Ieteikumi » Padomi

Lielākās stila kļūdas, kuras neapzināti pieļaujam

gettyimages.com

Pat labākās no mums mēdz pieļaut stila kļūdas. Jā, pat modes meitenes atzīsts, ka mēdz nēsāt apavus, kas ir par mazu, jo nespēja tiem paiet garām lielās izpārdošanas laikā, un kurai gan skapī neatradīsies krūšturis, kurš tā arī stāv nevilkts. Dažreiz mēs vienkārši pieļaujam stila kļūdas, pat nenojaušot to.

Tāpēc nolēmām apkopot visbiežāk pieļautās sieviešu stila kļūdas un rast idejas, kā no tām izvairīties turpmāk.

 

1. Nevari pielāgot savas drēbes

Ja konstatē, ka apģērbs nav gluži piemērots Tev, ieguldīt laiku un to pielāgot sev noteikti atmaksāsies. Tikai neliels nogriezts auduma gabals un apģērbs Tev izskatīsies pavisam citādāk. Bikšu garumu pielāgot ir īpaši viegli. Lūk, mūsu džinsa bikšu favorīts.

Lindex Stright high jeans 39,99EUR

 

2. Pārāk daudz aksesuāru

Lai gan varētu šķist, ka izmantojot aksesuārus ir vienkāršākais veids, kā padarīt Tavu tēlu interesantāku, patiesībā, neapdomīga aksesuāru izvēle to var pilnībā sagraut. Nepieļauj, ka Tavs stils pazūd aiz pārlieku daudz aksesuāriem. Tā vietā izvēlies vienkāršus ikdienas auskarus, ar kuriem nekad nenošausi greizi.

Mango Inertwined hoop earrings 6,99EUR

 

3. Ģērbties neatbilstoši sezonai

Ir viegli ignorēt faktu, ka vasara ir ieradusies Latvijā, taču tas izskatīsies muļķīgi, ja jūnija vidū staigāsi mētelī. Lai arī ne vienmēr jūnijā pie mums ir vasarīgs laiks, izvēlies tomēr vasarīgu kleitu, bet ar garām piedurknēm.

Mango Floral lightweight dress 49,99EUR

 

4. Valkāt modes tendences, kas neatbilst Tavam stilam

 

Vai Tev šķiet, ka ir jāiegādājas katra jaunākā modes tendence? Ja tā neatbilst Tavam stilam, tad vienkārši nepērc to. Nopērkot modes tendenci, kas neatbilst Tavai personībai, tā visticamāk arī nostāvēs skapī tā arī neuzvilkta.

Mohito Ladie's outer jacket 49,99EUR

 

5. Izvēlēties nepiemērotu krūšturi Tavam apģērbam

Ir svarīgi izvēlēties apģērbam atbilstošu krūšturi, it sevišķi, ja grasies vilkt caurspīdīgu kreklu. Mēs iesakām Tavu izskatu padarīt vēl sievišķīgāku, izvēloties pievilcīgu mežģīņu krūšturi, kā, piemēram, šo:

Lindex Adore T-shirt bra 17,99EUR

 

Izvairoties no šīm 5 tipiskām kļūdām, ko tik bieži pieļaujam, Tu ietaupīsi resursus un apģērbu izvēlēšanās sagādās aizvien vairāk prieka. Ja vēlies uzzināt citus padomus, kā pareizi iepirkties, lasi šeit: Iepirkšanās stratēģija.

 

 

Lasītākie raksti 4 ķermeņa vietas, kur patiesībā Tev vajadzētu izsmidzināt smaržas 4 ķermeņa vietas, kur patiesībā Tev vajadzētu izsmidzināt s... Oskars 2017: izcilākās frizūras un make-up Oskars 2017: izcilākās frizūras un make-up Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu ... Kā tikt vaļā no tik nepatīkamajiem sarkanajiem pleķīšiem uz sejas Kā tikt vaļā no tik nepatīkamajiem sarkanajiem pleķīšiem uz...
4 ķermeņa vietas, kur patiesībā Tev vajadzētu izsmidzināt smaržas 4 ķermeņa vietas, kur patiesībā Tev vajadzētu izsmidzināt s... Oskars 2017: izcilākās frizūras un make-up Oskars 2017: izcilākās frizūras un make-up Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu ... Kā tikt vaļā no tik nepatīkamajiem sarkanajiem pleķīšiem uz sejas Kā tikt vaļā no tik nepatīkamajiem sarkanajiem pleķīšiem uz...