Ieteikumi » Padomi

Lietas, ko nekad nevajadzētu vilkt uz randiņu

pixabay.com

Izvēloties piemērotu apģērbu randiņam, ir nepieciešams rūpīgi pārdomāt un apsvērt visus iespējamos apstākļus. Protams, nav runa par apģērba izvēli randiņam ar savu mīļoto cilvēku, ar kuru esat kopā jau ilgāku laiku. Tērpam, kuru gatavo randiņam, lai iepazītos ar kādu tuvāk, ir jābūt apzināti plānotam.

Tu taču nevēlies uzvilkt kaut ko, kas izskatās pārāk seksīgi, neakurāti vai pārlieku aprēķināti. Tu noteikti vēlies justies komfortabli un pievilcīgi, saglabajot kaut mazāko noslēpumainību. Tāpat Tu vēlies, lai koptēls atspoguļo Tevi pašu. Protams, Tu arī nevēlies nosūtīt netīšu un pārprastu vēstījumu. Acīmredzot, tas, ko Tu izvēlies valkāt, noteikti vēsta par Tevi dažādu informāciju randiņa laikā, tāpēc tērpa izvēlei ir pat izšķiroša nozīme tam, kāds būs randiņa gala iznākums.

Lasi tālāk un iepazīsties ar mūsu ieteikumiem, ko noteikti nevajadzetu izvēlēties nēsāt, dodoties uz vienu no pirmajiem randiņiem jau nu noteikti.

 

#1 Gari pieguloši zābaki pāri celim

Pascal Le Segretain/ gettyimages.com

Garie zābaki ir viena no sliktākajām izvēlēm randiņam. Tie var labi izskatīties, kad dodies kopā ar draudzenēm dejot uz nakts klubu. Taču diemžēl tikšanās reizē tie var likt Tev izskatīties pārāk piedauzīgi. Tu taču nevēlies nodot atklāti seksīgu vēstījumu, kas parāda, ka esi pārāk pieejama vai vēl sliktāk, viegli pieejama.

Tā vietā labāk izvēlies lakoniskas laiviņas vai puszābaciņus, kas asociējas ar rotaļīgu, jauku un vienlaicīgi noslēpumainu tēlu, nevis tādu, kas skaļi pauž, cik izmisīgi Tu meklē kādu.

 

#2 Pārāk ciešs apģērbs

Rich Polk/ gettyimages.com

Tas, kāda piegriezuma tērpu Tu izvēlies, nozīmē pilnībā visu. Noteikti izvairies no apģērba, kas Tev ir pārlieku ciešs, jo īpaši, ja tas Tev ir par mazu. Ja drēbes ir pārāk ciešas, tas norāda, ka Tev ir zema pašcieņa, kā rezultātā randiņa partneris centīsies pievērst uzmanību nepareizā veidā, jo būsi radījusi iespaidu, ka esi izmisumā, un visām varītēm vēlies tikt randiņa biedra apskāvienos. Tāpat Tu pati jutīsies neērti un satraukta par to, kā apģērbs izskatās, un tas būs traucējoši abām pusēm.

Tāpat neizvēlies tērpā detaļas, kuras nevari pati attaisīt un no kurām nespēj tikt ārā un iekšā pašas spēkiem. Ko Tu darīsi, ja aizejot uz labierīcībām, nevarēsi atvērt bikšu rāvējslēdzēju? Prasīsi, lai randiņa partneris to atver? Padomā, vai vēlies saskārties ar tik nepatīkamu situāciju reizē, kad par sevi nepieciešams atstāt vislabāko iespaidu.

 

#3 Pārāk brīvs un bezformīgs apģērbs

Brendon Thorne/ gettyimages.com

Ja izvēlēsies pilnīgi pretēju virzienu, valkājot drēbes, kas ir bezformīgas un brīvi krītošas, Tu vari izskatīties drūma un neieinteresēta ne randiņā notiekošā, ne otra cilvēka iepazīšanā. Ja būsi izvēlējusies brīvu apģērbu, izskatīsies, ka neesi pielikusi pat ne mazākās pūles, gatavojoties randiņam un, ka Tev tas ir pilnībā vienaldzīgs. Tā vietā, lai radītu labu iespaidu, izvēlies tērpu, kas parāda Tavu sievišķīgo augumu, un tajā pat laikā ir ieturēts un nav pārlieku seksīgs. Brīvs apģērbs ir ērts, taču daudz labāka izvēle būs kaut kas, kas Tev pašai ļoti patīk  un vislabāk atspoguļo, kāda Tu esi patiesībā.

 

#4 Zīmolu ikonas un saukļi

Andreas Rentz/ gettyimages.com

Izvairies no ikonām un zīmolu nosaukumiem, lai Tu neizskatītos, kā staigājoša reklāma. Plus, tas viss ir pārāk ikdienišķs. Randiņš nav tā reize, kad izvēlēties tērpu ar saukļiem vai ievērojamu brendu ikonām. Šādai reizei jāizvēlas ļoti smalku un elegantu tērpu. Pareizi izvēlēts apģērbs paaugstina spēju brīvi komunicēt tikšanās laikā. Tu taču nevēlies, lai t-krekls komunicē ar partneri Tavā vietā? Tavs mērķis ir iepazīstināt ar sevi. Taču šāda veida apģērbs var to Tavā vietā izdarīt daudz skaļāk, paužot to, kas Tu esi, pirms vēl esi sākusi runāt.

 

#5 Netīrs vai saburzīts apģērbs

pixabay.com

Lai arī gaume un personības ir dažādas, viena lieta ir viennozīmīgi nepieņemama, dodoties uz randiņu – traipi uz drēbēm. Vienmēr pārliecinies, ka izvēlētais tērps ir tīrs, svaigs un izgludināts. Netīras un saburzītas drēbes liecina par nevīžīgu un haotisku attieksmi pret dzīvi un attiecībām.

