Ieteikumi » Padomi

Styliste kopā ar Tevi jau gadu!

Vilnis Izotovs/ Styliste.lv

5. aprīlī Styliste svinēja savu gada jubileju. Bija torte ar svecīti, baloni un smiekli, viss kā jau dzimšanas dienā pienākas. Mums ir liels prieks iepriecināt lasītājus ar kvalitatīviem, interesantiem un noderīgiem rakstiem par modi, skaistuma kopšanu un dzīves stilu.

 

Vilnis Izotovs/ Styliste.lv

 

Mēs vēlamies pateikt paldies lasītājiem. Lai Stylistei izdotos realizēt tieši Tev saistošu saturu, aicinām iesaistīties tā veidošanā – komentē, raksti mums vēstules Facebook vai Instagram profilā. Stylistes attīstībā pats svarīgākais ir tieši Tavs viedoklis un vēlmes. Liels paldies drosmīgajām modelēm, kas uzdrošinājās iesaistīties mūsu projektos. Arī turpmāk mēs vēlamies iesaistīt ar vien vairāk iedvesmojošas sievietes mūsu veidotajos rakstos un projektos. Droši raksti, ja vēlies stila padomus, Tev ir kāds ieteikums vai vēlme sevi parādīt. Paldies arī visiem atbalstītājiem, kas palīdzēja un joprojām palīdz realizēt mūsu projektus.

 

Vilnis Izotovs/ Styliste.lv

 

Neticami, cik daudz var paveikt viena gada laikā! Styliste neapstājas pie paveiktā, bet gan izvirza jaunus mērķus.  Tuvākajā nākotnē mēs ceram, ka Styliste kļūs ne tikai par informējošu un izklaidējošu modes ziņu portālu, kas palīdzēs Tev orientēties straujajā modes pasaulē, bet kļūs arī par Tavu personīgo stilistu, sniegs vērtīgus padomus, lai vienmēr un visur Tu izskatītos neatvairāma.

 

STYLISTE – Tavs personīgais modes un stila konsultnts

 

 

Lasītākie raksti Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles Kā vasaras kleitas iekļaut rudens garderobē: 5 vienkārši stila triki Kā vasaras kleitas iekļaut rudens garderobē: 5 vienkārši st... Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē
Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles Kā vasaras kleitas iekļaut rudens garderobē: 5 vienkārši stila triki Kā vasaras kleitas iekļaut rudens garderobē: 5 vienkārši st... Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē