Ieteikumi » Padomi

Piecas lietas, kurām nevajadzētu atrasties Tavā garderobē

Instagram/@lucasSilva foto/pexels.com

Vai Tu spēj noticēt tam, ka 2019.gads ir kādu laiciņu statusā ‘’manāmi sācies’’? Jauns gads un jaunas burvestības ap Tevi – maģiski. Turpinoties jauniem piedzīvojumiem, derētu atbrīvoties no liekā, šajā reizē par garderobi. Piecas lietas, kurām nevajadzētu atrasties Tavā garderobē, piekodināšu, ka tas tagad nenozīmē, ka visas lietas sarakstā ir jāutalizē. Varbūt lieta Tevi padara stilīgu, un lieta prezentē Tevi. Izvērtē! Iesaku tikai ieklausīties un būt apritē modē. Lai ‘’nevajadzētu’’ nefigurētu tikai ap lietām, paralēli ieteikšu piecas darbības vai aiztājējlietas, kas atvieglos skapju revidāciju.

 

 #1 Komforts ir panākumu atslēga

Šogad atbrīvojamies no visa liekā, ja Tu nespēj staigāt augstpapēžu kurpēs, tad nemelo sev un noliec viņas maliņā, vai prom! uz atkritumu tvertni. Meklē alternatīvas, rosini ikdienu pozitīvāku, nevis velc apģērbu, par kuru Tev dienas garumā jādomā, cik neērti Tu jūties

Lieta, kurai šogad garderobē nav vietas ir ‘’Adidas Superstars’’ kedas, aizstājam tās ar cita stila bezpapēžu apaviem. Kedu/ botu cienītājām aicinu ķert iedvesmu jebkurā modes, apģērbu, apavu veikalā. Lieliski špikeri ir sagatavoti jau saģērbti modeļi – manekeni, kuri ir karte uz zelta atradumiem.

 

Instagram/@Loe Moshkovska foto/pexels.com

 

#2 Atvadies no lietām, kuras nevelc ilgāk par gadu

Nevelkam laiku garumā jeb kārtīgi iztīram skapi. Organziēts skapis un funkcionāla garderobe ir ne tikai top trends, bet atvieglo Tev dzīvi.

Lieta, kurai šogad garderobē nav vietas – melns apģērbs. Nē, tas tagad nav jāuztver tiešā kontekstā, ka viss, kas melns ir jāmet prom. ‘’Nē – melnajam’’, nozīmē 2019. gadā ienest krāsas un melno kombinēt. Tām, kas iemīļojušas viscaur tērpties melnajā, ieteikums to pakāpensiki mainīt, velkot vienas krāsas gammas, faktūras apģērbu, bet galvenais gaišāku.

 

Instagram/ @KonstantinV/ pexels.com

 

#3 Izmēram ir nozīmes

Garderobē noteikti nav vietas Tavam izmēram neatbilstošām lietām, nāksies būt taisnīgai pret sevi un izsijāt der – neder apģērbu.

Lieta, kurai šogad garderobē nav vietas – crop topi, to vietā stilīgi ir tos aizstāt ar bodijiem, mežģīnēm, plīvojošām blūzītēm, volāniem. Ir iestājies vieglums un sievišķība.

 

Instagram/@Ana Francisconi foto/pexels.com

 

#4 Viss ir sajūtās

Tā kā runājām par brīvību, domu atslogu un komfortu, svarīgi ir garderobē ieviest bikšu brīvību. Nebūs jāatvadās no biksēm, bet jānomaina griezums, platums, garums.

Lieta, kurai šogad garderobē nav vietas – skinny džinsi. Trendīgi ir mom-jeans (tulk.: mammu – džinsi), ofisa veida bikškostīms  - bikses, potīšbikses, platas un plīvojošas bikses.

 

Instagram/@JessicaNukes foto/pexels.com

 

#5 Lolot personīgo stilu

Aksesuāri ir no svara, ar tiem arī šogad varēsi variēt un eksperimentēt. Nepiemirsti, ka aksesuārs ir matu griezums (tai skaitā zēngalviņas), tetovējumi, pīrsingi un somiņas.

Lieta, kurai šogad garderobē nav vietascross body bag (tulk.: pāri ķermenim somiņas). Šo aksesuāru šogad aizstāsim ar belt bag (tulk.: jostas soma, to var dēvēt arī kā gurnu somiņu) , kas perfekti iederas elegantā, ielu, sportiskā un jebkādā citā stilā.

 

Instagram/@Caique Silva foto/ pexels.com

 

Tu nebūsi viena, piemēram, es atbrīvojos no augstajiem papēžiem, kas sabojāja visu manu dienu un radīja sāpes, tos valkāju, lai tikai izskatītos moderna. Galīgi garām! – mode ir palikusi komfortablāka, pieejamāka un Tev nešķiet, ka brīvāka? Tas ir jāizmanto, jo ērtums, praktiskais ir trends. Iesaku apdomāt ideju par labdarību, ziedo tās drēbes, kuras Tev neder, nepatīk. Ceru, ka punkti Tevī rosināja idejas garderobes uzlabojumiem! Lai izdevies 2019!

 

Teksta iedvesma smelta no YouTuberes Audrey Coyne, konkrēti videostāsta‘’ 5 Things You Don't Need In Your Closet | Audrey A La Mode’’ un arī no

drukāto mediju bloga ‘’ The Betch that explains it all’’ betches.com

 

 

Lasītākie raksti Ar izsmalcinātu ballīti un slavenību klātbūtni tiek atklāts veikals Hogl tirdzniecības centrā Spice Ar izsmalcinātu ballīti un slavenību klātbūtni tiek atklāts... Tīram kosmētikas maciņu Tīram kosmētikas maciņu 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu
Ar izsmalcinātu ballīti un slavenību klātbūtni tiek atklāts veikals Hogl tirdzniecības centrā Spice Ar izsmalcinātu ballīti un slavenību klātbūtni tiek atklāts... Tīram kosmētikas maciņu Tīram kosmētikas maciņu 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu