Ieteikumi » Padomi

Styliste izaicina - 30 dienas svārkos

Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Tā klusi un nemanāmi, bet vasara beidzot ir pienākusi. Ilgi gaidīta, lolota... Pavasaris un vasara ir īpaši sievišķīgs laiks. Laiks, kad novilkt biezos džemperus, garās bikses. Laiks, kad varam saposties, uzvilkt savus vieglos vasaras svārciņus, augstpapēžu kurpes un doties baudīt dzīvi, skaisto laiku un padarīt pasauli ap sevi krāšņāku!

Arī STYLISTE šogad iesaistās akcijā “30 dienas svārkos” un aicinām piedalīties arī Tevi, vairojot skaistumu un sievišķību. “30 dienas svārkos” ir sabiedriskā akcija Latvijā, kas norisinās jau trešo gadu. Sievietes tiek aicinātas no 1. līdz 30. jūnijam ikdienas ierastās bikses nomainīt pret ko sievišķīgāku un vasarīgāku – svārkiem vai kleitām. Iesaisties un padari katru dienu kā nelielu svētku dienu, un papildini savu vasaru ar 1 krāšņu notikumu vairāk.

Tātad, jau no 1. jūnija ikrītu, pošoties dienas gaitām, izvēlies svārkus vai kleitu, nobildējies un sūti bildi mums Styliste facebook kontā vai arī uz info@styliste.lv vai pievieno bildi Styliste facebook galerijas "30 dienas svārkos" komentāros. Mēs to ievietosim Styliste galerijā “30 dienas svārkos”, kur ikviens varēs balsot par labāko svārku īpašnieci. Aicini arī draugus iesaistīties akcijā, piedaloties un balsojot gan par Tevi, gan citām dalībniecēm, jo esam sarūpējuši arī patīkamas balvas. Tā dalībniece, kurai 30. jūnija vakarā būs visvairāk “Like” un “Share”, balvā iegūs dāvanu karti 50 EUR vērtībā no apģērbu veikala “Outlet Bazaar”.

Esam parūpējušies arī par patīkumiem pārsteigumiem citām akcijas dalībniecēm. Katru nedēļu Styliste speciālisti izvēlēsies 1 nedēļas “stilīgāko” dalībnieci, kura saņems īpašu veicināšanas balvu no mūsu partneriem – Outlet Bazaar. Kā arī konkursa noslēgumā Outlet Bazaar izvēlēsies savu simpātiju, kura savā īpašumā iegūs dāvanu karti 30 EUR vērtībā. Tā kā iesāc vasaru ar skaistām balvām, un tikpat skaistiem notikumiem!

Vairāk par akciju “30 dienas svārkos” un citiem pasākumiem akcijas ietvaros vari uzzināt www.30dienassvarkos.lv.

Ja vēl neesi atradusi savu šīs vasaras ideālo tērpu, lasi mūsu ieteikumus, kā izvēlēties svārkus un kleitas, lai izskatītos lieliski, un dodies uz apģērbu veikalu Outlet Bazaar, lai iegādātos apģērbu, kas Tavu vasaru padarīs īpašu!

 

Lai kas Tu būtu, lai kur Tu dotos, izvēlies vilkt svārkus vai kleitu. Atbrīvo sevī valdzinošo sievieti, esi skaista un iedveso arī citus! Jo visas kopā mēs varam padarīt pasauli skaistāku!

 

Konkursa atbalstītāji:

 

 

Lasītākie raksti Latvijas Modes un stila gada balva 2017 Latvijas Modes un stila gada balva 2017 Uzacu mikropigmentācija - permanentais uzacu meikaps Uzacu mikropigmentācija - permanentais uzacu meikaps Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu
Latvijas Modes un stila gada balva 2017 Latvijas Modes un stila gada balva 2017 Uzacu mikropigmentācija - permanentais uzacu meikaps Uzacu mikropigmentācija - permanentais uzacu meikaps Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu 3 iemesli, kāpēc lietot acu krēmu