Ieteikumi » Padomi

Vienkārši ģeniāls triks, kā lūpu balzams Tavas kurpes padarīs ērtākas

gettyimages.com

Dāmas, tas laiks ir pienācis! Laiks, kad mēs atkal varam no skapja izņemt savas mīļākās siksniņu kurpes. Bet jūs jau zināt, cik pavasarī ir liels risks uzberzt tulznas. Tieši tāpēc mēs mīlam šo izcilo triku, kas spēj pasargāt Tavas kājas.

 

Kas Tev nepieciešams: Lūpu balzams. Nav nepieciešams pavisam jauns, derēs arī tas, kas ir atrodams Tavā somiņā.

 

Kas Tev jādara: Vienkārši uzklāj to uz problēmu zonām. Piemēram, vietas, kur siksniņa pārāk cieši apskauj papēdi vai vietas, kur kāju pirksti ir pārāk cieši saspiesti. P.S. Ja lieto to pašu balzamu, ko lūpām, pirms to nākamreiz klāj uz lūpām, neaizmirsti virskārtu notīrīt pret roku. Tas tāpēc, lai uz kājām esošās baktērijas, nenonāk uz lūpām. Bet, protam,s vienkāršāk kājām turēt pa rokai atsevišķu lūpu balzāmu.

 

Kāpēc tas strādā: Lūpu balzams, pazīstams arī kā ādas aizsarglīdzeklis, rada slidenu virsmu, tāpēc neveidojas berze starp apavu materiālu un Tavu ādu.

 

Lai viegli staigājas dāmas! Padalies komentāros ar saviem trikiem, kā izvairītie no noberztām kājām. Ja vēl neesi atradusi savu ideālo apavu pāri pavasarim, lasi tālāk par apavu aktualitātēm šajā sezonā.

 

 

Lasītākie raksti 6 Zelta likumi ziemas laikam 6 Zelta likumi ziemas laikam Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Apavu tendences pavasarim Apavu tendences pavasarim Vienkāršākais veids, kā svārkiem pieskaņot apavus Vienkāršākais veids, kā svārkiem pieskaņot apavus
6 Zelta likumi ziemas laikam 6 Zelta likumi ziemas laikam Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Apavu tendences pavasarim Apavu tendences pavasarim Vienkāršākais veids, kā svārkiem pieskaņot apavus Vienkāršākais veids, kā svārkiem pieskaņot apavus