Ieteikumi » Padomi

6 labākie kleitu silueti katram auguma tipam

Becca McHaffie/ unsplash.com

Iedomājies: Tu iepērcies un pamani kādu ļoti skaistu kleitu. Taču to pielaikojot, kaut kas nav tā kā vajag. Kleita uz pakaramā vai manekena izskatījās daudz labāk, kā uz Tevis. Tas, visticamāk, ir tā iemesla dēļ, ka konkrētais modelis nav piemērots Tavam auguma tipam. Jebkura no mums kādreiz saskārusies ar šāda veida situāciju un ļoti labi pazīst tik nepatīkamo vilšanās sajūtu. Tāpēc jo īpaši noderīgi ir zināt, ko meklēt, iepērkoties atbilstoši savam auguma tipam.

Turpini lasīt un Tu uzzināsi, kā iegādāties kleitu atbilstoši auguma tipam, noskaidrosi to, kam pievērst uzmanību un, protams, mēs arī parādīsim konkrētus piemērus. Nekādā gadījumā šie nav vienīgie kleitu piegriezumi, kurus Tev turpmāk vajadzētu nēsāt. Tie ir tikai kleitu stili, kas noteikti glaimos konkrētām auguma aprisēm. Uzzini, kurš kleitu modelis ir Tev vispiemērotākais!

 

# Labākais pilnīgam augumam – kleita ar jostu

Ja Tev piemīt pilnīgas vai smilšu pulksteņa auguma aprises, pievērs uzmanību kleitām, kas iejostas viduklī. Pavisam vienkārša alternatīva – savu iemīļoto kleitu papildini ar jostu.

Iepērkoties meklē kreklkleitas, pālaidumkleitas, kā arī laba izvēle būs modeļi, kas ir viegli pieguļoši ķermeņa augšdaļā, savukārt svārku daļā - brīvi krītoši.  

Vienmēr labākā izvēle būs kleita ar V veida kakla izgriezumu.

 

ka-izveleties-kleitu

Closet London short sleeve tulip mini dress in navy 69.99

 

vasaras-kleitas

ASOS DESIGN cami wrap maxi dress in linen with wicker belt in stone €38.99

 

 

 

#Labākais garam augumam - futlārkleita

Taisns, gluds modelis, kas iezīmē auguma aprises ar nošuvēm pareizajās vietās, būs ļoti laba izvēle gara auguma sievietei. Vienkārša futlārkleita vairāk piemērota formāliem gadīgumiem, savukārt brīvi krītoša A-silueta kleita, kas sniedzas līdz ceļgaliem būs labākā izvēle ikdienas stilam.

 

 

sieviesu-kleitas-interneta

ASOS DESIGN super soft exposed seam t-shirt dress in blue €24.99

 

kleitas-garam-augumam

Daisy Street mini dress with volume sleeves in vintage floral €34.99

 

# Labākais ābola formas augumam – brīvi krītoša kleita

Sievietes ar ābola formas augumu var izvēlēties kleitas, kurām nav iezīmēta jostasvieta, lai līdzsvarotu pilnīgo ķermeņa vidusdaļu. Pievērs uzmanību brīvi krītošiem A-silueta modeļiem vai arī kleitu piegriezumiem ar paaugstinātu jostasvietu.  

 

briva-piegriezuma-kleitas

ASOS DESIGN broderie super oversized t-shirt dress in green €34.99

briva-piegriezuma-kleitas

ASOS DESIGN sleeveless lace insert mini dress with pephem in mustard €38.99

 

# Piemērotākais bumbiera tipa augumam – pieguļoša A-silueta kleita

Ja Tev piemīt bumbiera formas auguma aprises, labākā izvēle būs kleitu modeļi, kas izteikti iezīmē vidukļa līniju un viegli krīt pāri ķermeņa apakšdaļai. Kleita, kura vienmērīgi paplatinās uz leju no gurnu platākās daļas, ne tikai glaimos auguma formām, bet arī izlīdzinās auguma kopējo proporciju starp ķermeņa augšdaļu un apakšu. Lai vēl vairāk izlīdzinātu auguma proporciju, izvēlies kleitu modeļus, kam kakla izgriezumi veido horizontālu līniju.

A-silueta-kleita

Topshop cross back midi dress in lime gingham €62.99

labakas-kleitas-katram-augumam

Wednesday's Girl midi dress in smudge spot print €30.99

 

 

# Labākais taisnstūra auguma tipam – kleita ar iezīmētu vidukli

Ja Tev piemīt augums bez izteikta vidukļa, izvairies no kleitām, kas ir brīvi krītošas, bezformīgas un platas. Tā vietā izvēlies kleitu stilus, kam stratēģiski veidota izteiksmīga vidukļa daļa. Ļoti laba izvēle būs kleitu modeļi, kam veidota vidukļa līnija ar jostu, ielocēm, nošuvēm vai savilkumiem. Tas palīdzēs radīt ilūziju par sievišķīgākām auguma aprisēm.

 

kleitas-auguma-tipiem

Vero Moda smock dress with puff sleeves and removeablle belt in yellow €48.99

sieviesu-kleitas-auguma-tipam

Missguided Plus ruffle hem wrap midi tea dress in floral €44.99

 

#Labākais maza auguma īpašniecēm – asimetriska kleita

Asimetriska kleitas apakšmala (piemēram, priekšpuse īsāka, aizmugure garāka) ir lieliska izvēle maza auguma sievietei. Šī tipa piegriezums parasti koriģē smalku augumu vislabāk, padarot to masīvāku, pilnīgāku. Tomēr neaizmirsti iezīmēt vidukļa līniju, jo brīvi krītošās masīvās kleitās Tu izskatīsies vēl smalkāka. Tāpat augumu pilnīgāku padarīs kleitu modeļi, kas papildināti ar dažādiem dekoratīviem elementiem, piemēram, krokojumiem, uzlikām, kabatām, savilkumiem utt...

 

kleitas-isam-augumam

Dark Pink ruffle mini in organza jacquard in abstract spot €82.99

kleitu-trendi-2020

Liquorish contrast panel midaxi dress in sage and blush pink €80.99

 

 

 

Ja neesi pārliecināta, kurš ir Tavs auguma tips, aizpildi pavisam vienkāršu testu. 

 

 

Lasītākie raksti WOW look / Curly look // Pati sev frizieris WOW look / Curly look // Pati sev frizieris An’Ra Design saruna. Mākslinieces vai uzņēmīgas sievietes? An’Ra Design saruna. Mākslinieces vai uzņēmīgas sievietes? Kādas saulesbrilles izvēlēties šosezon Kādas saulesbrilles izvēlēties šosezon Skaistums, kas no dabas nācis Skaistums, kas no dabas nācis
WOW look / Curly look // Pati sev frizieris WOW look / Curly look // Pati sev frizieris An’Ra Design saruna. Mākslinieces vai uzņēmīgas sievietes? An’Ra Design saruna. Mākslinieces vai uzņēmīgas sievietes? Kādas saulesbrilles izvēlēties šosezon Kādas saulesbrilles izvēlēties šosezon Skaistums, kas no dabas nācis Skaistums, kas no dabas nācis