Ieteikumi » Padomi

Viens apģērbs, dažādas sievietes: džemperis + svārki

Flora Westrook/ Pexels.com

Lai arī sniegu tā arī šogad neizdodas sagaidīt, tomēr ziemas dzestrums mudina mūs lūkoties skapī pēc ērtiem un siltiem džemperiem. Kad Tu domā par ziemu, vai prātā nāk apģērbs kārtās? Mums noteikti! Tik raksturīgā vēso krāsu un zemes toņu saskaņa ir maģiska, un ļauj pilnībā izbaudīt Tavu mīļāko apģērba gabalu nēsāšanu arī vēsos laikapstākļos. Svārki kopā ar džemperi nodrošina perfektu pamatu. Atliek vien to papildināt ar fantastiskiem ziemas aksesuāriem, iegūstot svaigus un aktuālus tēlus, kas pilnībā atbilst gadalaikam aiz loga. Lai radītu rotaļīgu un sievišķīgu izskatu, šajā sezonā kombinē savus iecienītos džemperus ar svārkiem visdažādākajos veidos. Ar neskaitamām tekstūru, kontrastu un piegriezumu kombinācijām, Styliste Tev parādīs, kā padarīt savu izskatu gaišāku un dzīvespriecīgu pat vislietainākajās un drūmākajās ziemas dienās.

 

Džemperis + Svārki: apģērbu kombinācija, ko ikviena šika modes meitene nēsās arī šogad

 

gettyimages.com

 

Rupja adījuma džemperi kombinācijā ar midi svārkiem jau gadiem ir bijusi modes lieta, tomēr, lai gan tā nav jauna tendence, minētā apģērba kombinācija joprojām ir izplatīta ielu modē.  Patiešām šī formula strādā, sievietes to ir ļoti iemīlējušas un vēsos mēnešos izvēlas nēsāt atkal un atkal. 

Šobrīd arī mūsu piedāvājumā ir plaši pieejami, ielu modei draudzīgi, adījumu un midi svārku komplekti. Palūkojies sev apkārt, Tu noteikti pamanīsi, cik daudzveidīgi un dažādi to var apspēlēt, radot patiesi reālistiskus tērpus. Šī ir labākā kombinācija vēsām rudens un ziemas dienām, ja vēlies justies ērti, bet tajā pat laikā sievišķīgi. Styliste ir pilnībā pārliecināta, ka Tev jau ir vairāki apģērba gabali, ko izmantot lielisku kombināciju radīšanā.

 

Šikas un komfortablas džempera un svārku kombinācijas atbilstoši auguma tipam

 

 

No pārliekamiem mini un piegulošiem zīmuļveida svārkiem, līdz pat kupliem midi un strukturētiem gabalsvārku modeļiem, mums tiek piedāvātas visai plašas izvēles iespējas svārku piedāvājumā. Bet kuri izskatās vislabāk, ņemot vērā auguma tipu? Mums ir atbilde uz šo jautājumu. Šoreiz mūsu piecas fantastiskās modeles, Ieva, Anželika, Rudīte, Annija un Baiba, demonstrēs brīvā laika tērpu kombinācijas, kuras glaimo auguma aprisēm.  Ar šiem komplektiem vēlamies Tevi pārliecināt, ka arī svārki var būt ērti un piemēroti aktīvai ikdienai un brīvdienām kopā ar draugiem vai ģimeni. Esam droši, ka ikviena sieviete var nēsāt mūsu izvēlēto tērpa kombināciju, tikai jāsaprot, kā to pareizi darīt, kā ar apģērba palīdzību izcelt un koriģēt ķermeņa formas.  

Turpini lasīt un iepazīsties, kādus svārkus un džemperi izvēlēties, ņemot vērā auguma aprises.

 

IEVA (45)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Bumbiera augumu lieliski koriģē A-silueta svārki, kas viegli krīt pāri gurniem. Paplatinājumam jāsākas līdz ar gurniem, lai kuplums veidojas vienmērīgi, neuzsverot platāko auguma daļu, bet to nomaskējot.
 • Nedaudz paaugstināta vidukļa līnija izceļ šauro vidukli, liekot vizuāli Tev izskatīties slaidākai.
 • Svārkus, pretēji augšai, izvēlies tumšākas un neitrālākas krāsas. Smagnējo ķermeņa apakšdaļu samazinās vienkrāsaina auduma svārki no stingra, brīvi krītoša auduma. 
 • Izvēlies džemperus ar dekoratīvām detaļām plecu un krūšu daļā, tā izlīdzinot auguma proporciju. Volāni ir lieliska izvēle, kuru plūdenās līnijas saglabā sievišķīgu koptēlu un perfekti saskan ar noapaļotajām auguma aprisēm. 
 • Džempera tonis un raksts, pretēji svārkiem, var būt košāks, gaišāks un raibāks. 
 • Džemperim noteikti jābeizas tieši virs gurniem. Nekad neizvēlies džemperus, kas beidzas gurnu platākajā vietā, kā arī brīvi krītošus, kas pilnībā apslēpj vidukli. 
 • Lai izceltu vēl vairāk vidukli, spēlējies ar pamanāmām kaklarotām. Rotas izvēlies vidēji lielas, proporcionāli augumam. 
 • Ja esi pietiekami gara auguma sieviete, aktīvai ikdienai vai brīvam laikam nēsā apavus bez augsta papēža. Taču,  lai netiktu bojāta Tava veselība un kājas nenogurtu, nēsā kurpes, kuru papēdis ir vismaz 1,5 cm augsts. 
 • Ar zeķubiksēm pieskaņotu apavu toni turpini vertikālo līniju, slaidinot un pagarinot kājas.
 • Somu un citus aksesuārus izvēlies ar noapaļotām līnijām un formu, jo tā būs harmonijā ar Tavu auguma noapaļoto siluetu.

 

PĒRC

Sieviešu džemperis ar bārkstīm 43.99EUR

 

Džemperis ar dekoratīvu adījumu 38.99EUR

 

Svārki ar ielocēm 47.99EUR

 

 

ANŽELIKA (18)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Ja Tev piemīt taisnstūra auguma forma, vari izvēlēties arī taisna piegriezuma tērpu, taču, lai tomēr augums neizskatītos pārāk masīvs un bezformīgs, un tiktu radīta ilūzija par smilša pulksteni, veido tērpu, kas piešķir papildus apjomu gan plecu un krūšu daļā, gan gurnos.
 • Lai panāktu papildus apjomu ķermeņa augšdaļā, izvēlies džemperi ar deoratīvām detaļām plecos. 
 • Nebaidies nēsāt svārkus ar apdrukām, printiem, košā vai gaišā krāsā, kā arī izgatavotus no spīdīga auduma. Tas viss vizuāli piešķirs apjomu gurniem. Arī plisēts materiāls piešķir papildus dimensiju.  
 • Midi svārku garums piešķirs sievišķību, tikai esi uzmanīga, lai tie nebeidzas liela platākajā vietā. 
 • Lai neveidotos smagnējs tēls, kas Tevi vizuāli varētu saīsināt un padarīt pilnīgāku, izvēlies apavus un zeķubikses vienā tonī. 
 • Ja savā apģērbā izvēlies izteikti kontrastējošas krāsas, pievērs uzmanību, lai šis tonis koptēlā tiek izmantots vismaz divreiz (šajā gadījumā melnā krāsa zābakiem, zeķubiksēm un Anželikas matu tonī).
 • Visi apģērbā izmantotie toņi atrodami somiņas aplikācijā. Tas ir lielisks veids, kā panākt saskanīgu kopējo ansambli. 
 • Ja Tev patīk militāra stila zābaki, skaties, lai pats fasons ir pietiekami smalks un labi pieguļ kājai. Tad tas izskatīsies labi pat tad, ja rotāts rupjākām detaļām. 
 • Padari tēlu interesantāku ar pieskaņotām rotām.  Faktūra un krāsa, kas atkārto apģērbā izmantoto, lieliski papildinās tērpu.

 

PĒRC

Džemperis ar tauriņiem 41.99EUR

 

Džemperis ar dekoratīvu adījumu 39.99EUR

 

Tilla svārki ar volāniem 39.99EUR

 

Sieviešu svārki 52.99EUR

 

 

RUDĪTE (24)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Visiem zināms, ka tumšas krāsas slaidina, taču esi uzmanīga mēģinot koriģēt augumu tērpjoties viscaur tikai melnas krāsas apģērbā. Lai Tu vizuāli neizskatītos pēc liela melna krāsas pleķa, spēlējies ar auduma faktūrām, materiālu un kaut nedaudz tērpu atsvaidzini ar maigiem krāsu akcentiem. 
 • Lai plecu daļu padarītu nedaudz platāku, izmanto īsās piedurknes vai efektu, ka tādas ir.  
 • Ja esi ābola formas auguma īpašniece, Tu lieliski izskatīsies brīvi krītošos, A silueta svārkos ar paaugstinātu vidukļa līniju. Vidukļa līnija izcels torsa šaurāko vietu un svārki brīvi kritīs pāri vēderam, maskējot nepilnības tā vidusdaļā.
 • Ja kājas ir slaidas, nebaidies izvēlēties saīsinātas svārku variācijas. Tava auguma aprisēm ir svarīgi parādīt kājas, lai maksimāli tās pagarinātu un paslaidinātu. Tās lieliski koriģē stingra materiāla, matētas, biezas zeķubikses. 
 • Ja esi maza auguma sieviete, nēsā apavus uz ērta, maksimāli augsta papēža. Un krāsu tiem pieskaņo zeķubiksēm, lai tiktu turpināta vertikālā līnija, slaidinot un pagarinot kājas.
 • Lai kāja neizskatītos masīva un Tu maza, neizvēlies pārāk smagnēju zoli, kas ir platāka, kā pats apavs. 
 • Droši nēsā platmales, jo tas koptēlu padarīs daudz interesantāku un tajā pat laikā sievišķīgu.  Taču esi piesardzīga, izvēloties tās malas platumu. Nevalkā cepures, kuru mala ir plecu platumā vai platāka par tiem. Tā vizuāli Tu izskatīsies stipri īsāka. 