 

#6 Sporta krūšturis un ērtas biksītes

Jason Carter Rinaldi/ gettyimages.com

Nekad neierodies uz randiņu, nēsājot sporta krūšturi. Tas paredzēts tikai un vienīgi sporta aktivitātēm. Ja Tev rodas jautājums, kurš gan uz randiņu velk sporta krūšturi? Tas notiek daudz biežak, nekā Tu domā. Pretēji tam, randiņa krūšturim un biksītēm jābūt seksīgām un smalkām. Tas dod Tev pārliecību, un veido papildus noslēpumainu atmosfēru un intrigu. Lai arī apakšveļa nebūs redzama, partneris pamanīs Tavu pašapziņu.

 

#7 Viscaur melnā

Brian Dowling/ gettyimages.com

Jā, melnā krāsa ir moderna un augumu slaidinoša, taču iesakām veidot tērpu tomēr gaišāku un košāku. Neģērbies tā, it kā randiņu apmeklējums būt pielīdzināms bērēm. Vēstījums, ko tādā veidā nodod, ir diezgan nomācošs. Kaut vai pamēģini atsvaidzināt tērpu ar dažiem krāsainiem aksesuāriem.

 

#8 Uzbāzīgs prints

Rebecca Lewis/ gettyimages.com

Spilgts raksts nav vēlamas, jo tas vienkārši novērš uzmanību no Tevis pašas. Randiņš ir tā reize, kad vienkrāsains apģērbs, kas pilnībā koncentrējas uz auguma izcelšanu, ir labākā izvēle. Tā kā lielākā daļa randiņu norisinās pie vakariņu galda vai, kā dzēriena malkošana, koncentrējies uz tērpa augšdaļu. Izvēlies augšiņu Tev glaimojošā tonī un ar kakla izgriezumu, kas izceļ sejas vaibstus. Pati ideālākā apģērba krāsa randiņam būs Tavas mīļākās lūpu krāsas nokrāsā, jo tā izcels Tavu visseksīgāko un romantiskāko pusi.

 

#9 Smaržas

pixabay.com

Esi uzmanīga ar smaržām. Oža ir viena no maņām, kas ļoti lielā mērā saistīta ar atmiņu. Smaržas var būt seksīgas, vilinošas un palīdz pēc tikšanās Tevi labāk atcerēties. Taču var notikt arī pretējs efekts, ka tās ir tik spēcīgas, ka pilnībā pārņem ožu sajūtu, radot negatīvas emocijas. Protams, mīļākās smaržas raksturo Tevi, liekot justies pašpārliecinātākai, bet Tu nevari būt droša, vai vakara partnerim ir tāda pati gaume. Mēs visi esam ļoti jutīgi pret smaržām, Tu, visticamāk, riskē izvēlēties nepareizu aromātu. Šeit nu vietā ir mūžsenais teiciens, ka mazāk ir vairāk. Vienkāršas, vieglas smaržas vai tīra ķermeņa smarža būs daudz pievilcīgāka, nekā ļoti spēcīgs un uzbāzīgs aromāts.

 

#10 Neērti un pārāk augsti apavi

Thomas Niedermueller/ gettyimages.com

Merilina Monro reiz teikusi: “Iedodiet meitenei pareizās kurpes, un viņa iekaros pasauli”. Nav nozīmes, vai valkā apavus bez papēža vai, pretēji, ļoti augstus, vienkārši pārliecinies, ka vari tajos viegli staigāt un jūties komfortabli. Nekas tā nesabojā noskaņojumu, kā tas, ka jūties fiziski neērti. Randiņa laikā nereti parādas kārdinoši notikumu gaitas pavērsieni, un pēkšni vakars turpinās, kā gara pastaiga pa Vecrīgas mazajām ieliņām. Rūpīgi apsver visas iespējas un izvēlies maksimāli ērtus apavus, lai tie nesabojātu gaidāmo vakaru. Un tas solās būt brīniškīgs.

 

#11 Saulesbrilles

Timur Emek/ gettyimages.com

Nevienam nav noslēpums, ka acis ir dvēseles spogulis, tāpēc neliedz otram Tevi labāk iepazīt. Katra no mums izskatās labāk dizaineru saulesbrillēs, bet tas pilnībā pārtrauc to, ko katrs sagaida no pirmā randiņa – savienošanās dvēseļu līmenī. Ja acis patiešām ir dvēseļu spogulis, tad kāpēc to slēpt?

 

Lai arī kādu tērpu Tu izvēlies, galvenais, lai tas būtu ērts un saskanētu ar Tavu iekšējo pārliecību un personību. Lai Tev izdodas savaldzināt kādu laimīgo! Uzzini 5 lietas, kas sievietei liek izskatīties pievilcīgākai vīriešu acīs.

 

 

 

Lasītākie raksti 5 Must have sportiska stila cepures rudenim/ziemai 2017/2018 5 Must have sportiska stila cepures rudenim/ziemai 2017/2018 Noslēpumi, kā atrast savu ideālo kleitu Noslēpumi, kā atrast savu ideālo kleitu 15.Tallinas modes nedēļa 15.Tallinas modes nedēļa Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem
5 Must have sportiska stila cepures rudenim/ziemai 2017/2018 5 Must have sportiska stila cepures rudenim/ziemai 2017/2018 Noslēpumi, kā atrast savu ideālo kleitu Noslēpumi, kā atrast savu ideālo kleitu 15.Tallinas modes nedēļa 15.Tallinas modes nedēļa Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem