Ieteikumi » Padomi

Vienkāršs veids, kā atrast savu pazaudēto auskaru

Mike Coppola/ gettyimages.com

Tu esi atlaidusies dīvānā un skaties Netīrās dejas (mes nenosodām), kad pēkšņi dzirdi troksni, kas liek Tev satrūkties bailēs, jo apzinies, ka viens no Taviem skaistajiem smalkajiem zelta auskariem ir izslīdējis un iekritis kaut kur starp dīvānu spilveniem. Šeit būs vienkāršs veids, kā niecīgā izmēra rotaslietu atrast vien dažās sekundēs.

 

Kas Tev nepieciešams: Vecs zeķubikšu pāris un putekļu sūcējs, bez birstes uzgaļa.

 

Kas Tev jādara: Uzmauc vienu zeķubikšu staru uz putekļu sūcēja trubas. Ieslēdz putekļu sūcēju un trubu paslīdini zem dīvāna . Ik pa laikam pārbaudi, vai Tavs auskars nav jau pieķēries zeķubiksēm. Turpini, līdz auskars atrodas.

 

Kāpēc tas strādā: Zeķubikšu materiāls rada elastīgu tīklu, kas labi pieguļ putekļu sūcēja trubai, neļaujot iesūkt meklēto priekšmetu. Nu gan laiks atgriezties, lai skatītos Mazulītes un Džonija sadejošanos.

 

Šis ir paņēmiens, ko vienmēr izmanto, ja Tev pazudis kas grūti pamanāms.  Un ja jau iesākām runāt par auskariem, lasi šeit, kā vislabāk valkāt apjomīgas ausu rotas.

 

 

Lasītākie raksti Sieviete ar zēngalviņu Sieviete ar zēngalviņu RFW SS2018 - BIRYUKOV RFW SS2018 - BIRYUKOV 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas svārkos Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas sv...
Sieviete ar zēngalviņu Sieviete ar zēngalviņu RFW SS2018 - BIRYUKOV RFW SS2018 - BIRYUKOV 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem 10 Baltas dāvanas baltiem un priecīgiem Ziemassvētkiem Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas svārkos Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas sv...