 

PĒRC

Džemperis ar dekoriem piedurknēs 31.99EUR

 

Džemperis ar atkailinātu plecu daļu 31.99EUR

 

Sieviešu zīmuļsvārki 32.99EUR

 

 

ANNIJA (23)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Vēl viena interesanta kombinācija, kā nēsāt džemperi kopā ar svārkiem, ir tos papildinot ar garajiem zābakiem pāri celim. Apvērsta trijstūra lielākais trumpis ir garas slaidas kājas, tāpēc konkrētā kombinācija, ir kā radīta šim augumam. Izcel kājas, garos zābakus nēsājot kopā ar īsiem svārkiem.
 • Svārkus vislabāk izvēlies kuplus, apjomīgus. Tāpat papildus aprises piedos košas, gaišas krāsas un dažādi printi. 
 • Labi izskatīsies zābaki uz zema vai vidēji augsta papēža. Nav nepieciešams nēsāt ļoti augstus papēžus. Tie padarīs Tevi ļoti tievu, garu un bezformīgu. 
 • Džemperi vislabāk izvēlēties augumam piegulošu, smalka adījuma neitrālā tonī.
 • Reglāna tipa piedurknes ļoti labi sašaurina masīvo plecu daļu. 
 • Lai vel vairāk padarītu smalkākus plecus, izvēlies kaklarotu, kas veido dziļu V formu. 
 • Somas un cepures izvēlies formīgas un stingras, lai tās saskanētu ar auguma asajām līnijām. 
 • Krāsaina aplikācija, kā šajā gadījumā tā ir veidota uz džempera piedurknēm, ir lielisks palīgs, kā savā starpā saskaņot krāsas.  Visas nokrāsas, ko tajā vari saskatīt, izmanto sava perfektā tērpa veidošanā. 

 

PĒRC

Džemperis ar rakstu un paaugstinātu kakli 39.99EUR

 

Smalki adīts džemperis 36.99EUR

 

Plisēti svārki ar ģeometrisku printu 56.99EUR

 

 

BAIBA (29)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Pateicoties Calvin Klein, zaļā kopā ar zilo ir viena no šīs sezonas aktuālajām krāsu kombinācijām. Un svārki kopā ar džemperi, kas izvēlēti šajās krāsās, kombināciju padara vēl aktuālāku. 
 • Ja esi smilšu pulksteņa auguma īpašniece, vislabāk izcel vidukli un paslēp pilnīgus augšstilbus ar kuplākiem svārkiem, kuri veidoti ar ielocēm vai krokojumu jostas daļā. Tas maksimāli uzsvērs šmaugo vidukli.  
 • Tev labi izskatīsies brīvi džemperu modeļi, taču pielūko, lai tajos nepazūd vidukļa līnija. Viens no variantiem, lai to saglabātu pamanāmu, iesakām džemperi priekšdaļā ielikt svārkos, savukārt aizmugurē to atstāt brīvi krītošu. 
 • Ja izvēlies vienkrāsainu apģērbu, to papildini ar kreatīviem un pamanāmiem aksesuāriem, kuru tonis atsaucas tērpā. 
 • Lai augumu vizuāli pagarinātu un paslaidinātu, apavus nēsā uz papēža, tikai skaties, lai tas būtu ērts, stabils un piemērots straujākām aktivitātēm. 
 • Lai arī soma netraucētu un neierobežotu Tavas kustības, izvēlies to ar pietiekami garu siksnu, lai vajadzības gadījumā to var nēsāt, kā pārliekamās somas variantu. 

 

PĒRC

Džemperis ar V veida kakla izgriezumu 34.99EUR

 

Pieguļošs adīts džemperis smalkā valnītī 32.99EUR

 

Sieviešu svārki ar volāniem 45.99EUR

 

Raksti tapuši sadarbībā ar tirdzniecības centru Galleria Riga, skaistumkopšanas salonu Katrīna, fotogrāfi Baibu Ralli, IK Media.

 Ja vēl neesi paguvusi iepazīties ar tērpu kombinācijām darbam, lasi šeit Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis. 

 

 

Lasītākie raksti Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Must Have For Him // Vīrietim nepieciešamākās lietas // Pats sev frizieris Must Have For Him // Vīrietim nepieciešamākās lietas // Pat... Maģiskais augs – alveja Maģiskais augs – alveja
Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Viens apģērbs, dažādas sievietes - svinīgi svārki un blūze Must Have For Him // Vīrietim nepieciešamākās lietas // Pats sev frizieris Must Have For Him // Vīrietim nepieciešamākās lietas // Pat... Maģiskais augs – alveja Maģiskais augs – alveja