Ieteikumi » Padomi

Viens apģērbs, dažādas sievietes - puķaina kleita

Baiba Ralle/ Styliste.lv

Mēs zinām, ka ar gadiem esi pārliecinājusies, kas Tev piestāv un labi izskatās. Iespējams, tā ir pārliekamā kleita, kura vienmēr liek Tev justies pašpārliecinātai, vai bikses ar platām, brīvi krītošām starām ir tās, kuras ir visērtākās, taču mēs vēlamies pētīt un izzināt padziļinātāk. Jaunas, nepieredzētas tēla idejas nekad nevar būt par daudz un noderēs vienmēr. Mēs esam šeit, lai Tevi iepazīstinātu ar dažādiem paņēmieniem, kā koriģēt savu augumu un iedvesmotu kļūt drosmīgākai, atļauties izmēģināt tērpus, par kuru iespējamību Tu nekad nebūtu iedomājusies. Uzzini vairāk un ģērbies atbilstoši savam auguma tipam. Garantējam, ka ne tikai Tu pati, bet arī apkārtējie atzinīgi novērtēs rezultātu. Mūsu modeles ir tam apliecinājums.

 

Taču, pirms lasi mūsu ieteikumus atbilstoši siluetam, vai Tu zini savu auguma tipu? Iepazīsties tikai ar 3 jautājumiem, un noskaidro, kuram no pieciem auguma tipiem atbilsti Tu! Un, kad esi to noskaidrojusi, atgriezies, lai uzzinātu Styliste padomus, kādu kleitu vislabāk izvēlēties atšķirīgiemiem auguma siluetiem.

 


Kad esi pārliecinājusies, vai Tev piemīt smilšu pulksteņa, bumbiera, ābola, taisnstūra vai apvērsta trijstūra siluets, ar nelielām zināšanām vari lieliski koriģēt daudz un dažādas atšķirīgas auguma iezīmes, lai turpmāk vienmēr un visur izskatītos labāk. Varbūt Tavu auguma proporciju varētu līdzsvarot vien perfekti pieguļoša gabalkleita vai pārlaidumkleita ar dziļāku V-kakla izgriezumu. Ir daudz un dažādas lieliskas idejas un risinājumi, un ir skaidrs, ka tie palīdzēs Tev justies un izskatīties pēc iespējas labāk.

 

Ziedu apdrukas  izdaiļo ne vairs tikai vasaras kleitas

 

Ja Tev kādreiz izdevies atrast perfekta modeļa kleitu, tādu, kura ieskauj augumu pareizajās vietās un, pretēji, apslēpjot ne tik glaimojošās ķermeņa daļas, tad noteikti zini to brīnišķīgo sajūtu, it kā butu laimējusi komplimentu loterijā. Atrodot ideālo kleitas siluetu, Tev būs vieglāk veikalos piemeklēt piemērotus modeļus atkal un atkal, kā arī liels plus ir tas, ka šo kleitu varēsi nēsāt jebkurā vietā un dažādos veidos, un joprojām Tu izskatīsies lieliski un jutīsies īpaši skaista.

 

gettyimages.com

 

Viena no šīs sezonas lielākajām tendencēm ir ziedu apdrukas. Ir pienācis laiks, kad ziedi vairs nav asociējami tikai ar gaisīgiem audumiem vasaras apģērbu modē. Tā vietā, lai valkātu jau ierastos puķu printus ar rožu un margrietiņu motīvu, šogad tendence ir nēsāt vintage iedvesmotas ziedu apdrukas, kuras sastopamas antīka dīvāna tapsējumā vai spilvenos. 2017.gada rudens/ ziemas sezonai izmanto tumšus, iespaidīgus ziedu motīvus, ko parādīja Preen un Gucci vai grafiskus dizainus, kas iedvesmoti no Miu Miu un Marni kolekcijām.

Šī ir tendence, ko varbūt nav tik viegli sakombinēt un pielāgot, bet tajā pat laikā var būt izmantojama jebkuram augumam tipam. Galvenā veiksmes atslēga ir izvēlēties apdrukas toņos, kas piestāv Tavai krāsu gammai un printa lielumu, kas ir proporcionāls augumam. Parasti lielākas apdrukas pievērš uzmanību, kamēr mazāki printi maskē. Izvēlies atbilstošo, lai izceltu savas mīļākās ķermeņa daļas.

Ziedu motīvu var izmantot gan, kā tērpa akcentu, gan aksesuāros. Tērps ar ziedošu rakstu būs piemērots gan ikdienas vajadzībām, un tajā pat laikā izskatīsies gana svinīgi, pošoties īpašākiem mirkļiem. Šobrīd veikalu klāstā pieejami neskaitāmi varianti antīku ziedu apdrukām, Tev tikai jāatrod sev vispiemērotākais un sirdij tīkamākais.

 

Ziedoša kleita katram auguma tipam

 

Iepazīsties ar mūsu favorītiem, ko šonedēļ demonstrē skaistās modeles, Ieva, Anželika, Rudīte, Annija un Baiba. Skaties, kā saposties kāda saviesīga pasākuma apmeklējumam, izmantojot šajā rudens/ ziemas sezonā tik aktuālo ziedu motīvu. Esam piemeklējuši puķainu kleitu katram augumam, kā arī pie viena vēlējāmies parādīt dažādus veidus, kā to papildināt ar piemērotu jaku un aksesuāriem.  

Iepazīsties ar konkrētajiem modeļiem un piegriezumiem, kas Tavam augumam visnotaļ varētu likt izskatīties vislabāk.

 

IEVA (45)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Pieguloša A-silueta kleita izcels šauro vidukļa līniju un smalko ķermeņa augšdaļu, vienlaikus vizuāli samazinot gurnus un augšstilbus.
 • Piedurkņu garums, kas beidzas virs elkoņiem, lieliski maskē pilnīgo rokas augšdelma daļu. Tā kā piedurkņu līnija beidzas tieši zem krūšu daļas, kas ir tievākā ķermeņa vieta, tiek vizuāli izlīdzināta auguma proporcija un gurni vairs nešķiet tik smagnēji.
 • Lai kleitas piegriezums maskētu auguma nepilnības un liktu tam izskatīties perfekti, izvēlies to no stingra, labi krītoša materiāla.
 • Ziedu apdruku izvēlies lielāku, lai proporcionāli augums izskatītos smalkāks, taču esi arī uzmanīga ar ziedu izvietojumu.  Jo attālums starp puķēm būs lielāks, jo masīvāka Tu pati izskatīsies, tāpēc izvēlies tādus modeļus, kur tie izvietoti pietiekami cieši.
 • Kleitu garumu izvēlies tādu, kas beidzas tieši zem celīša. Tas glaimos Tavām kājām.
 • Lai kājas vizuāli pagarinātu un slaidinātu, izvēlies vienas tonalitātes nokrāsas zeķubikses un apavus.
 • Lai kāja un augums kopumā izskatītos slaids un sievišķīgs, izvēlies apavus ar smalkāku papēdi.
 • Apavi no spīdīga materiāla, piemēram, lakādas, piešķirs tēlam svinīgāku izskatu.
 • Lai koptēls būtu interesantāks, izmanto košāko toni kleitas apdrukā par pamatkrāsu rokassomiņai.
 • Kleitu papildini ar garu jaku, kas veido vertikālu līniju ķermeņa sānu daļās. Jakas drapējums lieliski uzsver sievišķīgo auguma siluetu. Slaido vidukli vēl vairāk izceļ smalka jostiņa.
 • Jakas atloki piedod papildus apjomu plecu daļai, izlīdzinot auguma proporciju.
 • Mežģīnes jakas lejasdaļā vienlaikus to padara svinīgāku, sievišķīgāku un ķermeņa lejasdaļa vairs neizskatās tik smagnēja.
 • Lai seju vizuāli pagarinātu, izvēlies nokarenāku kaklarotu, kas nepieguļ cieši kaklam.

Kleita – Monton, 79.95EUR Galleria Riga

Jaka – Monton, 69.95EUR Galleria Riga

Kurpes – Danija, 69.99EUR Galleria Riga

Soma – Monton, 29.95EUR Galleria Riga

Kaklarota – Monton, 19.95EUR Galleria Riga

Auskari – Monton, 12.95EUR Galleria Riga

 

ANŽELIKA (18)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI

 • Piemeklē kleitu ar drapējumiem, rišām un volāniem, lai papildinātu apjomu ne tik izteiksmīgajiem apaļumiem Tavā ķermenī. Lai radītu ilūziju par vairāk sieviškīgu auguma formu, piešķir papildus apjomu krūšu un gurnu zonā.
 • Lai radītu ilūziju par vairāk sieviškīgu auguma formu, piešķir papildus apjomu krūšu un gurnu zonai.
 • Augumam papildus apjomu piešķirs ziedu apdruka uz koša fona. Kāpēc Tev neizvēlētie šo sezon tik aktuālo sarkano krāsu.
 • Lai vizuāli paplatinātu plecu līniju, izvēlies horizontālu laiviņveida kakla izgriezumu.
 • Lai maksimāli pievērstu uzmanību un izceltu skaistos sejas vaibstus, izmanto kaklarotu, kas cieši ieskauj kaklu, kā, piemēram, čokeri.
 • Izvēlies ģeometriskas formas aksesuārus, lai tie izskatītos harmoniski ar stūraino auguma formu. Šajā gadījumā čokera trijstūra forma atsaucas kurpju smailajos purngalos.
 • Stūrainajām ķermeņa formām labi izskatās arī apavi uz masīvāka papēža.
 • Arī žaketes piegrizumu izvēlies tādu, kas veido papildus apjomu gan plecu līnijā, gan gurnos. Volāni, kas veidojas no vidukļa līnijas uz leju, papildus izceļ smalkāko ķermeņa zonu un stūraino augumu padara daudz sievišķīgāku.

Kleita – Mango, 49.99EUR Galleria Riga

Žakete – Mango, 59.99EUR Galleria Riga

Kurpes – Danija, 59.99EUR Galleria Riga

Soma – Monton, 29.95EUR Galleria Riga

Kaklarota – Mango, 15.99EUR Galleria Riga

Auskari – Monton, 9.95EUR Galleria Riga

 

RUDĪTE (24)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI 

 • Brīvi krītošas A–silueta vai ampīra stila kleitas viegli plūdīs pāri vidusdaļai un glaimos auguma aprisēm.
 • Lai veidotu sievišķīgas auguma aprises, pats labākais variants ir izvēlēties kleitas ar paaugstinātu vidukļa līniju. Tava auguma šaurākā vieta ir tieši zem krūtīm. To izceļot, radīsies smalka vidukļa vizuāls efekts. Vidukli iezīmē ar smalku jostiņu kādā no toņiem, kas atsaucas Tavā koptēlā, šajā gadījumā ziedu printā.
 • Izvēlies smalku ziedu printu uz tumša forna. Tumšais forns optiski samazinās auguma aprises, savukārt smlkie ziedi būs proporcionāli Tavam īsajam augumam. Izvēloties lielus printus, tie pilnībā Tevi noēdīs.
 • Smalkie ziedi gaišos un košos toņos arī rudens drūmajos laikapstākļos, ļaus Tev radīt dzīvespriecīgu tēlu.
 •  Vari izmantot arī klasisko paņēmienu, koptēlu papildot ar saskaņotiem apaviem un rokassomiņu. Taču, lai saskaņa nav pārāk garlaicīga, tā vietā, lai izvēlētos vienas krāsas un materiāla aksesuārus, izmanto vienu un to pašu krāsu, bet dažādas toņu nokrāsas un faktūras.
 • Augumu optiski pagarini ar saīsinātu kleitas versiju, kas beidzas virs ceļgaliem.
 • Kājas paslaidini ar tumšas krāsas matētām, blīvām zeķubiksēm.
 • Piedurknes, kuru garums atbilst ¾, vienmēr būs pats glaimojošākais visu augumu īpašniecēm.

Kleita – Reserved, 19.99EUR Galleria Riga

Jaka – Reserved, 34.99EUR Galleria Riga

Soma – Mango, 35.99EUR Galleria Riga

Kaklarota – Mango, 15.99EUR Galleria Riga

Auskari – Monton, 9.95EUR Galleria Riga

 

ANNIJA (23)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI 

 • Ja Tev plecu daļa ir izteikti platākā ķermeņa daļa, radi ilūziju par tikpat platu gurnu līniju. Kleitas ar paplatinātu un kuplāku lejasdaļu ir ideāli piemērotas Tavam augumam, lai balansētu platos plecus un piešķirtu augumam vairāk sieviškīgu siluetu.
 • Zvanveida piedurknes, kuras brīvi krīt pāri pleciem, bet uz leju paplatinās, sašaurina plecus, vienlaikus piešķirot apjomu krūšu līnijai.
 • Ciešs, tuvu kaklam izgriezums sašaurina plecus un padara smalkāku ķermeņa plato augšdaļu.
 • Tā kā Tavs trumpis ir garas, slaidas kājas, droši vari atļauties nēsāt savā starpā kontrastējošas krāsas zēkubikses un apavus.
 • Virsjakas ar nokarenu pleca līniju lieliski koriģē un maskē plato plecu daļu.
 • Ja izvēlies brīvas, bezformīgas jakas, lai tās neizskatītos masīvas un augums tomēr saglabātu sievišķīgas aprises, apjoz to ar jostiņu.
 • Tev piemīt viens no retajiem auguma tipiem, kam labi izskatīsies arī platākas jostas.
 • Arī apvērstais trijstūris tiek klasificēts, kā stūrainā auguma forma, tāpēc Tev tāpat, kā taisnstūrim, labi izskatīsies ģeometrisku formu aksesuāri un rotas.
 • Metāla krāsa, ko izvēlies rotās, vajadzētu atsaukties arī pārējo aksesuāru detaļās, kā šajā gadījumā, auskari zeltītā tonī saskan ar tādas pašas krāsas dekoratīvajām detaļām rokassomiņā.

Kleita – Mango, 49.99EUR Galleria Riga

Jaka – Mango, 49.99EUR Galleria Riga

Kurpes – Danija, 69.99EUR Galleria Riga

Soma – Mango, 35.99EUR Galleria Riga

Auskari – Monton, 9.95EUR Galleria Riga

 

BAIBA (29)

 

Baiba Ralle/ styliste.lv

IETEIKUMI 

 • Paradi savu pilnīgo augumu, izvēloties kleitu ar jostu viduklī. Regulējama josta ļaus izcelt to, cik tievs ir Tavs viduklis.
 • Ideāls variants ir pārliekamās kleitas, bet vari droši jebkurai kleitai pievienot jostiņu viduklī un Tu izcelsi savu sievišķīgo auguma proprcju.
 • Centies izvairīties no bezformīgām un brīvām kleitām, kurās pilnībā pazūd auguma aprises.
 • Vienmēr laba izvēle veidojot ļoti saskanīgu koptēlu, ir monohromas krāsu gammas izmantošana. Izvēlies vienu krāsu un apspēlē to, izmantojot dažādas nokrāsas, intensitātes un gaišumu.
 • Viens no veiksmīgiem variantiem, kā izcelt vai veidot sievišķīgu auguma siluetu, ir izmantot stratēģiski izvietotus krāsu lakumus vai, kā šajā gadījumā, apdruku. Smalki ziedi, kas grupēti vertikālos laukumos, tiek izvietoti stratēģiski, lai vajadzīgās vietās veidotos apjoms. Kleitas augšdaļā diognālas līnijas sašaurina vidukli un pievērš uzmanību plecu daļai. Savukārt kleitas svārku daļā ziedu laukumi izvietoti vertikalos laukumos, lai vizuāli augums kopumā tiktu pagarināts un slaidināts. Svārku daļā, lai gurni izskatītos pilnīgāki, tiek izmantotas ieloces. Šādā veidā tiek uzsvērta plecu un gurnu līniju savstarpējā harmonija.
 • ¾ piedurkņu garums liek rokām izskatīties smalkākām un sievišķīgākām.

Kleita – Maya, 81.99EUR Galleria Riga

Jaka – Maya, 84.99EUR Galleria Riga

Kurpes – Danija, 99.99EUR Galleria Riga

Soma – Mango, 19.99EUR Galleria Riga

Kaklarota – Monton, 19.95EUR Galleria Riga

 

 

Oktobra mēneša raksti tapuši sadarbībā ar tirdzniecības centru Galleria Riga, skaistumkopšanas salonu Katrīna, fotogrāfi Baibu Ralli, IK Media.

Piesakies arī Tu un kļūsti par vienu no projekta Viens apģērbs, dažādas sievietes modeli.  Lasi šeit, kā to izdarīt. Ja vēl neesi paguvusi iepazīties ar tērpu kombinācijām darbam, lasi šeit Viens apģērbs, dažādas sievietes - rūtis.  

 

 

Lasītākie raksti Festivālu sezona ir sākusies! Arī festivāla laikā vari izskatīties sievišķīgi Festivālu sezona ir sākusies! Arī festivāla laikā vari izsk... Uzacis: Tavas sejas rāmis Uzacis: Tavas sejas rāmis 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzīvesveidam un labsajūtai rudens sezonā Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzī...
Festivālu sezona ir sākusies! Arī festivāla laikā vari izskatīties sievišķīgi Festivālu sezona ir sākusies! Arī festivāla laikā vari izsk... Uzacis: Tavas sejas rāmis Uzacis: Tavas sejas rāmis 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzīvesveidam un labsajūtai rudens sezonā Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzī...