas izmērs ir pārāk liels.

  Krūtīm nevajadzētu krist laukā no bļodiņām, ja tā notiek, bļodiņas izmērs ir pārāk mazs.

  Novelkot labi pieguļošu krūšturi, uz auguma nepaliek no tā iespiedušās rievas. Ja rievas tomēr ir iespiedušās, jāpārvērtē izvēlētais krūštura izmērs vai jāsamazina krūštura valkāšanas ilgums.

 

pixabay.com

 

Svarīgi! Lielu krūšu īpašniecēm svarīgi zināt, ka krūšu forma izskatīsies labāka, ja izvēlēsies tādu krūšturi, kuram ir plata krūtis apņemošā daļa. Tā nedrīkst būt izstaipījusies (tad krūšturis saraucas uz augšu, jo nespēj noturēt krūšu dziedzeru svaru). Krūšturim jāapņem tavs augums stingri horizontāli. Tas nedrīkst griezties arī padusēs, jo var radīt sviedru dziedzeru iekaisumu.

 

Krūšturu iedalījums pēc piegriezuma veida

 

Puš-up krūšturi. Tie domāti, lai vizuāli palielinātu krūtis un piedotu tām skaistu formu. Krūštura bļodiņā tiek ielikts papildus ieliktnītis, lai radītu pilnīgāku un lielāku krūšu efektu. Krūšturi krūtis nedaudz satuvina un piepaceļ, redzami uzlabojot to formu.

 

Krūšturis ar dublētu jeb porolona kausiņa apakšējo daļu. Krūštura apakšējā daļa sastāv no dublēta materiāla, bet augšējā daļa ir mīksts, parasti mežģīnes vai izšuvums uz tīkliņa. Šo krūšturi parasti izvēlās, lai krūtis nedaudz piepaceltu, vienlaikus saglabājot to dabisko izskatu.

 

Balkonetta tipa krūšturi. Šiem krūšturiem ir dziļš kare veida izgriezums un tālu uz pleciem izvietotas plecu lentes. Kausiņu konstrukcija nodrošina ļoti labu krūšu atbalstu, piepaceļ krūtis un uzlabo to formu. Balconetta tipa krūšturis piemērots dziļa piegriezuma tērpiem un atkailinātiem vakartērpiem.

 

Balkonette+push-up krūšturi. Krūšturi šūti pēc balkonette piegrieznes, bet apakšējā kausiņā ir speciālas kabatiņas, kurā ievietot ieliktnīšus, lai piedotu krūtīm papildus apjomu.

 

pixabay.com

 

Krūšturi ar formētu kausiņu. Šajā gadījumā, lai izgatavotu krūšu kausiņu, tiek izmantota viena vesela detaļa, kuras centrālo daļu iestiepj, izmantojot speciālu tehnoloģiju, tā, lai atkārtotu krūts formu un radītu dabīgu izskatu. Formētais kausiņš var būt gan mīksts, gan stingrs. Kausiņa apakšējā daļa var būt sabiezināta, tādā veidā radot push-up efektu. Šāda veida krūšturi neizspiežas cauri drēbēm un noslēpj visa veida krūšu nepilnības.

 

Krūšturi ar mīksto kausiņu un 2-daļīgu kausiņa dalījumu. Vasarai piemēroti, plāni krūšturi, kas labi izceļ krūšu dabisko formu, vienlaikus to nedaudz piepaceļot. No tā, cik diognāla ir kausiņa vidējā šuve, atkarīgs, cik lielu atbalstu krūtij dod krūšturis. Jo šuve diognālāka, jo atbalsts lielāks.

 

Krūšturi ar mīksto kausiņu u 3-daļīgu kausiņa dalījumu. Krūšturu kausiņš sastāv no 3 daļām. Šī konstrukcija nodrošina augstu komfortu un atvalsta līmeni. Piemērots vidēju un lielu krūšu īpašniecēm. Ja viena no kausiņa šuvēm iet pa diognāli, krūts tiek arī piepacelta.

 

Krūšturi ar mīksto kausiņu un koriģējošu sānu daļu. Krūšturim ir koriģējoša sānu daļa, kas sniedz papildus atbalstu, šī detaļa var būt no dažādiem materiāliem. Šādi krūšturi formē krūtis un nodrošina atbalstu. Sānu detaļas noņem slodzi no plecu lentām.

 

Kreklveida krūšturis piešķir krūtīm pievilcīgu, vienādu formu un ir piemērots valkājot cieši pieguļošu apģērbu, jo neizspiežas vīles. Krūštura bļodiņas pielāgojas krūšu formai.

 

Wonderbra krūštuturiem ir liels izgriezums, tie domāti dekoltētiem vakartērpiem. Pateicoties polsterīšiem, krūtis tiek saspiestas kopā.

 

Taču, lai krūtis vienmēr būtu skaistas un koptas, rūpējies par tām un atcēries, ka ik gadu jāpārbauda savas krūtis pie speciālista. Ja daba Tevi apveltījusi ar pilnīgām krūtīm, lasi Styliste ieteikumus, kādu apģērbu vislabāk izvēlēties.

 

 

Lasītākie raksti Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Banāni - pēdu mīkstinošs līdzeklis?! Banāni - pēdu mīkstinošs līdzeklis?! Sejas kopšanas padoms Nr. 1 no Kendelas Dženeras Sejas kopšanas padoms Nr. 1 no Kendelas Dženeras Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu
Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Banāni - pēdu mīkstinošs līdzeklis?! Banāni - pēdu mīkstinošs līdzeklis?! Sejas kopšanas padoms Nr. 1 no Kendelas Dženeras Sejas kopšanas padoms Nr. 1 no Kendelas Dženeras Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu