Ieteikumi » Tēla idejas

Tēlu idejas pavasarim - saīsinātas bikses un īsie zābaciņi

gettyimages.com

Pavasaris ir klāt, sniegs ir nokusis un ir laiks garos zābakus nolikt skapī. To vietā izvēlies īsos zābaciņus. Īsos zābakus kombinē ar saīsinātajām biksēm. Īsās bikses ir viens no vispopulārākajām modes trendiem jau vairākas sezonas un šī tendence tuvākajā laikā nepazudīs. Pavasaris ir īstais laiks, lai kombinētu saīsināts bikses ar īsajiem zābakiem. Tas var būt izaicinājums, taču Styliste ir izveidojusi vairākus piemērus, lai Tu zinātu kā saskaņot tavas mīļākās bikses ar puszābakiem.

 

#Krāsainas zeķubikses ar puszābakiem

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Izvēlies pavisam īsas bikses, kā, piemēram, šo sezon tik aktuālās kulotes un velc tās kopā ar krāsainām zeķubiksēm. Šis tēls patiks tām, kuras ikdienā vēlas izcelties, bet būt klasiskas vienlaikus. Ja vēlies vizuāli pagarināt kājas, zābakiem un zeķubiksēm jābūt vienā krāsā. Taču tēls izskatīsies spilgtāks, ja zeķubikses nebūs saskaņotas ar apģērba vai apavu krāsu. Šis tērps būs piemērots teātra apmeklējumam.

 

#Drosmīgi zābaki un bikses

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Izvēlies rūtainas vai svītrainas bikses un metāliskas krāsas zābakus, lai radītu rotaļīgu tēlu. Šie zābaki ir ideāli, lai izceltos ikdienā un pēc tam dotos uz ballīti.

 

#Balti puszābaki ar džinsu

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Gaišas krāsas vai pat balti zābaciņi lieliski izskatīsies kopā ar džinsa audumu. Tas ir tēls, kuru izvēloties vienmēr izskatīsies klasiski un stilīgi. Garāki puszābaki, kuri sniedzas mazliet zem biksēm radīs izsmalcinātu stilu.

 

#Maigas krāsas zābaki + baltas bikses

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Izvēlies neitrālu krāsu paleti, lai iegūtu perfektu, romantisku un maigu tēlu. Šis tērps būs piemērots saulainajām un siltajām pavasara dienām.

 

# Īsas bikses, lai izceltu zābakus

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Lai izceltu un parādītu krāsainus zābakus visā to krāšņumā, ir vēl viens iemesls, kāpēc izvēlēties saīsinātās bikses. Un pavasaris ir īstais laiks, kad izvēlēties kombinēt klasisku mētelīti ar zābakiem, kuri izceļas uz to fona. Zili pelēkie zābaciņi lieliski izskatās kopā ar maigas krāsas apģērbiem un pelēko mēteli. Šis ir lielisks apģērba komplekts, lai dotos uz darba interviju.

 

#Melns + melns

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Ja Tev patīk tērpties melnā tad melnās saīsinātās bikses ar melniem zemiem zābakiem padarīs tavu tēlu īpaši elegantu! Tā ikdienišķu stilu var pārvērst elegantāku. Ja pievilksi klāt ādas jaku, izveidosi jau roķīgāku stilu.

 

#Zeķu zābaki

Baiba Ralle/ styliste.lv

 

Melni zeķu zābaki šajā sezonā ir īpaši aktuāli. Visklasiskākais krāsu salikums melns + balts. Melno apģērbu var atsvaidzināt arī ar baltas krāsas džemperi. Ar šādu tēlu nekad nenošausi greizi. Melnos zābaciņus varēsi vilkt ne tikai ar melnām biksēm, tie izskatīsies lieliski arī ar citas krāsas apģērbu.

 

Tagad, kad zini, kā pareizi kombinēt īsos zābaciņus ar biksēm, iepazīsties ar mūsu šīs sezonas favorītiem.  

 

PĒRC ĪSOS ZĀBAKUS

Missguided Clear Heeled Ankle Boot 60,99EUR

 

Public Desire Libby Black High Heeled Sock Boots 47,99EUR

 

Call It Spring Glitter Heeled Ankle Boots 87,99EUR

 

RAID Aria Buckle Ankle Boots 47,99EUR

 

Glamorous Grey Knotted Bow Heeled Ankle Boots 56,99EUR

 

Pretty Little Thing Leopard Print Western Ankle Boot 47,99EUR

 

Stradivarius Block Heel Embellished Sock Boot 43,99EUR

 

RAID Bria Green Kitten Heel Sock Boots 47,99EUR

 

Apģērbs ir domāts ne tikai, lai pasargātu mūs no augstuma, tas ir domāts, lai mēs katrs izcelties ar savu unikālo stilu. Nebaidies eksperimentēt ar savu stilu, uzdrīksties vairāk, lai gūtu jaunus iespaidus. Ja vēlies uzzināt kā atsvaidzināt savu tēlu ar cepurēm, lasi tālāk!

 

 

Lasītākie raksti 9 stilīgu sieviešu ikdienas paradumi 9 stilīgu sieviešu ikdienas paradumi Labākās aksesuāru tendences 2019. gada pavasarim Labākās aksesuāru tendences 2019. gada pavasarim Sešu mopšu īpašnieks un pēdējais imperators Sešu mopšu īpašnieks un pēdējais imperators Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes ska...
9 stilīgu sieviešu ikdienas paradumi 9 stilīgu sieviešu ikdienas paradumi Labākās aksesuāru tendences 2019. gada pavasarim Labākās aksesuāru tendences 2019. gada pavasarim Sešu mopšu īpašnieks un pēdējais imperators Sešu mopšu īpašnieks un pēdējais imperators Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes ska...