Ieteikumi » Tēla idejas

Tēlu idejas pavasarim - kautrīgā meitene košā apģērbā

gettyimages.com

Vai Tevi satrauc doma par košu, svītrainu, raibu  un uzkrītošu apģērbu? Dziļi ieelpo un apskati, kādus piemēru ir sagatavojusi Styliste. Uzkrītošas apdrukas piestāvēs ik vienam, ir tikai jāatrod tieši tas, kas Tevi visvairāk uzrunā un patīk vislabāk. Pašreiz veikalos ir atrodami skaisti, krāsaini un raibi apģērbu gabali, kas liks Tavam kopējam tēlam izskatīties interesantākam un padarīs ikdienu krāsaināku.

 Ja Tu nezini, kā kombinēt dažādas apdrukas, tad noteikti lasi tālāk rakstu.

 

#1 Strīpas + ziedi

 

Pie neuzkrītošajām apdrukām varam pieskaitīt svītras.  Strīpainās apdrukas ir uzskatāmas par neitrālām, tāpēc tās piestāvēs ik vienam un tās var kombinēt ar citu veidu apruku, piemēram, ziediem. Vari kombinēt vienādu rakstu dažādos izmēros, pievelkot klāt akcenta krāsas žaketi vai trenci. Izvēlies vertikālas svītras, ja vēlies vizuāli pagarināt savu augumu. Horizontālās, - ja vizuāli palielināt kādu konkrētu ķermeņa daļu.

 

#2 Rūtis + strīpas

 

Parasti rūtainas drēbes, īpaši žaketes, iedomājamies kā ziemas apģērbu, taču dizaineri ir parūpējušies par to, lai mēs rūtaino žaketīti neaizmirstu visu gadu. Tas ir klasisks apģērbs ne tikai darbam, bet arī ikdienai. Rūtis kombinēt vari ne tikai ar vienas krāsas biksēm, kleitu vai svārkiem, bet arī ar citu ģeometrisko apdruku, piemēram, sīkām svītrām, ziediem, dažādām aplikācijām.

 

#3 Mazās rūtiņas

 

Ja neesi košu krāsu fane, bet vēlies izcelties, iesakām izvēlēties mazās rūtiņas. Mazas rūtiņās izskatās rotaļīgi un eleganti. Taču lai tēls neveidotos vienmuļš, rūtis izmanto dažāda lieluma. Tās var kombinēt ne tikai ar balto krāsu, bet ari ar zaļo, zilo un dzelteno. Ņem vērā to, ka sīkās rūtiņas vari kombinēt arī ar strīpām vai lielākām rūtīm. Esi radoša!

 

#4 Vienādas apdrukas dažādās krāsās

 

Ja Tev patīk ziedi un Tavā garderobē jau ir bikses, svārki un tops ar ziedu rakstiem, tad kombinē tos kopā. Lai tēlu padarītu neuzkrītošāku un laika apstākļiem atbilstošāku, izvēlies neitrālas krāsas trenci. Smilšu krāsas trencis ir klasisks apģērba gabals, kas ir aktuāls katru gadu.

 

#5 Izcel pamata krāsu

 

Velc intensīvu apdruku uz neitrālas krāsas apģērba. Uz neitrālā fona zīmējumi neizskatīsies tik intensīvi, tie it kā “atšķaidīsies” un neliksies tik raibi. Par neitrālo toni izvēlies kādu no apdrukā esošajiem toņiem.

 

#6 Spilgtās krāsas

 

Ja Tu jūties pavisam pārliecināta par sevi, tad izvēlies savā apģērbā visspilgtāko krāsu un turpini tās uzvaras gājienu. Piemēram, ja Tavai kleitai ir sarkanu ziedu raksts, tad pievelc klāt sarkanu žaketi! Šis tērps ir piemērots gan ikdienai, gan svētkiem. Kombinējot spilgtas krāsas žaketi ar raibu kleitu vai svārkiem ikdienišķu tērpu vari padarīt daudz interesantāku.

 

#7 Viens tonis, atšķirīgi raksti

 

Ja vēlies pārsteigt citus un pati sevi, izvēlies vienojošu toni un kombinē pilnībā atšķirīgas apdrukas. Tu radīsi pašpārliecinātu tēlu, ko visi pamanīs. Komplimenti garantēti! 

 

PĒRC STYLISTE FAVORĪTUS

Boohoo Bold Stripe Midi Dress 33,99EUR

 

Stradivarius Jacquard Block Heel Boot 34,99EUR

 

ASOS Design Printed Floral Jacket 55,99EUR

 

ASOS Design floral print midi skirt 34,99EUR

 

ASOS Design Stripe Straw Mini Shopper Bag 41,99EUR

 

Ja Tu tikai nesen esi sākusi pāriet uz dažādām apdrukām, mēs iesakām sākumā neriskēt un izvēlēties vienu rakstu vienā reizē. Kad jau jutīsies pārliecinātāka par sevi, sāc kombinēt dažādus rakstus un krāsas. Izvēlies zābaciņus vai somas ar ziedu rakstiem, zeķu zābaki šajā sezona ir ļoti aktuāli, ja atradīsi tos, kas izceļas, būsi laimējusi stila loterijā.

Ja nezini ko vilkt, kamēr vel nav iestājies siltais laiks, lasi rakstu Tēlu idejas pavasarim - noteikti pamēģini pirms karstā laika iestāšanās.

 

 

Lasītākie raksti 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Dabīga skaistumkopšana ir šī brīža aktuālā tendence. Lūk, ko tas nozīmē! Dabīga skaistumkopšana ir šī brīža aktuālā tendence. Lūk, k... Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas
8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles 8 make-up kļūdas, no kurām izvairies, ja nēsā brilles Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Dabīga skaistumkopšana ir šī brīža aktuālā tendence. Lūk, ko tas nozīmē! Dabīga skaistumkopšana ir šī brīža aktuālā tendence. Lūk, k... Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas Calvin Klein: pasaules modes likumdevējs no Bronksas